Μοτο Κατασκηνωση 3-4 και 5 Σεπτεμβρη Μπουκα Αμφιλοχιας

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.428
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Νταϊρέκτορς κατ:

Ο Σοφιανός @caesarsk με είχε έννοια,με πήρε τηλέφωνο όταν ταξίδευα να με ρωτήσει που είμαι για να περιμένει στο Ευηνοχώρι. Smileys drinking beer Emoticon

Χάρηκα που γνώρισα από κοντά κι άλλους διαδικτυακούς φίλους,ιδιαίτερη μνεία στο Γιώργο @rantanplan και στο Θάνο @thanosgp !

Ευχάριστη έκπληξη το ταξίδι-αστραπή του Δημήτρη @Ωmega !

Του @Iraklis174 τα αστεία είχαν διπλό γέλιο γιατί τα έλεγε εντελώς ανέκφραστος,Buster Keaton κιέτσι ενώ ο @jtnakos γούρλωνε το μάτι κι εκεί που σου λεγε το αστείο νόμιζες ότι θα σου ορμήξει κιόλας! (ο καψερός ο Αλβανάκος στην πισίνα τα είδε όλα) Tooth
 
Τελευταία επεξεργασία:

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.428
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Ερχόμενος επάνω και κοντά στη Ζαχάρω έπαθα ένα τράβηγμα στον δικέφαλο του ποδιού, μού έγειρε το ΓΣ και στην προσπάθεια να το κρατήσω τσιτώθηκε ο μηρός (μυστήριο όμως, αφού το μηχανάκι μου είναι πανάλαφρο!)
:crazy:
Όπως ήμασταν Μπούκα και τα εξιστορούσα σηκώνεται ο Κώστας @Galaher φεύγει για 3 λεπτά και επιστρέφει με 2 φακελλάκια βολταρέν σκόνη! "Νίκο πάρε ένα τώρα και ένα το βράδυ." Smileys drinking beer Emoticon
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Ερχόμενος επάνω και κοντά στη Ζαχάρω έπαθα ένα τράβηγμα στον δικέφαλο του ποδιού, μού έγειρε το ΓΣ και στην προσπάθεια να το κρατήσω τσιτώθηκε ο μηρός (μυστήριο όμως, αφού το μηχανάκι μου είναι πανάλαφρο!)
:crazy:

 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.428
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Κι ένα κουφό.
Την παράγραφο που πρόσθεσα κατόπιν (με τον galaher) προσπαθώ από τις 9:30 να την προσθέσω στο αρχικό ποστ και όλο μου έβγαζε error.Τελικά ανακάλυψα ότι έφταιγε η λέξη vοltaren (!!).Την έγραψα με Ελληνικά και το δέχτηκε!
(Εάν απορείτε που τη δέχεται στο παρόν,το ο είναι Ελληνικό!!
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.495
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Κι ένα κουφό.
Την παράγραφο που πρόσθεσα κατόπιν (με τον galaher) προσπαθώ από τις 9:30 να την προσθέσω στο αρχικό ποστ και όλο μου έβγαζε error.Τελικά ανακάλυψα ότι έφταιγε η λέξη vοltaren (!!).Την έγραψα με Ελληνικά και το δέχτηκε!
(Εάν απορείτε που τη δέχεται στο παρόν,το ο είναι Ελληνικό!!
Αυτό το vοltaren νομίζω ότι τρίβεσαι.
Το πίνουν κιόλας;
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Τελος θελω να πω περα απο το κλασικο χαρηκα που ειδα τους παλιους της παρεας και γνωρισα τους νεους ... (εννοειται αυτο)
Στη Λευκαδα (Καρυα) και στη Μπουκα δε με βλεπω να ξαναπαταω. Εριξα χιονι σε κατι λογαριασμους που μου στειλανε κατι λαμογια ... πεινανε τρωγανε και στελνανε σε μενα το γκαρσον Tooth . εεε δεν καταφερα να ανταποκριθω οικονομικα και την εκανα με ελαφρα.

Η ιδέα για την πλάκα ήταν του Άρη. :cool:
Η επιλογή του "θύματος", δική μου. abc

Πολύχρονος και πάλι φίλτατε. Rolling
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Νταϊρέκτορς κατ:

Ο Σοφιανός @caesarsk με είχε έννοια,με πήρε τηλέφωνο όταν ταξίδευα να με ρωτήσει που είμαι για να περιμένει στο Ευηνοχώρι. Smileys drinking beer Emoticon

Χάρηκα που γνώρισα από κοντά κι άλλους διαδικτυακούς φίλους,ιδιαίτερη μνεία στο Γιώργο @rantanplan και στο Θάνο @thanosgp !

