Μόνος εναντίον όλων, ενάντια σε όλους τους οιωνούς.

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Δεν μπορώ να καταλάβω με πιο σκεπτικό ορίζετε όλες τις γυναίκες στην ίδια κατηγορία. Όπως υπάρχουν σωστοί άντρες και λάθος άντρες το ίδιο ισχύει και για τις γυναίκες. Τώρα να τις θεωρούμε όλες πουτ@νες νομίζω ότι κάπου κάνουμε λάθος. Συνήθως οι γυναίκες που βγάζουν χωλή για το αντρικό φύλο είναι αυτές που με την συμπεριφορά τους κατάφεραν να κάνουν όλους τους άντρες που είχαν την ατυχία να τις γνωρίσουν να μην θέλουν να τις βλέπουν. Υπάρχει και το αντίστοιχο σενάριο βέβαια με τους άντρες. Νομίζω ότι τελικά η επιλογή συντρόφου είναι καθαρά προσωπική υπόθεση ανάλογα με το τι γυρεύει ο καθένας- καθεμία και αν καταφέρει να το βρει να είναι άξιος- άξια να το κρατήσει κοντά του. Και για να το ελαφρύνω λιγάκι αν γυρεύουμε τον τέλειο κώλο και κορμί θα το βρούμε ΑΛΛΑ για λίγο γιατί το ίδιο γυρεύουν και άλλοι και μπορεί να προσφέρουν περισσότερα από εμάς και δεν εννοώ σε χρήματα. Φανταστείτε μια μεταχειρισμένη μοτοσυκλέτα άψογη σε σχετικά χαμηλή τιμή πόσοι θα είναι οι υποψήφιοι αγοραστές. Το δύσκολο δεν θα είναι να την αγοράσεις αλλά να την συντηρήσεις σωστά για να την έχεις για πολλά χρόνια.
Γι αυτό αγγελινο μου δεν έχουμε χαγιαμπουσα.. Τα σηκώνουν.. Ενω το ρτ το αφήνω ξεκλείδωτο.
Ποιο απ τα 2 είναι πιο μοτοσυκλέτα?
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.483
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Γι αυτό αγγελινο μου δεν έχουμε χαγιαμπουσα.. Τα σηκώνουν.. Ενω το ρτ το αφήνω ξεκλείδωτο.
Ποιο απ τα 2 είναι πιο μοτοσυκλέτα?
Φίλε Μπάμπη και τα δυο μοτοσυκλέτες είναι και μάλιστα καλές. Για να στο πω πιο απλά υπάρχουν οι γυναίκες της κουζίνας και οι γυναίκες της κρεβατοκάμαρας. Η επιλογή τι θα διαλέξεις είναι δική σου και μόνο. Αν πάρεις το rt για την κρεβατοκάμαρα θα έχεις πρόβλημα όπως αντίστοιχα την χαγιαμπούσα για την κουζίνα δεν θα τρως ποτέ. Rolling Tooth
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Φίλε Μπάμπη και τα δυο μοτοσυκλέτες είναι και μάλιστα καλές. Για να στο πω πιο απλά υπάρχουν οι γυναίκες της κουζίνας και οι γυναίκες της κρεβατοκάμαρας. Η επιλογή τι θα διαλέξεις είναι δική σου και μόνο. Αν πάρεις το rt για την κρεβατοκάμαρα θα έχεις πρόβλημα όπως αντίστοιχα την χαγιαμπούσα για την κουζίνα δεν θα τρως ποτέ. Rolling Tooth
Εγω παντως άγγελε ήμουν χθες βράδυ Μοναστηράκι-Θησείο.. Και είδα τέτοιο υπερθέαμα που το κεμπάπ μου έκατσε στο στομάχι και μετά έπινα σοδες
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Φίλε Μπάμπη και τα δυο μοτοσυκλέτες είναι και μάλιστα καλές. Για να στο πω πιο απλά υπάρχουν οι γυναίκες της κουζίνας και οι γυναίκες της κρεβατοκάμαρας. Η επιλογή τι θα διαλέξεις είναι δική σου και μόνο. Αν πάρεις το rt για την κρεβατοκάμαρα θα έχεις πρόβλημα όπως αντίστοιχα την χαγιαμπούσα για την κουζίνα δεν θα τρως ποτέ. Rolling Tooth
Έχω φάει σούσι φτιαγμένο από τα χεράκια νεαρής Γιαπωνέζουλας, αυτές με το αθώο χαμόγελο και το βλέμμα "έλα @Ωmega (καράφλα) σκισε με" που το έχω στα καλύτερα πιάτα που έχω φάει στην ζωή μου. Αντίστοιχα καλό με κότσι και πατατοσαλάτα Βαυαρης καλοθρεμμένης μαγείρισσας καπηλειού.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Εγω παντως άγγελε ήμουν χθες βράδυ Μοναστηράκι-Θησείο.. Και είδα τέτοιο υπερθέαμα που το κεμπάπ μου έκατσε στο στομάχι και μετά έπινα σοδες
Μπαιρακταρη μερια? Θα πας να βρεις τον Σταυρο (Μητροπολεως), και θα του πεις ειμαι φιλος του Χρηστου.cde
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Γιατί τελικά όλα είναι δρόμος
7 μήνες καραντίνας, βάλε και τους 2 της περσυνής χρονιάς είχαμε μείνει κλεισμένοι στην πόλη. Πρώτη βόλτα χωρίς καραντίνα, χωρίς παρέα, χωρίς γκρίνια, χωρίς πρόγραμμα, χωρίς χρόνο, μόνο ο δρόμος μπροστά μας.

