Πανελλήνια συγκεντρωση μοτοσυκλετιστων

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Οχι ρε σαββα εσυ ησουν?? συγνωμη ρε φιλε
Αλλαζα σταθμο
Μπαμπίνο αν ήσουν εσύ χαλάλι σου ! abcToothToothToothTooth
Ρε βρεθηκα στους Φιλιππαιους πριν απο λιγα χρονια,χωρις να γνωριζω οτι ειχαν Χειμερινη συγκεντρωση,και δεν με αφησαν να μπω στο ξενοδοχειο για να παρω ενα καφεδακι στο χερι και να φυγω.Κατεβαινα απο Σαμαρινα,δεν μπορουσα να κουνησω τα χερια μου απο το κρυο και μου λεγαν οτι πρεπει να πληρωσω συνδρομη για να περασω.Κατι αλλοι παλιοι ¨μοτοσυκλετιστες" αντι να τους πλακωσουν στα κατακεφαλα σφυριζαν αδιαφορα.
<<Μοτοσυκλετιστική αλληλεγγύη >> σε όλο της το μεγαλείο...
ΑΙΣΧΟΣ χειρίστης μορφής !
Η απάθεια των παλαιοτέρων μου προκαλεί εμετικά συναισθήματα.
Πιάστηκε το στομάχι μου και ευτυχώς έχω πάρει το χάπι της πίεσης με αυτά που διάβασα γιατί οι παλμοί έχουν πάει στους 200...
Το βράδυ εκείνο ταξίδευα από Ηγουμενίτσα προς Ανκόνα. Είχα κάτσει για φαγητό στις 22:30 περιμένοντας το πλοίο, σε ένα ψητοπωλείο και το είχε ένα παλικάρι που δούλευε στο ΕΚΑΒ. Μου είπε: για εμάς εδώ τους ντόπιους είναι ότι χειρότερο αυτή η οργάνωση της πανελλήνιας και για την δουλειά μου λέει θα είμαι σταντ μπάι 3 ημέρες για να μην σκοτωθεί κανένα *****ισμενο. Τελικά σκοτώθηκε έμαθα φτάνοντας Ιταλία.

ΚΑΝΕΝΑΣ και το γράφω με κεφαλαία, δεν φορούσε κράνος.



Στο δια ταύτα.
Δεν εδώ παρευρεθεί ποτέ σε τέτοια μάζωξη ούτε σκοπεύω ΠΟΤΕ στη ζωή μου. Δεν έχει να προσφέρει τίποτε μα τίποτε απολύτως και αυτό είναι κατάντια.
Ήσουν άτυχος και εσύ Γιάννη που βρέθηκες σαν και μας στο λάθος μέρος τον λάθος χρόνο.
Δεν τα είπα παραπάνω στην αφήγηση τα περί μη υπάρξεως καν κράνους γιατί το σοκ ήταν τέτοιο που ακόμα και τώρα με επηρεάζει.
Λυπήθηκα όμως γιατί μιλάμε για νέους ανθρώπους.

Δεν είναι αυτά τα παραδείγματα που πρέπει να παίρνουν οι νέοι αναβάτες που τους καταλαβαίνω αν και δεν ασπάζομαι τις απόψεις τους περί χυμαδούρας και καγκουριάς και ναι όλοι κάνουμε καγκουριές δεν είμαι καμιά Παναγίτσα και προσωπικά αλλά όχι και έτσι ρε παιδιά, όχι και έτσι υπάρχουν όρια παντού.

Ας διατηρηθεί το θέμα ενεργό να μαθαίνουμε που γίνεται ούτως ώστε να διοργανώνουμε τις αποδράσεις μας ανάποδα.
 

