ΟΙ ΔΗΘΕΝ...... ΓΝΩΣΤΕΣ

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.498
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Δεν το συζηταω περαιτερω γιατι ξεφευγουμε τις θεματολογιας του νηματος. Κι εγω θελω να ξερω ποια ειναι τα λαμογια προς αποφυγη.
Απλα καλο θα ειναι να εχουμε τη προσοχη μας στα γραφομενα δημοσιως μη βρει κανενας μπελα.
Οι εποχες ειναι δυσκολες!

@Aggelos 1969 δεν ειπε κανενας οτι ανεφερες στοιχεια. Μην αγχωνεσαι συντροχε. Giving
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Αφού ρε παιδιά δεν έχουν αναφερθεί πουθενά στοιχεία πως θα προχωρήσει ο άλλος σε νομικές ενέργειες; Σίγουρα καλό είναι να μην αναφέρονται δημόσια και νομίζω ότι στο συγκεκριμένο θέμα δεν αναφέρθηκαν πουθενά.

Ναι Αγγελε εχεις δικιο...κουβεντα κανουμε.
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.486
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Δεν το συζηταω περαιτερω γιατι ξεφευγουμε τις θεματολογιας του νηματος. Κι εγω θελω να ξερω ποια ειναι τα λαμογια προς αποφυγη.
Απλα καλο θα ειναι να εχουμε τη προσοχη μας στα γραφομενα δημοσιως μη βρει κανενας μπελα.
Οι εποχες ειναι δυσκολες!

@Aggelos 1969 δεν ειπε κανενας οτι ανεφερες στοιχεια. Μην αγχωνεσαι συντροχε. Giving
Δεν αγχώνομαι καθόλου Κώστα καθότι μετά από 26 χρόνια τραπεζικός έχω δει και έχω ακούσει πολλά. Αν κάθε φορά που πήγα σε δικαστήρια σαν μάρτυρας έπαιρνα μεροκάματο θα ήμουν πλούσιος. Από νομικής άποψης και μόνο το ανέφερα αυτό.
 
Top Bottom