Πικ Νικ "Η επανάληψη" στις 27 Ιουνίου στην Λίμνη Δόξα !

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.836
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Εγώ πολύ πιθανόν να σας βρω κάπου στον δρόμο ή ακόμη και στην λίμνη γιατί μπορεί να είμαι από το Σάββατο στο κωριο που είναι παραδίπλα!
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
... για καρτέρι θα πάμε παλι πρωί πρωί ....! Tooth

Μεσα και 'γω στην βόλτα αλλά με το μαγιό φορεμένο, ποτέ δεν ξέρεις....! cdefcdef
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.490
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Εγω δεν υπόσχομαι όπως ειπα στο προηγουμενο ποστ μου γιατι θα είμαι από βραδυ. Σιγουρα δεν θα είμαι για μιζα στις 9. Αν ερθω θα σας βρω στη λιμνη (και ελπιζω να σας βρω αν δεν εχετε χωθεί στο δασος!Rolling
 

ΥΑΚΙΝΘΟΣ

new member
Δημοσιεύσεις
229
Μοτοσυκλέτα
ADV 350
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
Ν.ΔΥΤΙΚΑ
... για καρτέρι θα πάμε παλι πρωί πρωί ....! Tooth

Μεσα και 'γω στην βόλτα αλλά με το μαγιό φορεμένο, ποτέ δεν ξέρεις....! cdefcdef
Στελιο εγω μολις ξυπνησω λεω να κανω μια βουτια στη λιμνη.
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
672
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Φαγητά και σουξου μουξου από εμένα μην περιμένετε, νηστικοί θα μείνετε.... Θα εκτελέσω χρέη αναψυκτηρίου όμως, βάζω τις μπύρες από σήμερα ψυγείο....
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.490
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Φαγητά και σουξου μουξου από εμένα μην περιμένετε, νηστικοί θα μείνετε.... Θα εκτελέσω χρέη αναψυκτηρίου όμως, βάζω τις μπύρες από σήμερα ψυγείο....
To θεμα είναι μην εχουν βρασει μεχρι να φτασεις. Εκτος και εάν εισαι εξοπλισμένος με ψυγειακι ανα σελας Tooth
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
672
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
To θεμα είναι μην εχουν βρασει μεχρι να φτασεις. Εκτος και εάν εισαι εξοπλισμένος με ψυγειακι ανα σελας Tooth
Θα είναι παγωμένες, μην ανησυχείς, σε ισοθερμικό σάκο γεμάτο πάγο Smileys drinking beer Emoticon
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.490
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Βουτιές ο ένας, παγωμένες μπύρες ο άλλος... Ελπίζω κι εύχομαι να περάσετε τόσο καλά όσο με πονάει που δε θα'μαι!

Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon
Περαστικα στην πεθερα Βαγγελη!
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.526
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Ωρε με απαρατησε η Κυρα με τη Κορη αλλιως θα επαιρνα ενα μπωλ κεφτεδες και θα ερχομουνα τωρα θα κοψω κατα Μυτικα μερια Τροχοσπιτο ooops
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Ωρε με απαρατησε η Κυρα με τη Κορη αλλιως θα επαιρνα ενα μπωλ κεφτεδες και θα ερχομουνα τωρα θα κοψω κατα Μυτικα μερια Τροχοσπιτο ooops
Ελα ξεκινα ωρε κουλομαρια! Πες στην Σταυρουλα οτι εχουμε συνελευση, και πρεπει να παμε! cdefghi cdefghi
 
Τελευταία επεξεργασία:

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.526
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Ελα ξεκινα ωρε κουλομαρια! Ελα πες στην Σταυρουλα οτι εχουμε συνελευση, και πρεπει να παμε! cdefghi cdefghi
Πετας τη σκουφια σου το ξερω αλλα θα γκρινιαζει η μικρη :cool:
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Πετας τη σκουφια σου το ξερω αλλα θα γκρινιαζει η μικρη :cool:
Δεν τον νοιάζουν τέτοια πραγματα. Την κόρη του την έχει στο φτύσιμο, μόνο για την γυναίκα του νοιάζεται. Φαντάσου πως χτες δεν την πήρε μαζί του, και του γκρίνιαζε
 

Timos_Tsamis

member
Δημοσιεύσεις
563
Ηλικία
26
Περιοχή
Agrinio
Μοτοσυκλέτα
Honda CBR600 F4i 2002
Honda CB400 Super Four 1992
Όνομα
Tsamis Timoleon
Περιοχή
Agrinio
Πετας τη σκουφια σου το ξερω αλλα θα γκρινιαζει η μικρη :cool:

Ελάτε πάρτε κι εμένα τον άφραγκο από Πάτρα! Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.836
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Μιας και η Κυριακή πλησιάζει... να οργανωθούμε λιγάκι τι και πως;

Εγώ όπως είπα κατά 90% θα σας βρω εκεί μιας και θα είμαι στο κωριο από το Σάββατο!
Εκτός και θέλετε να αλλάξετε την διαδρομή και να περάσετε από το κωριο (Πύργος) που θα είμαι για να πάμε στην λίμνη μαζί και να γυρίσουμε μετά από Στυμφαλία.

Η προτεινόμενη διαδρομή

Εγω λέω να φέρω κανένα λουκαΝίκο που θα το ψήσουμε εκεί και κανένα άλλο συνοδευτικό.


Smileys drinking beer Emoticon
 
Top Bottom