Στο φτερο,απαντησεις για οτι δεν χρειαζεται να ανοιχτει νεο θεμα.

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.836
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Η πλάκα είναι Γιάννο ότι θα χρειαστώ και δεύτερο για την μεγάλη ( ομοίως σαν την δικιά σου) φοιτήτρια στην Θεσσαλονίκη.
Όπως και λάπτοπ ,γιατί αυτά που έχω είναι αρχαία εδώ δεν έπαιζαν στην καραντίνα το webex .
Θα προτιμούσα έναν σταθερό που μπορείς να επεκτείνεις μνήμη και άλλες λειτουργίες, αλλά το σπίτι που βρήκαμε ( ένεκα μεταγραφής και αργοπορίας να βρούμε) είναι μια σταλιά
Προτίμησε εξ αρχής ένα καλό λαπτοπ Δημήτρη γιατί το σταθερό και ρεύμα καίει και αν το χρειαστεί να το πάρει μαζί της για καμιά εργασία δεν θα μπορέσει συν ο χώρος που θέλει για όλα τα ψιψίνια και κοκοψα!
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.415
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Παίδες εγώ 2 ριφαρμπισ λαπτοπακια που πήρα είναι μια χαρά .
Εναν τέτοιο έχει η κόρη και έναν εγώ εδώ στο σπίτι .
Δεν με έχουν κρεμασει πουθενα
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Χτύπα αυτόν ,μπήκα Σκρουτζ ,είδα 72 θετικά σχόλια και τις είπα να πάει να τον πάρει από μαγαζί της πόλης .
Και πανω στο διήμερο ξεκίνησε και βλακ και της μείναν και κάτι ψιλά.
Για λαπτοπακι δες ριφάρμπισσ ,μια χαρά είναι .

Με τα σπίτια ζω ένα δράμα,στην Θεσσαλονίκη το σπίτι είναι κανονικό διαμέρισμα γιατί ήθελα λόγω φοβου κέντρο ,να κινειται σε δρόμο με 24 ώρες κίνηση και για τον Γρηγόρη το σπίτι του Λάρισα είναι μόλις 35τετρ.
Μια τρύπα δλδ,αλλά γραφείο πήρε ένα τέρμα μεγάλο για να χωρέσει τον gaming πάνω abcdefghgk


Μια.απο.τα.ιδια ρε Γιάννο.
Σε ένα.λεπτο.εχει στάση αστικού και με ένα λεωφορείο είναι στο πα.μακ.

Να δω τι θα μου πει για υπολογιστή η λάπτοπ και να.κανω τα κουμάντα μου.
 

tedvj23

member
Δημοσιεύσεις
859
Περιοχή
Patra City
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
 

thenos

member
Δημοσιεύσεις
1.332
Ηλικία
48
Όνομα
Θανάσης
Χτύπα αυτόν ,μπήκα Σκρουτζ ,είδα 72 θετικά σχόλια...
Καλά αυτό με τα θετικά σχόλια σηκώνει συζήτηση...
Έμαθα ότι σβήνονται κατά κόρον οι αρνητικές κριτικές από το σύστημα όταν υπάρχουν οι προϋποθέσεις...
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.415
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Καλά αυτό με τα θετικά σχόλια σηκώνει συζήτηση...
Έμαθα ότι σβήνονται κατά κόρον οι αρνητικές κριτικές από το σύστημα όταν υπάρχουν οι προϋποθέσεις...
Που ξέρω ,δεν το σκέφτηκα και πολύ να σου πω την αλήθεια ,με ζήτησε εκτυπωτή ,μπηκα ειδα αυτόν πάνω πάνω και ....τέλος.
Στο φινάλε όπως έγραψα παραπάν ελπίζω να βγάλει καμία 2ετια.
Η φάση είναι ότι δεν έχει μέσα το usb καλώδιο ,κλαην τον δουλεύει κι έτσι ,μέσω wifi ,αλλά νομίζω ότι κάπου έχω από αυτούς που είχα κατακαιρους.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.415
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Μια.απο.τα.ιδια ρε Γιάννο.
Σε ένα.λεπτο.εχει στάση αστικού και με ένα λεωφορείο είναι στο πα.μακ.