dimitris777

new member
Δημοσιεύσεις
169
Ηλικία
52
Περιοχή
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI VSTROM DL 650 XT
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Περιοχή
Ν. ΧΗΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Απο τη στιγμη που μπαινουν τα φραγκα στη μεση, και ειναι πολλα, catering, μπλουζακια, διαφορα σταντ, αρχιζει η διαβρωση, χανετε τελειως ο σκοπος και γινεται επιχείριση που οπως παντα φερνει πολλα περισσοτερα μαυρα φραγκα, αυτοι που τα παιρνουν γινοται επαγγελματιες του ειδους, ασχετα αν εχουν μηχανη ή οχι και δινουν "μαχη" για να μην αφησουν την γαμωκαρεκλα που αρεσει σε πολλους. Δυστυχως. Ακριβως οπως και στην πολιτικη οι πολιτικοι. Αν ξεκινησουν 2,3,5 forum μια ΠΑΝΕΛΛΗΝΊΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ, να το ονομασουν καπως αλλιως Μοτοσυγκεντρωση, Μοτο σκετο, δε ξερω, καθε φορα σε αλλο μερος απο Κρητη εως Ορεστιαδα, απο Λεσβο εως Ζακυνθο τοτε πιστευω θα ειναι αγνη συγκεντρωση. Οι καγκουρες θα ειναι ελαχιστοι και θα καταλαβουν οτι δεν εχουν να δειξουν κατι σε Μοτοσυκλετιστες. Σιγουρα θα πρεπει να συμφωνηθει το μερος που πρεπει να εχει ενα μεγαλο camping ωστε να μπορει να φιλοξενισει καποιο αριθμο ανθρωπων. Οταν υπαρχει καλη διαθεση παντα βρισκεται λυση το ξερουμε ολοι.
Ο Ηλιας μας εχει πει απιστευτες καταστασεις για την ΜΟΤΟΕ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.416
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Καλησπέρα κι από εμένα, θα παραθέσω την γνώμη μου.

......
Με το να μην συμμετέχουμε σε λέσχες της περιοχής μας, μπαίνουμε αυτόματα απέναντί τους και δεν πρόκειται ποτέ να τις βοηθήσουμε να βελτιωθούν βάζοντας το δικό μας λιθαράκι. Το ίδιο ισχύει εν μέρη και με την ΜΟΤΟΕ, την οποία όλοι μας έχουμε ευθύνη που την έχουμε αφήσει στο έλεός της.
Όσον αφορά την Πανελλήνια, είναι κάποια περιστατικά που γίνονται εκτός κάμπινγκ κυρίως και δεν εκφράζουν το σύνολο. Και αυτό διορθώνεται με την συμμετοχή όλων μας. Δεν γίνετε να επιβάλει ο καθένας όμως στον άλλον αν θα στήσει κόντρα ή αν θα κάνει σούζα γιατί δεν είμαστε τροχονόμοι. Και αν μη τι άλλο όλοι μας κουβαλάμε λίγο καγκουριά πάνω μας και όποιος πει το αντίθετο, για εμένα να βάλει αγγελία το μηχανάκι του απόψε. Το θέμα κόστους είναι τσιμπημένο αδικαιολόγητα με βάση τιε συναυλίες που ανακοινώνουν. Καλό θα ήταν να πέσουν οι τιμές.

Συνοψίζοντας, ΟΛΟΙ μας έχουμε ευθύνη γιατί αφήνουμε τα πράγματα να εξελίσσονται χωρίς εμάς. Μια δυνατή ομοσπονδία θα μπορούσε να διεκδικήσει πράγματα που θα μας βοηθούσαν όλους! Ας σταματήσουμε να γράφουμε λοιπόν στα φόρουμ, στο Facebook και γενικά να σχολιάζουμε όλη μέρα και ας δοκιμάσουμε να αλλάξουμε έστω και ελάχιστα τα πράγματα.
Καλημέρα Τίμο.
Επεσήμανα με bold μερικά αποσπάσματα για να σου πω ότι η πλειονότητα των μοτοσυκλετιστών πανελληνίως δεν θέλει να βοηθήσει και ούτε επιθυμεί να βελτιωθεί αυτό το καραγκιοζιλίκι που λέγεται πανελλήνια συγκέντρωση μοτοσυκλετιστών.Αντιθέτως κάθε χρόνο θα γίνεται χειρότερο,ξέρεις γιατί?
Γιατί οι 'οδηγοί κάτοχοι μοτοσυκλέτας' είναι άπειροι (αναρίθμητοι) πλέον και οι μισοί απ' αυτούς δεν είναι καν μηχανόβιοι,ανακάλυψαν όψιμα τις μοτοσυκλέτες επειδή ακρίβηνε η βενζίνη και τα τέλη κυκλοφορίας των αυτοκινήτων και πήραν ένα παλιομηχανάκι να κάνουν τη δουλιά τους ή αυτοί που ακολουθούν το lifestyle με mega scooter γυαλί και σαγιονάρα.
Όλοι αυτοί λοιπόν είναι βούτυρο στο ψωμί του κάθε θιασάρχη που οργανώνει τη μπίζνα που ονομάζεται ΠΣΜ,γιατί περί μπίζνας πρόκειται.Τα νούμερα είναι τόσο μεγάλα πλέον και οι μοτοσυκλέτες τόσο πολλές που έχουν χάσει αυτή τη μοναδικότητα που είχαν στα 80ς και 90ς,είναι το ίδιο απρόσωπο σα να λες πανελλήνια συνάντηση αυτοκινητιστών ή -ξέρω γω- ιδιοκτητών μίνι μάρκετ.

