Πρωτη επαφή με μηχανη!!!

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Μπάμπη τι γελάς ρε χαχα τι επόμενο ζώδιο είναι χαχααχα.
ειχα μια γκομενα καρκινο και μουχε βγαλει τον καρκινοRolling
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.785
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
μπλόκαρα και πήγα και καρφωθηκα σε ένα αμάξι
Αυτό ονομάζεται target fixation.

Είναι το φαινόμενο στο οποίο, η μηχανή τείνει να πηγαίνει εκεί που κοιτάς. Κοινώς: κοίτα εκεί που ΘΕΣ να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς.
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.486
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Πλιζ όχι ΚΑΙ ΕΔΩ για τα ζώδια...

ΤΙ ΣΑΣ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΙΔΥΜΟΙ ΜΩΡΕ!? abcdefghgk
Άσε έχω την κόρη τα έχετε τα κουσούρια σας. Ξεροκέφαλοι δεν ακούτε γνώμες και θα κάνετε αυτό που θέλετε άσχετα που ξέρετε ότι είναι λάθος. Τι φταίμε και εμείς οι ζυγοί που είμαστε τα καλύτερα ζώδια. Rolling Rolling
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.829
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Πριν το ατύχημα το μηχανάκι ήταν ένα με μενα...μετά συνειδητοποίησα ότι και με 20 μπορείς να πάθεις ζημιά μεγάλη...(σε στροφή πεταχτηκε πεζός μπλόκαρα και πήγα και καρφωθηκα σε ένα αμάξι...ασθενοφόρα κολάρο και όλα τα καλά....)
Πρέπει μα μου φύγει αυτό από το κεφάλι.. έχεις δίκιο...μέσα στο πρόγραμμα είναι όλα και πρέπει να το καταπολεμήσω!
Για να φύγει πρέπει να τολμήσεις και να ρισκάρεις σε ασφαλή πλαίσιο μέσα από σχολή!!!. Όταν έχουμε φοβίες τις ξεπερναμε μόνο όταν υπερβαίνουμε τα όρια μιας . Η άποψη μου είναι είναι όχι κανόνας έτσι ο κάθε άνθρωπος λειτουργεί διαφορετικά.
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.829
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
ειχα μια γκομενα καρκινο και μουχε βγαλει τον καρκινοRolling
Ναι ε!!! Όμορφη όμορφη??? Για πες τι σου έκανε το κοριτσάκι μήπως ήσουν τσιγγούνης??? Μήπως αργουσες στα ραντεβού??? Η δεν ήσουν ρομαντικός?? Πώς θα ζήσουμε και εμείς οι τρυφεροί καρκίνοι οεο χαχαχα. Έλα για καφέ να τα πούμε θέλω να σου πω για δουλειά με αυτό που λέγαμε. Εσύ θα κεράσεις έτσι χαχαχα
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Πριν το ατύχημα το μηχανάκι ήταν ένα με μενα...μετά συνειδητοποίησα ότι και με 20 μπορείς να πάθεις ζημιά μεγάλη...(σε στροφή πεταχτηκε πεζός μπλόκαρα και πήγα και καρφωθηκα σε ένα αμάξι...ασθενοφόρα κολάρο και όλα τα καλά....)
Πρέπει μα μου φύγει αυτό από το κεφάλι.. έχεις δίκιο...μέσα στο πρόγραμμα είναι όλα και πρέπει να το καταπολεμήσω!
Περασες ψυχολογικο τραυμα, λογικο να φοβασαι..
Εγω θελω να μας πεις (χωρις φοβο και παθος...μια παρειτσα ειμαστεTooth)...γιατι αποφασισες να αγορασεις μηχανη ξανα
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.785
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
δεν ακούτε γνώμες και θα κάνετε αυτό που θέλετε άσχετα που ξέρετε ότι είναι λάθος
Εεεεελα μωρέ τώρα, επειδή είμαστε και αναποφάσιστοι; Σιγά!