Να δω τι θα μου πει για υπολογιστή η λάπτοπ και να.κανω τα κουμάντα μου.
Σαφώς ότι θέλει θα της πάρεις ,αλλά να ξες η Ολυμπία μια χαρά εχει αυτόν ριφάρμπισσ lenovo ,δεν με παραπονέθηκε μέχρι εδώ και τον έχει στον 2ο χρόνο.
Εγω τον hp που τον πήρα να υπάρχει στο σπιτι και βασικά μην τον χρειαστεί η γυναίκα περισσότερο(με τις κρατήσεις για το ξενοδοχείο) δεν βλέπω να έχει κάποιο θέμα.
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Σαφώς ότι θέλει θα της πάρεις ,αλλά να ξες η Ολυμπία μια χαρά εχει αυτόν ριφάρμπισσ lenovo ,δεν με παραπονέθηκε μέχρι εδώ και τον έχει στον 2ο χρόνο.
Εγω τον hp που τον πήρα να υπάρχει στο σπιτι και βασικά μην τον χρειαστεί η γυναίκα περισσότερο(με τις κρατήσεις για το ξενοδοχείο) δεν βλέπω να έχει κάποιο θέμα.


Έχω ήδη τσεκαρει κάποια και βλέπουμε,πρώτα τι θα πει το παιδί.
 

konstantinos_vita

new member
Δημοσιεύσεις
131
Ηλικία
44
Περιοχή
Φλωρινα
Μοτοσυκλέτα
ι ελ 250 και ένα εφ800 ες τι.
Όνομα
Konstantinos
Θα σας αλλάξω το θέμα γιατί είμαι σπασικλας Laugh
Κατ αρχήν καλημέρα σε όλους καλό σ/κ να έχουμε και ξεκούραστο.

Το μπροστινό μου ακούγεται σαν να χαϊδεύω τη μανετα. Τα τακάκια ειναι 6μηνων περίπου. Αλλά μόλις την πατήσω λίγο, πριν καν ανάψει το φως πίσω, σταματάει. Όταν το αφήσω πάλι τα ίδια. Μονότονα ακούγεται, όχι μονόπατα
Λόγω χρόνου και τοποθεσίας που είμαι θα αργήσω να το πάω στο συνεργείο γιαυτό είπα να ρωτήσω εδώ
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Θα σας αλλάξω το θέμα γιατί είμαι σπασικλας Laugh
Κατ αρχήν καλημέρα σε όλους καλό σ/κ να έχουμε και ξεκούραστο.

Το μπροστινό μου ακούγεται σαν να χαϊδεύω τη μανετα. Τα τακάκια ειναι 6μηνων περίπου. Αλλά μόλις την πατήσω λίγο, πριν καν ανάψει το φως πίσω, σταματάει. Όταν το αφήσω πάλι τα ίδια. Μονότονα ακούγεται, όχι μονόπατα
Λόγω χρόνου και τοποθεσίας που είμαι θα αργήσω να το πάω στο συνεργείο γιαυτό είπα να ρωτήσω εδώ
Για αρχή ριξε λίγο καθαριστικά δαγκανών (λίγο) μήπως για κάποιο λόγο κολλάνε τα έμβολα. Δες επίσης μήπως έχουν λίγο δόντι οι δίσκοι και ακούγεται από εκει
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.515
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Θα σας αλλάξω το θέμα γιατί είμαι σπασικλας Laugh
Κατ αρχήν καλημέρα σε όλους καλό σ/κ να έχουμε και ξεκούραστο.