Αρπαχτή φίλε,ξέρει τι σημαίνει αρπαχτή? Τη ζήσαμε με τα ανωτέρω αλλά και με τα διάφορα "ανταμώματα φίλων μοτοσυκλέτας" (sic) με αποκορύφωμα το σούργελο του Σοφικού το 2017.

Λέσχες.
Εκτός ελαχίστων λαμπρών εξαιρέσεων,οι λέσχες είναι το δηλητήριο του μοτοσυκλετισμού.Πρόεδροι-ταμίες-γραμματείς και Φαρισαίοι.Η Απατηλή Λάμψη της Ματαιοδοξίας.Όλοι οι συμπλεγματικοί με την Αρχή αυτοβαπτίζονται άρχοντες,συντάσσουν και ένα Καταστατικό και νομίζουν ότι έγιναν πρωθυπουργοί.Ειδικά στα πολυπληθή κλαμπ bmw-varadero-vstrom με 'παραρτήματα' και στην επαρχία,εκεί να δεις τζέρτζελο,νομίζεις ότι παρευρίσκεσαι στην ΚΟΒΑ Γαλατσίου ή στην ΠΑΜΚ Ζωγράφου και κάθε Τετάρτη έχει διαφώτιση! Tooth
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Καλημέρα Τίμο.
Επεσήμανα με bold μερικά αποσπάσματα για να σου πω ότι η πλειονότητα των μοτοσυκλετιστών πανελληνίως δεν θέλει να βοηθήσει και ούτε επιθυμεί να βελτιωθεί αυτό το καραγκιοζιλίκι που λέγεται πανελλήνια συγκέντρωση μοτοσυκλετιστών.Αντιθέτως κάθε χρόνο θα γίνεται χειρότερο,ξέρεις γιατί?
Γιατί οι 'οδηγοί κάτοχοι μοτοσυκλέτας' είναι άπειροι (αναρίθμητοι) πλέον και οι μισοί απ' αυτούς δεν είναι καν μηχανόβιοι,ανακάλυψαν όψιμα τις μοτοσυκλέτες επειδή ακρίβηνε η βενζίνη και τα τέλη κυκλοφορίας των αυτοκινήτων και πήραν ένα παλιομηχανάκι να κάνουν τη δουλιά τους ή αυτοί που ακολουθούν το lifestyle με mega scooter γυαλί και σαγιονάρα.
Όλοι αυτοί λοιπόν είναι βούτυρο στο ψωμί του κάθε θιασάρχη που οργανώνει τη μπίζνα που ονομάζεται ΠΣΜ,γιατί περί μπίζνας πρόκειται.Τα νούμερα είναι τόσο μεγάλα πλέον και οι μοτοσυκλέτες τόσο πολλές που έχουν χάσει αυτή τη μοναδικότητα που είχαν στα 80ς και 90ς,είναι το ίδιο απρόσωπο σα να λες πανελλήνια συνάντηση αυτοκινητιστών ή -ξέρω γω- ιδιοκτητών μίνι μάρκετ.

Αρπαχτή φίλε,ξέρει τι σημαίνει αρπαχτή? Τη ζήσαμε με τα ανωτέρω αλλά και με τα διάφορα "ανταμώματα φίλων μοτοσυκλέτας" (sic) με αποκορύφωμα το σούργελο του Σοφικού το 2017.