Εγώ πχ ενώ μου λένε όλοι άσε τις χοάνες/εξατμίσεις, βάζω γιατί θέλω να δω πως θα πάει. Μετά βλέπω ότι δεν κάνει διαφορά, τις ξαναβάζω στην αποθήκη. Μετά τις ξαναβγάζω από την αποθήκη, έτσι για το γαμώτο.

Εδώ καλά, καλά, δεν ξέρω ακόμα αν θέλω on-off ή στριτ, θα επιλέξω για το μηχανάκι μου κιόλας; abcdefghgk
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Ναι ε!!! Όμορφη όμορφη??? Για πες τι σου έκανε το κοριτσάκι μήπως ήσουν τσιγγούνης??? Μήπως αργουσες στα ραντεβού??? Η δεν ήσουν ρομαντικός?? Πώς θα ζήσουμε και εμείς οι τρυφεροί καρκίνοι οεο χαχαχα. Έλα για καφέ να τα πούμε θέλω να σου πω για δουλειά με αυτό που λέγαμε. Εσύ θα κεράσεις έτσι χαχαχα
Κορκολη ακουγες μικρος? ου να μου χαθεις παιδεραRolling
Αγγελε ηταν η κορη σημερα στο μαγαζι με το Γιαννη?
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.829
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Κορκολη ακουγες μικρος? ου να μου χαθεις παιδεραRolling
Αγγελε ηταν η κορη σημερα στο μαγαζι με το Γιαννη?
Γκουσγκούνη ρε αφού τα είπαμε όταν έφυγε
 
Δημοσιεύσεις
272
Ηλικία
28
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Κωνσταντίνα
Περασες ψυχολογικο τραυμα, λογικο να φοβασαι..
Εγω θελω να μας πεις (χωρις φοβο και παθος...μια παρειτσα ειμαστεTooth)...γιατι αποφασισες να αγορασεις μηχανη ξανα
Έχω ερωτα μεγάλο με τις μηχανές από πιτσιρίκι!!και επίσης δεν θέλω να με "φοβίζει" τίποτα σε αυτή την στιγμή ζωη Tooth
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Έχω ερωτα μεγάλο με τις μηχανές από πιτσιρίκι!!και επίσης δεν θέλω να με "φοβίζει" τίποτα σε αυτή την στιγμή ζωη Tooth
Οπως βλεπεις, δε χρειαζεται να πουμε τιποτα!

Οι φοβιες λειτουργουν προσθετικα,, κλειδωνει ο εγκεφαλος και σε επηρεαζουν σε πολλες πτυχες στη ζωη

Ριχτου ενα ξεκλειδωμα τωρα που εισαι πιτσιρικα!!!!

Χιλιοχρονη!
 
Δημοσιεύσεις
272
Ηλικία
28
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Κωνσταντίνα
Οπως βλεπεις, δε χρειαζεται να πουμε τιποτα!

Οι φοβιες λειτουργουν προσθετικα,, κλειδωνει ο εγκεφαλος και σε επηρεαζουν σε πολλες πτυχες στη ζωη

Ριχτου ενα ξεκλειδωμα τωρα που εισαι πιτσιρικα!!!!

Χιλιοχρονη!
Ευχαριστώ Thank
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.785
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Ah yes, να χαίρεσαι το όνομα σου!! :D

Όπως και να έχει, μην μασάς, ξαναλέω αν έχεις την δυνατότητα πήγαινε σε ένα σχολείο και με τον καιρό (και τα χιλιόμετρα) θα αποκτήσεις περισσότερη εμπειρία και αυτοπεποίθηση.

Αυτά. Smileys drinking beer Emoticon
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
@Κωνσταντινα95 δράττομαι της ευκαιρίας να σε ενημερώσω πως το 1995 τα 2/3 όσων σου γράφουν είχαν το Ericsson με την αναδιπλούμενη κεραία και πλήρωναν στην Panafon 150.000 δρχ για πάγιο.
(Αν έχεις άγνωστες λέξεις ρωτα και θα σου πουν)

ΣΚΑΤΙΓΕΡΕΣ όλοι το τρομάζετε το μικρό και θα φύγει.
 
Top Bottom