Σάββατο 21/9 καφές στον Άγιο Βασίλειο

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.175
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Προσωπικά είχα μείνει ευχαριστημένος με τα σέρβις στο 1200 και με ένα σέρβις στο 800. Επίσης ο σύντροχος που με εισήγαγε στην ιδέα και πρακτική των Κ είναι σταθερά εκεί εδώ και χρόνια. Θα δείξει, και ευελπιστώ να μην το μετανιώσω ....... (όχι πολύ τουλάχιστον, αχαχαχαχαχ) !


δεν σου ειπε ο συντροχος οτι η μακακια που τον αναγκαζει να το πουλησει την εκαναν εκει περα ;;;;; και καποιος αλλος του ειπε εμεις στο φτιαχνουμε ;;;ενω αυτοι του ειπαν πουλα το....

ανυ γουεη που λενε και στο χωριο μου περι ορεξεως...
 
N

notakos600

Guest

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.673
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
δεν σου ειπε ο συντροχος οτι η μακακια που τον αναγκαζει να το πουλησει την εκαναν εκει περα ;;;;; και καποιος αλλος του ειπε εμεις στο φτιαχνουμε ;;;ενω αυτοι του ειπαν πουλα το....

ανυ γουεη που λενε και στο χωριο μου περι ορεξεως...

Σόρυ Παναγιώτη για τη συνέχεια του off topic αλλά αφού μπήκαμε στο χορό ....

Για να ακριβολογούμε δεν μου είπε κάτι τέτοιο. Τη ζημιά, από ότι γνωρίζω, του την έκανε η προσπάθεια να βάλουν μπροστά τη μηχανή στα βουνά και στα λαγκάδια κατόπιν προτροπής άλλων, με σπρώξιμο.
Εννοείται ότι φτιάχνεται και η σπασμένη μπιέλα απλά το θέμα είναι τι συμφέρει (και όχι μόνο οικονομικά) και πόσο σε έχει ξενερώσει το όλο σετ προβλημάτων που σου βγάζει το μηχανάκι σε μερικούς μήνες - ας φτάσει και το δικό μου στα 160+ k με το καλό. Από ότι γνωρίζω είτε η αλλαγή μοτέρ - η οποία θα λάβει χώρα εκεί - είτε ή πώληση είναι ακόμα στα υπόψη.
Δεν είναι ότι έχω κάποια βαθύτερη προτίμηση προς τους εκεί απλά η δική μου εμπειρία όπως προείπα ήταν θετική μέχρι τώρα τουλάχιστον, σε αντίθεση με την προσωπική μου και πάλι εμπειρία από π.χ. Γέρακα μεριά που ήταν μάλλον χλιαρή.

Προσωπικά και πάλι εφόσον είχα αποδεδειγμένη εμπειρία κακοτεχνίας στη μηχανή μου, όπως αναφέρεις, θα κυνηγούσα τον όποιον μηχανικό / συνεργείο / συμβεβλημένο προπαντός για δική μου δικαίωση οικονομική και ηθική.
 
N

notakos600

Guest

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.673
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Ρίξε σύρμα έγκαιρα Άγγελε αν πας, μπας και το κανονίσω κι εγώ.......Bike

Έλα φίλε, καλώςτονε και από τα εδώ. Λογικά είτε με το μικρό είτε με το μεγάλο θα είμαι στο σημείο συνάντησης στις εννιά !
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.490
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Ρίξε σύρμα έγκαιρα Άγγελε αν πας, μπας και το κανονίσω κι εγώ.......Bike

Ε αφου θα ερθει και ο αγαπουλης μεσα κι εγω. Δεν το χανω αυτο!
 

Panag

new member
Δημοσιεύσεις
166
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Ε αφου θα ερθει και ο αγαπουλης μεσα κι εγω. Δεν το χανω αυτο!


Ε αφου θα ερθει ο GusT επειδη θα ερθει ο αγαπουλης ,μεσα κ εγω ....Δεν το χανω αυτο!
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.547
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αν καταφερω και φυγω απο το σπιτι μεχρι τις 8.30, εεεεε τοτε θα με δειτε και εμενα!!!!!! (Θα ενημερωσω το Σαββατο πρωι-πρωι)
Νικόλα μπορείς!.. το'χεις!!... BikeBikeBike
 
Top Bottom