Λέσχες.
Εκτός ελαχίστων λαμπρών εξαιρέσεων,οι λέσχες είναι το δηλητήριο του μοτοσυκλετισμού.Πρόεδροι-ταμίες-γραμματείς και Φαρισαίοι.Η Απατηλή Λάμψη της Ματαιοδοξίας.Όλοι οι συμπλεγματικοί με την Αρχή αυτοβαπτίζονται άρχοντες,συντάσσουν και ένα Καταστατικό και νομίζουν ότι έγιναν πρωθυπουργοί.Ειδικά στα πολυπληθή κλαμπ bmw-varadero-vstrom με 'παραρτήματα' και στην επαρχία,εκεί να δεις τζέρτζελο,νομίζεις ότι παρευρίσκεσαι στην ΚΟΒΑ Γαλατσίου ή στην ΠΑΜΚ Ζωγράφου και κάθε Τετάρτη έχει διαφώτιση! Tooth
+1200
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Να πω και γω μια γνώμη αν και άσχετος με το θεμα....

Αντί να κατηγορουμε διοργανωτές και λέσχες-ομοσπονδίες για τα στραβά των συγκέντρωσεων, μήπως το θέμα είναι πιο απλό?
Και εχει να κάνει με το επίπεδο όσων καβαλουν μηχανές?.. Μιας μεγάλης μερίδας προφανώς.
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.290
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Καλημέρα Τίμο.
Επεσήμανα με bold μερικά αποσπάσματα για να σου πω ότι η πλειονότητα των μοτοσυκλετιστών πανελληνίως δεν θέλει να βοηθήσει και ούτε επιθυμεί να βελτιωθεί αυτό το καραγκιοζιλίκι που λέγεται πανελλήνια συγκέντρωση μοτοσυκλετιστών.Αντιθέτως κάθε χρόνο θα γίνεται χειρότερο,ξέρεις γιατί?
Γιατί οι 'οδηγοί κάτοχοι μοτοσυκλέτας' είναι άπειροι (αναρίθμητοι) πλέον και οι μισοί απ' αυτούς δεν είναι καν μηχανόβιοι,ανακάλυψαν όψιμα τις μοτοσυκλέτες επειδή ακρίβηνε η βενζίνη και τα τέλη κυκλοφορίας των αυτοκινήτων και πήραν ένα παλιομηχανάκι να κάνουν τη δουλιά τους ή αυτοί που ακολουθούν το lifestyle με mega scooter γυαλί και σαγιονάρα.
Όλοι αυτοί λοιπόν είναι βούτυρο στο ψωμί του κάθε θιασάρχη που οργανώνει τη μπίζνα που ονομάζεται ΠΣΜ,γιατί περί μπίζνας πρόκειται.Τα νούμερα είναι τόσο μεγάλα πλέον και οι μοτοσυκλέτες τόσο πολλές που έχουν χάσει αυτή τη μοναδικότητα που είχαν στα 80ς και 90ς,είναι το ίδιο απρόσωπο σα να λες πανελλήνια συνάντηση αυτοκινητιστών ή -ξέρω γω- ιδιοκτητών μίνι μάρκετ.

Αρπαχτή φίλε,ξέρει τι σημαίνει αρπαχτή? Τη ζήσαμε με τα ανωτέρω αλλά και με τα διάφορα "ανταμώματα φίλων μοτοσυκλέτας" (sic) με αποκορύφωμα το σούργελο του Σοφικού το 2017.

Λέσχες.
Εκτός ελαχίστων λαμπρών εξαιρέσεων,οι λέσχες είναι το δηλητήριο του μοτοσυκλετισμού.Πρόεδροι-ταμίες-γραμματείς και Φαρισαίοι.Η Απατηλή Λάμψη της Ματαιοδοξίας.Όλοι οι συμπλεγματικοί με την Αρχή αυτοβαπτίζονται άρχοντες,συντάσσουν και ένα Καταστατικό και νομίζουν ότι έγιναν πρωθυπουργοί.Ειδικά στα πολυπληθή κλαμπ bmw-varadero-vstrom με 'παραρτήματα' και στην επαρχία,εκεί να δεις τζέρτζελο,νομίζεις ότι παρευρίσκεσαι στην ΚΟΒΑ Γαλατσίου ή στην ΠΑΜΚ Ζωγράφου και κάθε Τετάρτη έχει διαφώτιση! Tooth
+1256
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Είπες ότι θα κατέβεις με τον άλλονε και στο είχα φυλαγμένο.
Ακομη περιμενω να φιξαρω ραντεβου. Εχω πήξει απιστευτα, τόσο που και να το ειχα παρει δεν θα ειχα προλαβει να το δοκιμασω
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.657
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
Να πω και γω μια γνώμη αν και άσχετος με το θεμα....

