Στο φτερο,απαντησεις για οτι δεν χρειαζεται να ανοιχτει νεο θεμα.

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Παιδιά έχω ερώτηση. Η κυκλοφορία θα επιτραπεί απο τις 6 το πρωί αύριο Δευτέρα ή μετά τα σημερινά μεσάνυχτα; Θέλω να ξέρω, να μην μπλέξω.
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.670
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Παιδιά έχω ερώτηση. Η κυκλοφορία θα επιτραπεί απο τις 6 το πρωί αύριο Δευτέρα ή μετά τα σημερινά μεσάνυχτα; Θέλω να ξέρω, να μην μπλέξω.

Για τα παπακια απο αυριο αργα το απογευμα.
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Ω ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΟ KPATOC KANEI ΔΙΑΚΡΙCEIC!!!1!1!1!1!!!!! ΔΙΑΔΩCTE!1!!111!!!!

Όχι παιδιά σοβαρά ρωτάω, θέλω να ξέρω είχα σκοπό σήμερα μετά τις 12 το βράδυ να πάω μια βόλτα παραλιακά. Θέλω να ξέρω για να μην κάνω καμιά χαζομάρα.
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.670
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Ω ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΟ KPATOC KANEI ΔΙΑΚΡΙCEIC!!!1!1!1!1!!!!! ΔΙΑΔΩCTE!1!!111!!!!

Όχι παιδιά σοβαρά ρωτάω, θέλω να ξέρω είχα σκοπό σήμερα μετά τις 12 το βράδυ να πάω μια βόλτα παραλιακά. Θέλω να ξέρω για να μην κάνω καμιά χαζομάρα.

Περα απο πλακα σιγουρεψου γιατι κατι ειχα ακουσει για τις νυκτερινες μετακινησεις.
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Κάτι είχα δει οτι σε δημόσιους ανοιχτούς χώρους δεν επιτρέπεται πολύς κόσμος απο τις 12 πμ μέχρι τις 6 πμ. Δεν είδα κάτι για δρόμους όμως...
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Edit: βρήκα αυτό...

Για την κυκλοφορία συγκεκριμένα κάνει λόγο για περιορισμένη κυκλοφορία σε ανοιχτούς δημόσιους χώρους απο τις 12:00 AM εώς και τις 6:00 ΑΜ. Δεν βλέπω να λέει κάτι για το οδικό δίκτυο. Ανοιχτοί δημόσιοι χώροι είναι πχ η παραλία του Βόλου, πλατείες κλπ. Να βγεις δηλαδή αλλά οχι μπουλούκι ένα μάτσο άτομα. Δεν φαίνεται να λέει επίσης οτι τα νέα μέτρα θα ισχύουν απο τις 6πμ τις Δευτέρας 4 Μαϊού...

Άντε και καλά μας χιλιόμετρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
2ο Edit: Σχεδόν όλοι όσοι ρώτησα μου λένε οτι θα ανοίξει η κυκλοφορία απο αύριο το πρωί στις 6. Ρώτησα ένα παιδί μου είπε οτι στις ειδήσεις είπανε οτι απο τις 6 αύριο πρωί ανοίγει η κυκλοφορορία. Τα παραπάνω μέτρα θα ισχύουν απο αύριο...άρα λίγο υπομονή...
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Άκυρη ερώτηση για εξατμίσεις

Εμένα το μοτέρ είναι 125cc. Και τώρα φοράω εξάτμιση για 250 εως 400κατι cc. Το στεγνώνω το μοτέρ έτσι και πρέπει αν θελήσω σε aftermarket να την δώσω για μια που να είναι για 125cc ή σε τόσο μικρά κυβικά δεν παίζει ρόλο;
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Φοράω ήδη σιγαστήρα. Μπαίνει στην βάση του τελικού εκεί που κουμπώνει με τον λαιμό.
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
@Ωmega τι έκανα πάλι ωρέ;
Σπρώχνεις Τάσο μου.Σπρωχνεις στο παπί... που θα είναι παπί... που έχεις σπρώξει πάλι κλπ κλπ. Κρίμα..
Έκατσε και η καραντίνα και σε κράτησε πίσω. :(
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Ναι λες και αν δούλευα μέσα σε 2 μήνες θα είχα αρκετά λεφτά για δίπλωμα και μηχανή...θα πρέπει να περιμένει η μηχανή για διαφόρους λόγους που δεν θέλω να αναλύσω εδω πέρα. Κυρίως οικονομικοί λόγοι, με περιμένει και δύσκολος χειμώνας μετά το καλοκαίρι. Αφού έχω αυτό, με αυτό θα πορευτώ. Τουλάχιστον περνάει και η ώρα κάπως. Αργότερα θα γίνει και εργάτης έτσι κι αλλιώς.
 
Top Bottom