Στο φτερο,απαντησεις για οτι δεν χρειαζεται να ανοιχτει νεο θεμα.

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
"Εκανα εγγραφή αυριο πρωΐ πάω να οδηγήσω το TIGER 1200






Καλοτάξιδο Μάνο... Bcdefgh
 

Georgev

new member
Δημοσιεύσεις
400
Ηλικία
32
Όνομα
Γιώργος
"Εκανα εγγραφή αυριο πρωΐ πάω να οδηγήσω το TIGER 1200

Άντε ωραίος κάνε και ένα μίνι review γιατί δεν έχουμε ακούσει κ πολλά...
 

Georgev

new member
Δημοσιεύσεις
400
Ηλικία
32
Όνομα
Γιώργος
Καλημέρα, γυρίζοντας από ταξιδακι και έχοντας την μηχανή βρώμικη αποφασίζω να την πάω έξω για πλύσιμο μαύρη ώρα. Αφού πετάγομαι για κάτι δουλειες γυρίζω κ βλέπω τη μηχανή στα πλαστικά της και σε διάφορα σημεία της σαν πιτσιλιες οι οποίες δεν φεύγουν. Αυτός φυσικά αρνήθηκε οποιαδήποτε ανάμιξη. Στο δια ταύτα ποια θεωρείτε καλύτερη λύση επαναφορά χρώματος σε κάποιον detailer και κατά πόσο θα το διορθώσει και θα μείνει κιόλας η βάψιμο πλαστικά εκ νέου και στα υπόλοιπα μέρη το αφήνω προσωρινά μέχρι να βρω μια λύση.
 
N

notakos600

Guest
Καλημέρα, γυρίζοντας από ταξιδακι και έχοντας την μηχανή βρώμικη αποφασίζω να την πάω έξω για πλύσιμο μαύρη ώρα. Αφού πετάγομαι για κάτι δουλειες γυρίζω κ βλέπω τη μηχανή στα πλαστικά της και σε διάφορα σημεία της σαν πιτσιλιες οι οποίες δεν φεύγουν. Αυτός φυσικά αρνήθηκε οποιαδήποτε ανάμιξη. Στο δια ταύτα ποια θεωρείτε καλύτερη λύση επαναφορά χρώματος σε κάποιον detailer και κατά πόσο θα το διορθώσει και θα μείνει κιόλας η βάψιμο πλαστικά εκ νέου και στα υπόλοιπα μέρη το αφήνω προσωρινά μέχρι να βρω μια λύση.
Όχι ρε φίλε...
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.815
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Καλημέρα, γυρίζοντας από ταξιδακι και έχοντας την μηχανή βρώμικη αποφασίζω να την πάω έξω για πλύσιμο μαύρη ώρα. Αφού πετάγομαι για κάτι δουλειες γυρίζω κ βλέπω τη μηχανή στα πλαστικά της και σε διάφορα σημεία της σαν πιτσιλιες οι οποίες δεν φεύγουν. Αυτός φυσικά αρνήθηκε οποιαδήποτε ανάμιξη. Στο δια ταύτα ποια θεωρείτε καλύτερη λύση επαναφορά χρώματος σε κάποιον detailer και κατά πόσο θα το διορθώσει και θα μείνει κιόλας η βάψιμο πλαστικά εκ νέου και στα υπόλοιπα μέρη το αφήνω προσωρινά μέχρι να βρω μια λύση.
Αν είναι ασπριλες έχει βάλει σουαζ δεν γίνεται τίποτα,αν όχι δοκίμασε αλοιφή και άφησε την επάνω να τραβήξει που λένε και μετά γυάλισμα με βαμβάκι έτσι το έκανα εγώ, υπάρχει και πανακι. Αν δεν γίνει τίποτα τότε ψάξε για αυτοκόλλητα να του κάνεις και ένα λίφτινγκ να σου φτιάξει την διάθεση και να γουστάρεις. Αλλιώς βάλε μας τα στοιχεία τού μαγαζιού να του ρίξουμε μια μπόμπα χαχαχα
 

thenos

member
Δημοσιεύσεις
1.332
Ηλικία
48
Όνομα
Θανάσης
Αν είναι ασπριλες έχει βάλει σουαζ δεν γίνεται τίποτα,αν όχι δοκίμασε αλοιφή και άφησε την επάνω να τραβήξει που λένε και μετά γυάλισμα με βαμβάκι έτσι το έκανα εγώ, υπάρχει και πανακι. Αν δεν γίνει τίποτα τότε ψάξε για αυτοκόλλητα να του κάνεις και ένα λίφτινγκ να σου φτιάξει την διάθεση και να γουστάρεις. Αλλιώς βάλε μας τα στοιχεία τού μαγαζιού να του ρίξουμε μια μπόμπα χαχαχα
Και εγώ το σουάζ υποψιάζομαι...
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.815
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Και εγώ το σουάζ υποψιάζομαι...
Είχα το ίδιο περιστατικό με έναν στο Περιστέρι στην Θηβών επάνω ονόματα δεν λέμε η μηχανή κούτα και μόλις την έπλυνε δεν κοίταξα καν. Πήγα σπίτι και το είδα δύο μέρες μετά,τον πήρα τηλέφωνο του έστειλα φωτογραφίες με έγραψε κανονικά,δεν τον τράβηξα γιατί ήταν εγγύηση και με κάλυψε η Honda αλλά είναι να μην πω τι είναι στα πλυντήρια.
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.815
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Φίλε μου δεν είναι από σουαζ αυτό έχω επιφυλάξεις,αν δεν με ξεγελάει η φωτογραφία η τρίτη που έχει το πλαϊνό καπάκι μου κάνει σαν ψωρίαση,με κάθε επιφύλαξη,στο φτερό οκ σουαζ παίζει να είναι τι να πω ρώτα έναν ειδικό σε αυτά τα μαγαζιά που κάνουν τις επισκευές να σου πουν
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.701
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Φίλε μου δεν είναι από σουαζ αυτό έχω επιφυλάξεις,αν δεν με ξεγελάει η φωτογραφία η τρίτη που έχει το πλαϊνό καπάκι μου κάνει σαν ψωρίαση,με κάθε επιφύλαξη,στο φτερό οκ σουαζ παίζει να είναι τι να πω ρώτα έναν ειδικό σε αυτά τα μαγαζιά που κάνουν τις επισκευές να σου πουν
Ψωρίαση τι εννοείς Ηρακλή ; Τι είναι αυτό ;
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ψωρίαση τι εννοείς Ηρακλή ; Τι είναι αυτό ;
Σίγουρα στην έπλυνε με κάτι πολύ αλκαλικό....
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.701
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Σίγουρα στην έπλυνε με κάτι πολύ αλκαλικό....
Του Γιώργου Μάνο ! Στο ίδιο τις πλυναμε εμένα δεν έβγαλε κάτι . Αλλά φοβήθηκα τώρα . Μόνος καλύτερα
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Του Γιώργου Μάνο ! Στο ίδιο τις πλυναμε εμένα δεν έβγαλε κάτι . Αλλά φοβήθηκα τώρα . Μόνος καλύτερα
Ξέρεις πόσα πλυντήρια χρησιμοποιούν While Spirit???
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.701
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Ξέρεις πόσα πλυντήρια χρησιμοποιούν While Spirit???
Δεν έχω ιδαια πως δουλεύουν . Τι υλικά χρησιμοποιούν κτλ , το είχα απλά στο μυαλό μου
 
Top Bottom