Αντί να κατηγορουμε διοργανωτές και λέσχες-ομοσπονδίες για τα στραβά των συγκέντρωσεων, μήπως το θέμα είναι πιο απλό?
Και εχει να κάνει με το επίπεδο όσων καβαλουν μηχανές?.. Μιας μεγάλης μερίδας προφανώς.
ακριβως
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Το βράδυ εκείνο ταξίδευα από Ηγουμενίτσα προς Ανκόνα. Είχα κάτσει για φαγητό στις 22:30 περιμένοντας το πλοίο, σε ένα ψητοπωλείο και το είχε ένα παλικάρι που δούλευε στο ΕΚΑΒ. Μου είπε: για εμάς εδώ τους ντόπιους είναι ότι χειρότερο αυτή η οργάνωση της πανελλήνιας και για την δουλειά μου λέει θα είμαι σταντ μπάι 3 ημέρες για να μην σκοτωθεί κανένα *****ισμενο. Τελικά σκοτώθηκε έμαθα φτάνοντας Ιταλία.

ΚΑΝΕΝΑΣ και το γράφω με κεφαλαία, δεν φορούσε κράνος.



Στο δια ταύτα.
Δεν εδώ παρευρεθεί ποτέ σε τέτοια μάζωξη ούτε σκοπεύω ΠΟΤΕ στη ζωή μου. Δεν έχει να προσφέρει τίποτε μα τίποτε απολύτως και αυτό είναι κατάντια.



Όταν έγινε πριν λίγα χρόνια η πανελλήνια στα λουτρά Αριδαίας ( ποζαρ)
Ήθελαν να μας βραβεύσουν γιατί δεν είχαν ουτε εναν νεκρό!!!!

5 μέρες πήγαινα γ*******ωντας
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.416
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Στο Βόλο ήταν που πετάξανε το δήμαρχο στη θάλασσα?
 

Timos_Tsamis

member
Δημοσιεύσεις
563
Ηλικία
26
Περιοχή
Agrinio
Μοτοσυκλέτα
Honda CBR600 F4i 2002
Honda CB400 Super Four 1992
Όνομα
Tsamis Timoleon
Περιοχή
Agrinio
Καλημέρα Τίμο.
Επεσήμανα με bold μερικά αποσπάσματα για να σου πω ότι η πλειονότητα των μοτοσυκλετιστών πανελληνίως δεν θέλει να βοηθήσει και ούτε επιθυμεί να βελτιωθεί αυτό το καραγκιοζιλίκι που λέγεται πανελλήνια συγκέντρωση μοτοσυκλετιστών.Αντιθέτως κάθε χρόνο θα γίνεται χειρότερο,ξέρεις γιατί?
Γιατί οι 'οδηγοί κάτοχοι μοτοσυκλέτας' είναι άπειροι (αναρίθμητοι) πλέον και οι μισοί απ' αυτούς δεν είναι καν μηχανόβιοι,ανακάλυψαν όψιμα τις μοτοσυκλέτες επειδή ακρίβηνε η βενζίνη και τα τέλη κυκλοφορίας των αυτοκινήτων και πήραν ένα παλιομηχανάκι να κάνουν τη δουλιά τους ή αυτοί που ακολουθούν το lifestyle με mega scooter γυαλί και σαγιονάρα.
Όλοι αυτοί λοιπόν είναι βούτυρο στο ψωμί του κάθε θιασάρχη που οργανώνει τη μπίζνα που ονομάζεται ΠΣΜ,γιατί περί μπίζνας πρόκειται.Τα νούμερα είναι τόσο μεγάλα πλέον και οι μοτοσυκλέτες τόσο πολλές που έχουν χάσει αυτή τη μοναδικότητα που είχαν στα 80ς και 90ς,είναι το ίδιο απρόσωπο σα να λες πανελλήνια συνάντηση αυτοκινητιστών ή -ξέρω γω- ιδιοκτητών μίνι μάρκετ.

