Στις χώρες της Νότιας Αφρικής με BMW 850 GS

Δημοσιεύσεις
38
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
BMW R100GS , Norden 901 Expedition , Bmw 1100GS
Όνομα
Ειρήνη + Κώστας
Περιοχή
Αθηνα
Παντα τετοια ομορφα ταξιδια παιδια σας ευχομαι

Ευχαριστουμε που μοιραστηκατε αυτο το υπεροχο ταξιδι μαζι μας Giving
Εμείς ευχαριστούμε για την θερμή ανταπόκριση .
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.708
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Μπραβο στο ζευγαρι για το ξεχωριστο αυτο ταξιδι.Στη Δυτικη Αφρικη και 300 να ανεβασεις,θα ειμαι ο τελευταιος που θα διαμαρτυρηθει. Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon
 

saxo_29

new member
Δημοσιεύσεις
57
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Κώστα και Ειρήνη, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω από την καρδιά μου για την υπέροχη εμπειρία που μοιραστήκατε μαζί μας.

Πραγματικά όταν είδα ότι το ταξίδι αυτό έφτασε στο τέλος του, η καρδια μου πόνεσε.
Ένας κόμπος στο στομάχι και μια στεναχώρια .... σχεδόν όπως την μέρα που έφυγα από την Νότια Αφρική.

Dankie vir elke detail en foto. Wees dankbaar vir alles wat jy gesien en deurleef het. Suid-Afrika sal vir jou wag om weer te besoek.

Siyabonga! Hamba kahle.
 
Δημοσιεύσεις
38
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
BMW R100GS , Norden 901 Expedition , Bmw 1100GS
Όνομα
Ειρήνη + Κώστας
Περιοχή
Αθηνα
Μπραβο στο ζευγαρι για το ξεχωριστο αυτο ταξιδι.Στη Δυτικη Αφρικη και 300 να ανεβασεις,θα ειμαι ο τελευταιος που θα διαμαρτυρηθει. Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon

Να είσαι καλά . Εγώ έλεγα το επόμενο που θα ανεβάσω να είναι κάτι από Λατινική Αμερική , Περού ή Κολομβία ίσως . Αλλά αν θες Δυτική Αφρική γίνεται . Τον Αυγουστο δεν προβλέπονται διακοπές . Θα εχω άπλετο χρόνο


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Δημοσιεύσεις
38
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
BMW R100GS , Norden 901 Expedition , Bmw 1100GS
Όνομα
Ειρήνη + Κώστας
Περιοχή
Αθηνα
Κώστα και Ειρήνη, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω από την καρδιά μου για την υπέροχη εμπειρία που μοιραστήκατε μαζί μας.

Πραγματικά όταν είδα ότι το ταξίδι αυτό έφτασε στο τέλος του, η καρδια μου πόνεσε.
Ένας κόμπος στο στομάχι και μια στεναχώρια .... σχεδόν όπως την μέρα που έφυγα από την Νότια Αφρική.

Dankie vir elke detail en foto. Wees dankbaar vir alles wat jy gesien en deurleef het. Suid-Afrika sal vir jou wag om weer te besoek.

Siyabonga! Hamba kahle.

Ευχαριστούμε Κώστα . Θα ανεβάσω αν θες φωτογραφιες από την χωρα που μεγάλωσες την οποία γύρισαμε από άκρη σε άκρη το 2019 . Αν έχεις instagram έχουμε ένα λογαριασμό 2travelonmotorcycle και εκεί επίσης υπαρχουν αρκετές φωτογραφίες .
Hamba Kahle


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Δημοσιεύσεις
38
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
BMW R100GS , Norden 901 Expedition , Bmw 1100GS
Όνομα
Ειρήνη + Κώστας
Περιοχή
Αθηνα
πραγματικά ευχαριστούμε πολύ!
και περιμείνουμε με αγωνιά την δυτική Αφρική!
να είστε καλά!

Εμείς ευχαριστούμε Ηλία . Θα την ανεβάσουμε σύντομα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.708
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Να είσαι καλά . Εγώ έλεγα το επόμενο που θα ανεβάσω να είναι κάτι από Λατινική Αμερική , Περού ή Κολομβία ίσως . Αλλά αν θες Δυτική Αφρική γίνεται . Τον Αυγουστο δεν προβλέπονται διακοπές . Θα εχω άπλετο χρόνο


Sent from my iPhone using Tapatalk

Οτι θες και οποτε μπορεις.Smileys drinking beer Emoticon
 
Δημοσιεύσεις
38
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
BMW R100GS , Norden 901 Expedition , Bmw 1100GS
Όνομα
Ειρήνη + Κώστας
Περιοχή
Αθηνα
Είστε συλλέκτες στιγμών...
Συνεχίστε...

Καλούς δρόμους!!!!

