Πικ Νικ "Η επανάληψη" στις 27 Ιουνίου στην Λίμνη Δόξα !

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Να, τέτοια κάνετε και μετανιώνω που είμαι στα ξένα ...... Bcdef
Να περάσετε τέλεια παίδες.

Υπόψη για όσους το σκέπτονται για κατασκήνωση ότι πράγματι παίζει σενάριο με αστυνομία ....
Με έχουν διώξει από τη λίμνη Φενεού δύο φορές (με πολύ ευγενικό τρόπο και απλά μου ζητήθηκε να φύγω, ούτε λόγος για πρόστιμο, αλλά ποτέ δεν ξέρεις). Άλλες δύο από τις φορές που ήμουν με το καγιάκ εκεί, κοιμήθηκα στο αυτοκίνητο και δεν με ενόχλησε κανείς.
Ο δασοπυροσβέστης που πιάσαμε την κουβέντα σε μια από τις επισκέψεις μου, μου είπε απλά να μην σηκώσω τη σκηνή μέχρι να σκοτεινιάσει οπότε και να μην φανεί. Μπορεί και να έχει δίκιο τι να πω, απλά αν το δοκιμάσετε να το έχετε υπόψη !

Smileys drinking beer Emoticon
Σε αγαπάμε ρε μηχανόβιε να ξές...
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Ηλικία
51
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Συνήθως για να τρέξουν σε gpx κτλ, είναι σε pro εκδόσεις (επί πληρωμή) των app
Ευχαριστώ !!!
Αυτό ξέρω και εγώ για τις προ εκδόσεις .
Το Ρεβερ το είχα , μου φάνηκε λίγο μυστήριο , χωρίς είναι η αλήθεια να ασχοληθώ πολύ .
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Ηλικία
51
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Μονοήμερη είναι η εκδρομή. Φυσικά καποια παιδια θέλουν να πάνε από το Σάββατο και να διανυκτέρευσουν σε σκηνές Μάνο. Η κύρια βολτα θα ξεκινήσει την Κυριακή 27 Ιουνίου από τον σταθμό 14 και θα επιστρέψει την ιδια μέρα φιλε.
Γιάννο τις ξέρω τις διαδρομές αυτές , ρώτησα γενικά με αφορμή τον χάρτη που έβαλες...
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.168
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
σας εβαλα τις συμμετοχες στο αρχικο ποστ ....οποιος αλλος θελει ας το γραψει και θα μπει κι αυτος....εκει που πρεπει.... Tooth Tooth Tooth στο αρχικο ποστ εννοειται
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.693
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1200GS
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
σας εβαλα τις συμμετοχες στο αρχικο ποστ ....οποιος αλλος θελει ας το γαψει και θα μπει κι αυτος....εκει που πρεπει.... Tooth Tooth Tooth στο αρχικο ποστ εννοειται

Πως μας φροντίζετε, κύριε Αδμινιστράτορα! ToothToothToothTooth
 

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.693
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1200GS
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
Δυστυχώς προέκυψε θέμα με την πεθερά μου και κατά πάσα βεβαιότητα δε θα μπορέσω να έρθω.

Ελπίζω όπως και την προηγούμενη φορά να διαψευστώ.
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Δυστυχώς προέκυψε θέμα με την πεθερά μου και κατά πάσα βεβαιότητα δε θα μπορέσω να έρθω.

Ελπίζω όπως και την προηγούμενη φορά να διαψευστώ.
Περαστικά στην κυρία, αυτό είναι το σημαντικότερο Βαγγέλη. Εύχομαι δε να είναι τόσο γρήγορα τα περαστικά που να έρθεις και εσύ στο πικ νικ!
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.415
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Δυστυχώς προέκυψε θέμα με την πεθερά μου και κατά πάσα βεβαιότητα δε θα μπορέσω να έρθω.

Ελπίζω όπως και την προηγούμενη φορά να διαψευστώ.
Βάγγο περαστικά ρε φίλε
Περαστικά στην κυρία, αυτό είναι το σημαντικότερο Βαγγέλη. Εύχομαι δε να είναι τόσο γρήγορα τα περαστικά που να έρθεις και εσύ στο πικ νικ!
Ενημερώθηκε το πρώτο ποστ.
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος

Καλημέρα παιδιά!!! Τι ώρα λέτε να ξεκινήσουμε την Κυριακή για να γλυτώσουμε και λίγο την ζέστη και να πάρουμε τα βουνά????? Κατα τις 9 είναι καλά να έχουμε μίζα απο το περίπτερο 14? Η νωρίτερα????​

 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.288
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη

Καλημέρα παιδιά!!! Τι ώρα λέτε να ξεκινήσουμε την Κυριακή για να γλυτώσουμε και λίγο την ζέστη και να πάρουμε τα βουνά????? Κατα τις 9 είναι καλά να έχουμε μίζα απο το περίπτερο 14? Η νωρίτερα????​

Γιάννη εσυ ανέβασες τη βόλτα εσύ αποφασίζεις και την ώρα!
Μη μπαίνεις στη διαδικασία να ρωτάς γιατί θ ακούσεις πολλά!!
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Γιάννη εσυ ανέβασες τη βόλτα εσύ αποφασίζεις και την ώρα!
Μη μπαίνεις στη διαδικασία να ρωτάς γιατί θ ακούσεις πολλά!!
Είμαι δημοκρατικός τύπος Κυριάκο μουυυυυυυ!!! Άλλωστε δεν είμαστε και πολλοί μπορούμε να τα βρούμε πιστεύω Yes Αλλωστε πρότεινα 9 αν διαφωνεί κάποιος απλά το λέει!
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.288
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Είμαι δημοκρατικός τύπος Κυριάκο μουυυυυυυ!!! Άλλωστε δεν είμαστε και πολλοί μπορούμε να τα βρούμε πιστεύω Yes Αλλωστε πρότεινα 9 αν διαφωνεί κάποιος απλά το λέει!
Δημοκρατικε τύπε, όταν αποφασίσετε δι ανατάσεως της χειρός, πες το να ενημερώσουμε το αρχικό ποστ!!
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
672
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Από εμένα δεν υπάρχει πρόβλημα, ότι αποφασίσει αυτός που πρότεινε την βόλτα γίνεται συνήθως, μια διόρθωση μόνο από εμένα, τελικά θα είμαι μονός, δουλεύει το ταίρι!!!
 
Top Bottom