Ορεινή τσαντιράδα 29-30/08

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Και το επομενο χωριο θα ειμαι.Η προταση ειναι ετοιμη και θα πεσει στο τραπεζι μετα το περας των εργασιων.
Ναχω γυρίσει και εγώ...
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Και το επομενο χωριο θα ειμαι.Η προταση ειναι ετοιμη και θα πεσει στο τραπεζι μετα το περας των εργασιων.

Ναχω γυρίσει και εγώ...


Μην αγχώνεσαι. Γιάννενα θα μας καλέσει. :D

Να ετοιμάζω το skoda σιγά-σιγά.........abcdefghgk
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.484
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Να ετοιμάζω το skoda σιγά-σιγά.........abcdefghgk

Aσε ρε το σκοδα και πάρε το τουιτυ. Αϊ κάνε κανένα χιλιόμετρο και την πουλάς μετά!
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Aσε ρε το σκοδα και πάρε το τουιτυ. Αϊ κάνε κανένα χιλιόμετρο και την πουλάς μετά!

Ξεκινάει η εποχή των μουσώνων κείθε πάνου, σκιάζομαι ρε........RollingRollingRolling
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Το λοιπόν τα τελευταία νεώτερα έχουν ως εξής:

Ο Νίκος (face) είναι μέσα τελικώς οπότε και έκανα την κράτηση του ενός δωματίου στο Petra & Elato Art Hotel για τους δύο μας.
Γενικά - σύμφωνα με το booking πάντα - δεν φαίνεται να υπάρχουν πολλά δωμάτια σε ένα μέρος αν μαζευτούμε αρκετοί, αλλά
σε άλλους τρεις ξενώνες στο χωριό φαίνεται να έχει (Θέα Βαλτετσινίκου, Valtetsiniko Studios και Ξενώνας Βασιλικού), οπότε
δεν νομίζω να υπάρχει θέμα κρατήσεων συνολικά. Οι αποστάσεις εντός χωριού είναι ψιλοαστείες οπότε, no worries .....

Τουτ, έστιν: κάντε τα κουμάντα σας με τα δωμάτια, οι τιμές και μέσω booking είναι καλές αυτή την επόχα οπότε και εγώ δεν μπήκα
στη διαδικασία να τους πάρω απευθείας τηλ και έκλεισα από εκεί.

Για αναχώρηση έχουμε κανονίσει με τον Νίκο, αύριο το πρωί στις 09:15 στο μικρό πάρκινγκ λίγο πριν τα διόδια της Ελευσίνας / Μάνδρας
στο κτίριο της Ολυμπίας οδού για να μπούμε παλιά εθνική. Το όλο κομμάτι θα το πάμε εκτός εθνικών οδών και ει δυνάμει από βουνίσιες διαδρομές.
Όποιον βολεύει η ώρα και το στροφιλίκι θα χαρούμε να συνταξιδέψουμε μαζί. Αλλιώς τα λέμε στο Βαλτετσινίκο

Λογικά μας βλέπω για καφεδάκι επί της διαδρομής στην Καστανιά στο καφέ Πλάτανος αν είναι ανοιχτό για να ανανεώσουμε και τις γνωριμίες μας με
την ντόπια πανίδα.

Η διαδρομή που έχω στο μυαλό μου (σε ποιό ????? :p:D:p ) είναι κάπως έτσι
 

Face

member
Δημοσιεύσεις
669
Ηλικία
55
Περιοχή
ATHENS
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI V-strom 650 XT
Όνομα
NIKOS
Το λοιπόν τα τελευταία νεώτερα έχουν ως εξής:

Ο Νίκος (face) είναι μέσα τελικώς οπότε και έκανα την κράτηση του ενός δωματίου στο Petra & Elato Art Hotel για τους δύο μας.
Γενικά - σύμφωνα με το booking πάντα - δεν φαίνεται να υπάρχουν πολλά δωμάτια σε ένα μέρος αν μαζευτούμε αρκετοί, αλλά
σε άλλους τρεις ξενώνες στο χωριό φαίνεται να έχει (Θέα Βαλτετσινίκου, Valtetsiniko Studios και Ξενώνας Βασιλικού), οπότε
δεν νομίζω να υπάρχει θέμα κρατήσεων συνολικά. Οι αποστάσεις εντός χωριού είναι ψιλοαστείες οπότε, no worries .....

Τουτ, έστιν: κάντε τα κουμάντα σας με τα δωμάτια, οι τιμές και μέσω booking είναι καλές αυτή την επόχα οπότε και εγώ δεν μπήκα
στη διαδικασία να τους πάρω απευθείας τηλ και έκλεισα από εκεί.

Για αναχώρηση έχουμε κανονίσει με τον Νίκο, αύριο το πρωί στις 09:15 στο μικρό πάρκινγκ λίγο πριν τα διόδια της Ελευσίνας / Μάνδρας
στο κτίριο της Ολυμπίας οδού για να μπούμε παλιά εθνική. Το όλο κομμάτι θα το πάμε εκτός εθνικών οδών και ει δυνάμει από βουνίσιες διαδρομές.
Όποιον βολεύει η ώρα και το στροφιλίκι θα χαρούμε να συνταξιδέψουμε μαζί. Αλλιώς τα λέμε στο Βαλτετσινίκο

Λογικά μας βλέπω για καφεδάκι επί της διαδρομής στην Καστανιά στο καφέ Πλάτανος αν είναι ανοιχτό για να ανανεώσουμε και τις γνωριμίες μας με
την ντόπια πανίδα.

Η διαδρομή που έχω στο μυαλό μου (σε ποιό ????? :p:D:p ) είναι κάπως έτσι
Ωραια διαδρομη φιλε.......abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk. Μεσα λοιπον και οπου βγει.......Bike
 

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.693
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1200GS
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
Η πρόθεσή μου είναι να είμαι διπλός, αλλά επειδή η καλή μου κάνει αγώνα δρόμου να παραδώσει εργασία για να έρθει, τα πάντα παίζουν μέχρι τελευταία στιγμή.
Το πιο πιθανό είναι ότι δε θα μπορέσω να είμαι στις 09:15, οπότε θα τα πούμε πάνω. Σε αντίθετη περίπτωση, θα στείλω μυνηματάκι.
 
Δημοσιεύσεις
87
Μοτοσυκλέτα
Triumph Tiger 800 xca 2019
Όνομα
Νίκος
Που εξαφανιστηκες ωρε Νικόλα; cdefghigi

Γεια σου Κώστα! Giving
Ηρθα σχετικά πρόσφατα στη μάζωξη στη ρεματιά Βαρνάβα.
Είχα (και εχω δηλαδη) θέματα και γω με τη μέση μου.
Μπορεί όμως να σιγάσει το μοτοπάθος? Οχι, δε μπορει....
 
Top Bottom