Smileys drinking beer Emoticon

Ευχαριστούμε . Καλούς δρόμους και σε σας . Πάντα όρθιοι


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

saxo_29

new member
Δημοσιεύσεις
57
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Ευχαριστούμε Κώστα . Θα ανεβάσω αν θες φωτογραφιες από την χωρα που μεγάλωσες την οποία γύρισαμε από άκρη σε άκρη το 2019 . Αν έχεις instagram έχουμε ένα λογαριασμό 2travelonmotorcycle και εκεί επίσης υπαρχουν αρκετές φωτογραφίες .
Hamba Kahle


Sent from my iPhone using Tapatalk
Σας ευχαριστώ πραγματικά !!! Δυστυχως δεν εχω instagram .... είμαι γέρος οπως λένε τα παιδιά μου....μόνο FB έχω. Παρόλα αυτά, αν δεν ενοχλεί την υπόλοιπη παρέα....που πιστεύω ότι δεν θα ενοχλεί, θα ήταν πραγματικά Θεού δώρο αν μπορούσατε να ανεβάσετε και τις φωτό από την Νότια Αφρική..έστω χωρίς επεξηγήσεις...μιας και όλοι καταλαβαίνουμε πόσο κουραστικό θα είναι να γράφει κανείς τόσα...άλλα και οι φωτό από μόνες μας ταξιδεύουν σε μέρη που για άλλους είναι γλυκές αναμνησεις και για άλλους ένα νέο ταξίδι μέσα από τον φακό και τα δικά σας μάτια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.436
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Εντυπωσιακο ταξιδι που πραγματι χρειαζεται πολυ θαρρος και τολμη για την πραγματοποιηση του με μοτοσυκλετα. cdefg
 
Δημοσιεύσεις
38
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
BMW R100GS , Norden 901 Expedition , Bmw 1100GS
Όνομα
Ειρήνη + Κώστας
Περιοχή
Αθηνα
Σας ευχαριστώ πραγματικά !!! Δυστυχως δεν εχω instagram .... είμαι γέρος οπως λένε τα παιδιά μου....μόνο FB έχω. Παρόλα αυτά, αν δεν ενοχλεί την υπόλοιπη παρέα....που πιστεύω ότι δεν θα ενοχλεί, θα ήταν πραγματικά Θεού δώρο αν μπορούσατε να ανεβάσετε και τις φωτό από την Νότια Αφρική..έστω χωρίς επεξηγήσεις...μιας και όλοι καταλαβαίνουμε πόσο κουραστικό θα είναι να γράφει κανείς τόσα...άλλα και οι φωτό από μόνες μας ταξιδεύουν σε μέρη που για άλλους είναι γλυκές αναμνησεις και για άλλους ένα νέο ταξίδι μέσα από τον φακό και τα δικά σας μάτια.

Όχι και γέρος … Συνομήλικοι είμαστε . Κουραστικό δεν είναι . Το πρόβλημα είναι ο χρόνος αλλά θα ανεβάσω σίγουρα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.551
Ηλικία
52
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Σας εύχομαι να πραγματοποίησετε σύντομα και τα υπόλοιπα moto απωθημένα ταξιδιωτικά σας. Να είστε γεροί υγιείς και πάντα όρθιοι να ταξιδεύετε και να μας ταξιδεύετε! Με το καλό και η επόμενη πινέζα στον χάρτη σας.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.686
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Απίστευτο ταξίδι για πολλούς από εμάς ,σας ευχαριστώ που μας δείξατε αυτή την όμορφη πλευρά του πλανήτη.
Αναμένουμε τα επόμενα όμορφα πράγματα που θα θέλατε να μοιραστείτε οπότε κι όταν μπορεσετε
 
Δημοσιεύσεις
38
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
BMW R100GS , Norden 901 Expedition , Bmw 1100GS
Όνομα
Ειρήνη + Κώστας
Περιοχή
Αθηνα
Εντυπωσιακο ταξιδι που πραγματι χρειαζεται πολυ θαρρος και τολμη για την πραγματοποιηση του με μοτοσυκλετα. cdefg
Μάλλον λίγη τρέλα χρειάζεται ... Η Αφρική είναι σίγουρα μία εντυπωσιακή ήπειρος .
 
Δημοσιεύσεις
38
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
BMW R100GS , Norden 901 Expedition , Bmw 1100GS
Όνομα
Ειρήνη + Κώστας
Περιοχή
Αθηνα
Σας εύχομαι να πραγματοποίησετε σύντομα και τα υπόλοιπα moto απωθημένα ταξιδιωτικά σας. Να είστε γεροί υγιείς και πάντα όρθιοι να ταξιδεύετε και να μας ταξιδεύετε! Με το καλό και η επόμενη πινέζα στον χάρτη σας.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ευχαριστούμε . Καλά ταξίδια και σε εσάς .
 
Δημοσιεύσεις
38
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
BMW R100GS , Norden 901 Expedition , Bmw 1100GS
Όνομα
Ειρήνη + Κώστας
Περιοχή
Αθηνα
Απίστευτο ταξίδι για πολλούς από εμάς ,σας ευχαριστώ που μας δείξατε αυτή την όμορφη πλευρά του πλανήτη.
Αναμένουμε τα επόμενα όμορφα πράγματα που θα θέλατε να μοιραστείτε οπότε κι όταν μπορεσετε
Εμείς ευχαριστούμε για τη θετική ανταπόκριση .
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.616
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Σας εύχομαι όσο πιο μακριά φεύγετε από την ρουτίνα της καθημερινότητας, τόσο πιο κοντά να έρχεστε στο βαθύτερο κομμάτι του εαυτού σας και στο είναι σας……
Καλούς δρόμους και όλα τα καλά του κόσμου !!!!
 
Δημοσιεύσεις
38
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
BMW R100GS , Norden 901 Expedition , Bmw 1100GS
Όνομα
Ειρήνη + Κώστας
Περιοχή
Αθηνα
Σας εύχομαι όσο πιο μακριά φεύγετε από την ρουτίνα της καθημερινότητας, τόσο πιο κοντά να έρχεστε στο βαθύτερο κομμάτι του εαυτού σας και στο είναι σας……
Καλούς δρόμους και όλα τα καλά του κόσμου !!!!

Σε ευχαριστούμε Γιάννη . Καλούς δρόμους σε όλους .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom