Σάββατο 21/9 καφές στον Άγιο Βασίλειο

Face

member
Δημοσιεύσεις
669
Ηλικία
55
Περιοχή
ATHENS
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI V-strom 650 XT
Όνομα
NIKOS
Δεν υπάρχεις Νίκο Smileys drinking beer Emoticon
Έλα βολτίτσα, έχουμε καιρό να τα πούμε.
Ναι φιλε το ξερω, περιμενα να σε δω την Κυριακη στον Βαρναβα. Απο οτι βλεπω τελικα θα τα καταφερω κατα 90%, το Σαββατο το πρωι θα ξερω το 100%. (εεεεε ειδες ακριβεια νταξ οχι παιζουμε!!!!!) abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Ε αφου θα ερθει και ο αγαπουλης μεσα κι εγω. Δεν το χανω αυτο!

Ε αφου θα ερθει ο GusT επειδη θα ερθει ο αγαπουλης ,μεσα κ εγω ....Δεν το χανω αυτο!

Ωωωωωρε ζημιά που έκανα ακόμα δεν ήρθα..... Dancing

Καθήστε όμως αναπαυτικά στη σέλα σας, γιατί φοβάμαι ότι τελικά θα το χάσω εγώ....:(
Ελπίζω να μην προκαλέσω την ανάποδη πορεία δήλωσης συμμετοχών, καθώς προέκυψε δουλειά στη βεράντα του σπιτιού από μαστόρους, που κανόνιζα καιρό αλλά ήλπιζα να μην πέσει αυτό το Σάββατο. Κι όμως, απ' ότι φαίνεται πάει για το Σάββατο της βόλτας. abcdefgh
Θα με πάρει τηλέφωνο αύριο για το οριστικό. Δυστυχώς δεν μπορώ να το αναβάλω για πολλούς λόγους, αν και αυτή τη βόλτα τη θέλω και την έχω ανάγκη.Joy


Υ.Γ.
Να πα να μαμηθεί.... έλεος με τη γκαντεμιά που πάει να μου χαλάσει τη βόλτα.:mad:
Τον ψάχνω ήδη στο τηλέφωνο μπας και μπορεί να το κανονίσει για το άλλο Σάββατο.
Αν μου πει ναι, θα είμαι super!!!! :D
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Από καιρό πώς πάμε? Διαβάζω όχι και τόσο ενθαρρυντικά πράγματα για ΠαρασκευοΣάββατο....o_O:confused:
 

PetrosPetr

member
Δημοσιεύσεις
667
Ηλικία
42
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Honda XL 650V Transalp
Όνομα
Petros
Από καιρό πώς πάμε? Διαβάζω όχι και τόσο ενθαρρυντικά πράγματα για ΠαρασκευοΣάββατο....o_O:confused:
Φίλε Κώστα απ'ότι φαίνεται ο καιρός πάει να μας κάνει λίγα νερά αλλά είμαι αισιόδοξος. Απ'ότι βλέπω εγώ μπορεί να ρίξει λίγο νερό ξημερώματα Σαββάτου (όχι Αθήνα αλλά από Πόρτο Γερμενό και πάνω) και μετά στη διάρκεια του Σαββάτου όλα καλά μόνο λίγη ψυχρούλα (μπορεί να είναι και καλό αυτό για να μην ζεσταθούμε).

Έχω κοιτάξει meteo, systima poseidon και https://www.weatheronline.co.uk/cgi...CHIV=0&RES=0&WMO=&PERIOD=&PANEL=1

Ελπίζω να μην μας το χαλάσει....abcdefgh
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Φίλε Κώστα απ'ότι φαίνεται ο καιρός πάει να μας κάνει λίγα νερά αλλά είμαι αισιόδοξος. Απ'ότι βλέπω εγώ μπορεί να ρίξει λίγο νερό ξημερώματα Σαββάτου (όχι Αθήνα αλλά από Πόρτο Γερμενό και πάνω) και μετά στη διάρκεια του Σαββάτου όλα καλά μόνο λίγη ψυχρούλα (μπορεί να είναι και καλό αυτό για να μην ζεσταθούμε).

Έχω κοιτάξει meteo, systima poseidon και https://www.weatheronline.co.uk/cgi...CHIV=0&RES=0&WMO=&PERIOD=&PANEL=1

Ελπίζω να μην μας το χαλάσει....abcdefgh

Αυτό που έχω προσέξει εδώ και χρόνια, είναι ότι τα όποια φαινόμενα συνήθως καθυστερούν στην κίνησή τους σύμφωνα με τις αρχικές προβλέψεις.
Έτσι, ο καιρός τις περισσότερες φορές χαλάει αρκετές ώρες ή και μία μέρα αργότερα απ' ότι ανακοινώνεται αρχικά.
Ας ελπίσουμε ότι θα επαναληφθεί η παρατήρησή μου.
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.547
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ναι φιλε το ξερω, περιμενα να σε δω την Κυριακη στον Βαρναβα. Απο οτι βλεπω τελικα θα τα καταφερω κατα 90%, το Σαββατο το πρωι θα ξερω το 100%. (εεεεε ειδες ακριβεια νταξ οχι παιζουμε!!!!!) abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Ρε συ Νικόλα, πολύ νούμερο & ποσοστό.. χαθήκαμε στην μέτρηση βρε Boy!.. ByeYesRollingRolling
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.490
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Ωωωωωρε ζημιά που έκανα ακόμα δεν ήρθα..... Dancing