Ευχάριστη έκπληξη το ταξίδι-αστραπή του Δημήτρη @Ωmega !

Του @Iraklis174 τα αστεία είχαν διπλό γέλιο γιατί τα έλεγε εντελώς ανέκφραστος,Buster Keaton κιέτσι ενώ ο @jtnakos γούρλωνε το μάτι κι εκεί που σου λεγε το αστείο νόμιζες ότι θα σου ορμήξει κιόλας! (ο καψερός ο Αλβανάκος στην πισίνα τα είδε όλα) Tooth
Δεν γελάω πολύ γιατί με πιάνουν τα γέλια μετά χαχααχ
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
- Έχω βγάλει κάτι λίγες φωτό, τις ανέβασα στο imgur, αλλά από κει δεν ανεβαίνουν στην πλατφόρμα γιατί λέει είναι μεγάλο το μέγεθος!!! cdef
Σιγά τ' αυγά, μια μπακατέλα κινητό έχω, τί να βγάλει? Εδώ βλέπω φωτογραφιάρες, πώς ανεβαίνουν αυτές?


- Έχει βγάλει κανείς το camping και τα σπιτάκια? Ούτε αυτά δεν έβγαλα ο άχρηστος.....Banging head
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.495
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Κανονικα απ το imgur ή οποιαδήποτε άλλο σαητ φιλοξενίας φωτογραφιών ανεβαίνει Κώστα.
Κάνεις αντιγραφή το λινκ και το ρίχνεις εδώ
- Έχω βγάλει κάτι λίγες φωτό, τις ανέβασα στο imgur, αλλά από κει δεν ανεβαίνουν στην πλατφόρμα γιατί λέει είναι μεγάλο το μέγεθος!!! cdef
Σιγά τ' αυγά, μια μπακατέλα κινητό έχω, τί να βγάλει? Εδώ βλέπω φωτογραφιάρες, πώς ανεβαίνουν αυτές?


- Έχει βγάλει κανείς το camping και τα σπιτάκια? Ούτε αυτά δεν έβγαλα ο άχρηστος.....Banging head
 

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
Αυτό το vοltaren νομίζω ότι τρίβεσαι.
Το πίνουν κιόλας;
Αναλογα ποιος θα σε τριψει κανεις και την ανάλογη αγωγή
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Βγαίνει και υπόθετο υποθέτω? Tooth
ναι για παιδιά και τις ημικρανίες( λόγω ναυτίας θα ξανάβγαινε)....

1631027097833.png
 

Arisxios

member
Δημοσιεύσεις
1.847
Ηλικία
56
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Πατίνι
Όνομα
Αρης
Περιοχή
Πειραιας
Η ιδέα για την πλάκα ήταν του Άρη. :cool:
Η επιλογή του "θύματος", δική μου. abc

Πολύχρονος και πάλι φίλτατε. Rolling
η παροιμία λέει
Εσυ ρουφιάνος δεν είσαι μυστικό δεν κρατάς LaughLaughLaugh
 

Arisxios

member
Δημοσιεύσεις
1.847
Ηλικία
56
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Πατίνι
Όνομα
Αρης
Περιοχή
Πειραιας
Τελος θελω να πω περα απο το κλασικο χαρηκα που ειδα τους παλιους της παρεας και γνωρισα τους νεους ... (εννοειται αυτο)
Στη Λευκαδα (Καρυα) και στη Μπουκα δε με βλεπω να ξαναπαταω. Εριξα χιονι σε κατι λογαριασμους που μου στειλανε κατι λαμογια ... πινανε τρωγανε και στελνανε σε μενα το γκαρσον Tooth . εεε δεν καταφερα να ανταποκριθω οικονομικα και την εκανα με ελαφρα.

Φίλε μου και πάλι πολύχρονος και εδώ μέσα και σε ευχαριστούμε για όλα για το κέρασμα της βενζίνης και στις ταβέρνες
abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.777
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Φίλε μου και πάλι πολύχρονος και εδώ μέσα και σε ευχαριστούμε για όλα για το κέρασμα της βενζίνης και στις ταβέρνες
abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Γιατι μου πειραζεται το καραφλο αγορι και μου ειναι ευαισθητοToothTooth
 
Top Bottom