Αρπαχτή φίλε,ξέρει τι σημαίνει αρπαχτή? Τη ζήσαμε με τα ανωτέρω αλλά και με τα διάφορα "ανταμώματα φίλων μοτοσυκλέτας" (sic) με αποκορύφωμα το σούργελο του Σοφικού το 2017.

Λέσχες.
Εκτός ελαχίστων λαμπρών εξαιρέσεων,οι λέσχες είναι το δηλητήριο του μοτοσυκλετισμού.Πρόεδροι-ταμίες-γραμματείς και Φαρισαίοι.Η Απατηλή Λάμψη της Ματαιοδοξίας.Όλοι οι συμπλεγματικοί με την Αρχή αυτοβαπτίζονται άρχοντες,συντάσσουν και ένα Καταστατικό και νομίζουν ότι έγιναν πρωθυπουργοί.Ειδικά στα πολυπληθή κλαμπ bmw-varadero-vstrom με 'παραρτήματα' και στην επαρχία,εκεί να δεις τζέρτζελο,νομίζεις ότι παρευρίσκεσαι στην ΚΟΒΑ Γαλατσίου ή στην ΠΑΜΚ Ζωγράφου και κάθε Τετάρτη έχει διαφώτιση! Tooth

Καλημέρα,

Θα ήθελα να σταθώ απέναντι από αυτή την νοοτροπία και εξηγούμε.
Καταρχήν δεν σχετίζεται πόσοι περισσότεροι πήραν μοτοσικλέτες με τις συμμετοχές στις ΠΣΜ. Αυτό θα το δείτε μόνο αν έρθετε διότι όταν στην Θάσο ή στον Άδρα είχε άπειρες μοτοσικλέτες ήταν όλοι χαρούμενοι και περνούσαν όμορφα. Και τότε υπήρχαν τα καγκούρια που δημιουργούσαν καταστάσεις αλλά ήταν σε μικρότερο βαθμό. Τώρα οι συμμετοχές έχουν πέσει για διάφορους λόγους οπότε δεν μπορούμε να στηριχτούμε στο ότι πήρε ο πάσα πικραμένος μοτοσικλέτα και χάλασε τις ΠΜΣ.

Όσον αφορά τις λέσχες πάλι. SUPPORT YOUR LOCALS. Αυτό θα πω εγώ και μην ασχολείσαι με θέματα Δ.Σ. αν δεν σε ενδιαφέρει το κομμάτι αυτό για δικούς σου λόγους. Δυνατές λέσχες σημαίνει δυνατό πρόσωπο στην κοινωνία για τους μοτοσικλετιστές. Το να μιλάμε και να κρίνουμε έξω από τον χορό είναι ωραίο και εύκολο όπως και στο ποδόσφαιρο. Αν μπορείς και νομίζεις πως θα κάνεις κάτι καλύτερα, ΣΗΚΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΟ! Πράξεις λείπουν από την χώρα όχι λόγια, από αυτά χορτάσαμε!

Υ.Γ.
1.Μιλώ καλοπροαίρετα και εκφράζω την προσωπική μου άποψη, δεν επιτίθομαι ούτε και επιβάλλω κάτι.

2.Για τις λέσχες Vstrom, Varadero κλπ θα πω πως εμένα δεν με ξετρελαίνει σαν ιδέα αυτό, δεν είναι το μοντέλο της ελευθερίας που έχω στο μυαλό μου αλλά είναι δικαίωμα του καθένα να κάνει τις επιλογές του.
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
Στο Βόλο ήταν που πετάξανε το δήμαρχο στη θάλασσα?
στη σκιαθο...
παιζει το μερος και ρολο παντα στην πανελληνια...
κατι φορες δηλ πας γι το μερος κανεις τη βολτα σου και ολους τους πυραυλομενους τους γραφεις.αλλοστε γυρω γυρω απ το καμπινγκ,ευδοκιμουν.
αν το μερος ειναι χαλια το σκεφτεσαι αλλιως
 
Top Bottom