Καθήστε όμως αναπαυτικά στη σέλα σας, γιατί φοβάμαι ότι τελικά θα το χάσω εγώ....:(
Ελπίζω να μην προκαλέσω την ανάποδη πορεία δήλωσης συμμετοχών, καθώς προέκυψε δουλειά στη βεράντα του σπιτιού από μαστόρους, που κανόνιζα καιρό αλλά ήλπιζα να μην πέσει αυτό το Σάββατο. Κι όμως, απ' ότι φαίνεται πάει για το Σάββατο της βόλτας. abcdefgh
Θα με πάρει τηλέφωνο αύριο για το οριστικό. Δυστυχώς δεν μπορώ να το αναβάλω για πολλούς λόγους, αν και αυτή τη βόλτα τη θέλω και την έχω ανάγκη.Joy


Υ.Γ.
Να πα να μαμηθεί.... έλεος με τη γκαντεμιά που πάει να μου χαλάσει τη βόλτα.:mad:
Τον ψάχνω ήδη στο τηλέφωνο μπας και μπορεί να το κανονίσει για το άλλο Σάββατο.
Αν μου πει ναι, θα είμαι super!!!! :D

Αρχισαμε βλεπω και δεν σωνομαστε. ΕΛΕΟΣ
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.490
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Αυτό που έχω προσέξει εδώ και χρόνια, είναι ότι τα όποια φαινόμενα συνήθως καθυστερούν στην κίνησή τους σύμφωνα με τις αρχικές προβλέψεις.
Έτσι, ο καιρός τις περισσότερες φορές χαλάει αρκετές ώρες ή και μία μέρα αργότερα απ' ότι ανακοινώνεται αρχικά.
Ας ελπίσουμε ότι θα επαναληφθεί η παρατήρησή μου.

Οταν μιλας εσυ για τον καιρο γυριζει αναποδα το συμπαν. Praising
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
ναι, μονο μην αλαζης αβαταρ σαν τα πουκαμισα για να σε μαουμε και μις. abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk

Έβαλα αυτό που είναι πιο κατατοπιστικό (κατασκευή φίλου για πάρτη μου, εγώ δεν ξέρω από δαύτα).
Δύο σε ένα: tweety & μούρη v-strom. Dancing





...............................

Υ.Γ.
Να πα να μαμηθεί.... έλεος με τη γκαντεμιά που πάει να μου χαλάσει τη βόλτα.:mad:
Τον ψάχνω ήδη στο τηλέφωνο μπας και μπορεί να το κανονίσει για το άλλο Σάββατο.
Αν μου πει ναι, θα είμαι super!!!! :D

Με πήρε τηλέφωνο μόλις τώρα. The Finger Δεν μπορεί την άλλη εβδομάδα και το ζήτημα είναι ολίγον επείγον. Bcdef

Άκυρος λοιπόν εγώ για αύριο. :mad::( Bcdef
Καλά να περάσετε. Bon voyage


Πεισμώνω όμως τώρα. Angry old man Ελπίζω η επόμενη να είναι εξίσου ενδιαφέρουσα ως προορισμός (να μην έχουμε πάει 500 φορές) και πολύ-πολύ σύντομα.
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Τα like στο αποπάνω ποστ μου ότι τελικά δεν μπορώ να έρθω, να τα εκλάβω ως "ουφ, ευτυχώς δε θά 'ρθει τελικά, γλιτώσαμε από δαύτονε"? abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk abcdefghgkabcdefghgk

(Πλάκα κάνω εννοείται, μην αρχίσετε ν' απολογείστε χωρίς λόγο). Joy
 
N

notakos600

Guest
Έβαλα αυτό που είναι πιο κατατοπιστικό (κατασκευή φίλου για πάρτη μου, εγώ δεν ξέρω από δαύτα).
Δύο σε ένα: tweety & μούρη v-strom. Dancing







Με πήρε τηλέφωνο μόλις τώρα. The Finger Δεν μπορεί την άλλη εβδομάδα και το ζήτημα είναι ολίγον επείγον. Bcdef

Άκυρος λοιπόν εγώ για αύριο. :mad::( Bcdef
Καλά να περάσετε. Bon voyage


Πεισμώνω όμως τώρα. Angry old man Ελπίζω η επόμενη να είναι εξίσου ενδιαφέρουσα ως προορισμός (να μην έχουμε πάει 500 φορές) και πολύ-πολύ σύντομα.

Το like πήγαινε για την επόμενη φορά ρε φίλε Rolling
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Το ξέρω βρε όργια.
Απλά στο διάβασμα φαινόταν κάπως και είπα να σας τσιγκλίσω λιγάκι να γουστάρουμε..... funnyBike


Είμαι λίγο σαν τους γέρους του Μάπετ-σόου ένα πράμα....... abcdefghgk
 
Top Bottom