 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Γιατί τελικά όλα είναι δρόμος
7 μήνες καραντίνας, βάλε και τους 2 της περσυνής χρονιάς είχαμε μείνει κλεισμένοι στην πόλη. Πρώτη βόλτα χωρίς καραντίνα, χωρίς παρέα, χωρίς γκρίνια, χωρίς πρόγραμμα, χωρίς χρόνο, μόνο ο δρόμος μπροστά μας.

1000 like θα έβαζα αν μπορούσα..
Καλές οι βόλτες όλων των ειδών.. Αλλα οι μοναχικές είναι το κάτι άλλο.
. 10.000 επιπλέον like για την επιλογή της μουσικής.. Και επειδή αφησες τον ήχο του μοτέρ και του αέρα... Κάτι τέτοιο ακούω και γω πάνω στο rt.. Δεν πληρώνεται με τιποτα
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.154
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Επληροφορηθην οτι δωθε υπαρχουνε 2-3 βαρείς κι ασήκωτοι παντελονάτοι...


Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μad Max

new member
Δημοσιεύσεις
98
Περιοχή
Ανηφορικός Άνω Χολαργός
Μοτοσυκλέτα
Σούπερ Τενεκέ
TTR 1250-1000
Όνομα
Eoannes
Επληροφορηθην οτι δωθε υπαρχουνε 2-3 βαρείς κι ασήκωτοι παντελονάτοι...


Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και με τσάκιση ξυράφι...
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Περασα καλα, εβγαλα λεφτα, εκανα ζωη...αλλα με κατι τετοιες δηλωσεις του Θείου ντρέπομαι να λέω οτι πέρασα από εκει γμτ

@maik900 στο κλικ θα με καταλαβεις απο το τροπο γραφης (οχι απο το ονομα) στο Νιτρο από το ονομα
Το μόνο τεύχος του NITRO ή MAX ( γουατεβα) που έχω αγοράσει και κάπου έχω φυλαγμένο, είναι αυτό με την Τουτουντζή,που ειχε αφιέρωμα στα Ο.Υ.Κ
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Επιστρέφω στις βολτες... Σόλο vs με παρέα..
Ενας αλλος λόγος που μ αρέσουν οι σόλο βολτες, είναι για να περπατήσω εκεί που θα πάω... ..
Όσες φορές πάω βόλτα με παρέα... Το μενού έχει καφετέρια η ταβέρνα..
Από τη σέλα... Στην καρεκλα
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.451
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Επιστρέφω στις βολτες... Σόλο vs με παρέα..
Ενας αλλος λόγος που μ αρέσουν οι σόλο βολτες, είναι για να περπατήσω εκεί που θα πάω... ..
Όσες φορές πάω βόλτα με παρέα... Το μενού έχει καφετέρια η ταβέρνα..
Από τη σέλα... Στην καρεκλα
Εγω φιλε οσες φορες παω με παρεα την παραταω και περπαταω να γνωρισω τη περιοχη που παω:cool::cool:
 

Timos_Tsamis

member
Δημοσιεύσεις
560
Ηλικία
26
Περιοχή
Agrinio
Μοτοσυκλέτα
Honda CBR600 F4i 2002
Honda CB400 Super Four 1992
Όνομα
Tsamis Timoleon
Περιοχή
Agrinio
Εγω φιλε οσες φορες παω με παρεα την παραταω και περπαταω να γνωρισω τη περιοχη που παω:cool::cool:
Εσύ ξυπνάς και 6 το πρωί λόγω ηλικίας θείο μου! Yes funny Devil abcdefghgk
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.451
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ωρε ζαγαρι με κοροιδευεις ε tonguetongue
Άστους να λένε αδερφέ Μιχάλη, νιάτα δεν ξέρουν ότι το πρωινό πουλί τρώει...eye
 
Top Bottom