Το μπροστινό μου ακούγεται σαν να χαϊδεύω τη μανετα. Τα τακάκια ειναι 6μηνων περίπου. Αλλά μόλις την πατήσω λίγο, πριν καν ανάψει το φως πίσω, σταματάει. Όταν το αφήσω πάλι τα ίδια. Μονότονα ακούγεται, όχι μονόπατα
Λόγω χρόνου και τοποθεσίας που είμαι θα αργήσω να το πάω στο συνεργείο γιαυτό είπα να ρωτήσω εδώ
Καλημερα Κωσταντινε κατα πασα πιθανοτητα το εμβολα στη δαγκανα που λεει και ο Σοφιανος απο πανω Bcdefgh
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Ιδανικά για να γίνει αυτό ,βγάζεις την δαγκάνα από την βάση της,παίρνεις μια πλαστική λεκάνη.
Αφαιρείτε τα τακάκια και μετράς με παχυμετρο και στις δύο άκρες αν είναι όμοια η φθορά ( αν είναι μεγάλη η διαφορά φαίνεται και με το μάτι)
Αν είσαι οκ από τακάκια,με ένα σπρέι καθαρισμού φρένων, ψεκάζεις εσωτερικά στην δαγκάνα στην εγκοπή που μπαίνουν τα τακάκια.( Για αυτό η λεκάνη)
Τοποθετείς πάλι και βλέπουμε.


* Δεν πατάμε σε καμία περίπτωση την μανέτα χωρίς τα τακάκια και χωρίς να είναι τοποθετημένα στο δισκόφρενο.
Θα δυσκολευτείς πάρα πολύ να την ανοίξεις
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.415
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Θα τα δοκιμάσω όλα λοιπόν. Θα πάει πακέτο με τη φλάντζα καπακιού βαλβίδων Rolling
Πόσο έχει ;
Θυμάμαι κάπου 75 εουρος έκανε
 

konstantinos_vita

new member
Δημοσιεύσεις
131
Ηλικία
44
Περιοχή
Φλωρινα
Μοτοσυκλέτα
ι ελ 250 και ένα εφ800 ες τι.
Όνομα
Konstantinos
Πόσο έχει ;
Θυμάμαι κάπου 75 εουρος έκανε
Σε ένα site moto maneas την έχει στα 50. Δε ξέρω αν κάνει να λέμε ονόματα εδώ μέσα, συγνώμη. Μαζί με τα λαστιχάκια από τις βίδες πάνω. Το ίδιο σετ το βρήκα και με 45 λίρες από Αγγλία αλλά δε ξέρω από τελωνείο τι θα πληρώσω.
 

thenos

member
Δημοσιεύσεις
1.332
Ηλικία
48
Όνομα
Θανάσης
Σε ένα site moto maneas την έχει στα 50. Δε ξέρω αν κάνει να λέμε ονόματα εδώ μέσα, συγνώμη. Μαζί με τα λαστιχάκια από τις βίδες πάνω. Το ίδιο σετ το βρήκα και με 45 λίρες από Αγγλία αλλά δε ξέρω από τελωνείο τι θα πληρώσω.
52.3€ από Αγγλία συν τελωνείο...
Προτίμησε το ελληνικό μαγαζί.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.415
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Σε ένα site moto maneas την έχει στα 50. Δε ξέρω αν κάνει να λέμε ονόματα εδώ μέσα, συγνώμη. Μαζί με τα λαστιχάκια από τις βίδες πάνω. Το ίδιο σετ το βρήκα και με 45 λίρες από Αγγλία αλλά δε ξέρω από τελωνείο τι θα πληρώσω.
Πολύ καλή τιμή του Μανεα .
Καλά είναι να την πάρεις να την εχεις
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Σε ένα site moto maneas την έχει στα 50. Δε ξέρω αν κάνει να λέμε ονόματα εδώ μέσα, συγνώμη. Μαζί με τα λαστιχάκια από τις βίδες πάνω. Το ίδιο σετ το βρήκα και με 45 λίρες από Αγγλία αλλά δε ξέρω από τελωνείο τι θα πληρώσω.
Οι δισκοπλακες ειναι πλευστες;
 
Top Bottom