Επίσημη συνάντηση Μοτο Κατασκηνωση 3-4 και 5 Σεπτεμβρη Μπουκα Αμφιλοχιας

Για να μαζευoμαστε ωρε παλικαρια γατι χαθηκαμε, και εχω και κατι αδυναμιες σε κατι ομορφοπαιδα εδω μεσα θελω να τους δωσω απο ενα φιλακι και μια Αγκαλια.



Διαμονη Παιδικες Κατασκηνωσεις Αμφιλοχιας Παραλια Μπουκας



6 ξυλινα σπιτακια των 6 ατομων,8 σπιτακια των 12 ατομων και απλετος χωρος για σκηνες. Συνολικα κοιμουνται 132 ατομα στα κρεβατια.Ο χωρος ειναι πεντακαθαρος,εχει ζεστο νερο και τουαλετες.Εσεις φερνετε σλιπινμπανγκ η σεντονακια και ειστε ετοιμοι.

Εναλλακτικα υπαρχουν αρκετα ενοικιαζομενα στην περιοχη σε αρκετα καλες τιμες.

Παρασκευη Αφιξη.Σε κοντινη αποσταση 400μ με τα ποδια καφε φαγητο.Ηδη ειμαι σε συνεννοηση για καλυτερες τιμες,

Σαββατο Βολταρουμε το γυρο λευκαδος Χαρτης Διαδρομης Αναχωριση 10 πμ για καφεδακι η μπανακι στη παραλια Καθισμα και συνεχεια για φαγητο στη Βασιλικη.
Το προγραμα του Σαββατου ειναι ελευθερο για να το ακολουθησει οποιος θελει ειτε μπανιο ειτε φαγητο ειτε οτι αλλο γουσταρει απλα το απογευμα 6 μμ θα υπαρχει μια μαζωξη στη Γεφυρα Για επιστροφη στη βαση μας

Ο Αγιος Νικητας που ειναι πιο γραφικος δεν επιλεγει λογο που η μηχανες δεν εχουμε που να της παρκαρουμε και πρεπει να μεινουν μακρια





Φωτογραφιες αλλα και πληροφοριες για το νησι στοΑρωμα Λευκαδας.

Κυριακη Χαιρετιομαστε και ο καθενας στη μαμα του χωρις πολλα πολλα ετσι Bcdefghg

Παρασκευη βραδυ 9,30 μαζευομαστε Ψαροταβερνα Φαρος
Σαββατο βραδυ 9,30 Ψαροταβερνα Ηλιοβασιλεμα ειπαμε εχει και σαρπραιζ



ΥΓ Ξεχασα να το γραψω οσοι μεινουν στη κατασκηνωση να παρουν μαζι τους Μαξιλαροθηκες


Οσοι παρευρεθουν κατα την εισοδο τους δινουν 7 ευρω ανα ατομο.Περα απο αυτο το ποσο δεν υπαρχει καμμια επιβαρυνση.
Το ποσο που θα μαζευτει θα δωθει στις καθαριστριες που θα απασχολησουμε και το υπολοιπο στον Δημο Αμφιλοχιας σαν ευχαριστω που μας διεθεσε τις εγκαταστασεις.



ΥΓ 4 μερες πριν κλεινει η κατασκηνωση για τα παιδια και θα ειναι ολα πεντακαθαρα.





Ο γυναικωνιτης ειναι κανονισμενος αμα θετε θα εχει και λουκετο ToothTooth

Συμμετοχες

Βασω Μπ 1 ατομο​

@esel 2 ατομα

@apache 2 ατομα + 2​

@Beast cdefghigi

@karellen 2 ατομα​

@caesarsk 2 ατομα​

@Iraklis174 1 ατομο + 1​

@Sapiokaravo FJR 2 ατομα​

@maik900 7-8 ατομα​

Ilias vara 3-5 ατομα​

stelios62 1 ατομο​

thanosgp 1 ατομο​

Kostas-Motolover 1 ατομο​

Arisxios 1 atomo​

dikoukos 1 ατομο​








Σκηνες

@giamar 1 ατομο

@Pan-dvs 1 ατομο​

@Galaher 1 ατομο​

ΥΑΚΙΝΘΟΣ 1 ατομο​

Conser 1 ατομο​

Lepanto 1 ατομο​

tracer 1 ατομο​

rantanplan 1 ατομο​

Babis flou 1 ατομο​



Μονοημερη

KostasT 1 ατομο​

Dimitris Amaliada 1 ατομο​


Eνημεωση εως και το ποστ 469
 
Last edited by a moderator:

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.571
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Χάρηκα πολύ!!!
που σας είδα Όλους Φιλαράκια μου καλά! & ακριβά! - έστω και μέσα από τις φωτό.
Ελπίζω στην επόμενη.. να Είμαι και Εγώ!

Χαιρετίζω την Παρέα.
 

Giorgos-Patra

well know member
Δημοσιεύσεις
3.080
Ηλικία
54
Περιοχή
Πατρα
Μοτοσυκλέτα
VSTROM DL 650
YAMAHA A 100
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Πάτρα
Μπράβο σε όλους, συμμετέχοντες και διοργανωτές !! Πάντα τέτοια παλικάρια !!

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.847
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Και τώρα κάποια ντοκουμέντα από παοαράτσι...

View attachment 36229
Αχ να χαρώ κορμάρα @tracer

Αλλά μάλλον δεν βγαίνουν καλά αυτά τα τρεισου και κοιτάμε και τα χοντάκια...
View attachment 36230

Τα καβαλάμε κιόλας άμα λάχει...
View attachment 36231

Τελικά τι θα πάρουμε όλοι? abcdefghgkToothSmileys drinking beer EmoticonDevil
HONDA λέμε είναι όλο προσόντα χαχαχα. Εγώ είδα πολλά Πεν φε!!! Τα είδα να στρίβουν παλιά και νέα μοντέλα και μάλιστα μου άρεσαν πολύ!!! Τώρα .... Βλέπουμε για την επόμενη αγορά όταν προκύψει ακόμα είναι φρέσκο το μωρό χαχαχά.
 

tracer

member
Δημοσιεύσεις
1.150
Ηλικία
62
Περιοχή
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
Μοτοσυκλέτα
TRACER 900 GT
HONDA C50 (1985)
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΘΗΝΑ
λοιπον να σας πω κι εγω την αποψη μου για την αθλια αυτη συναντηση.

η κατασκηνωση χαλια
οι μπυρες και τα τσιπουρα χαλια
οι Αγρινιώτες χαλια μιλαγαν μια γλωσσα περιεργη και δεν καταλαβαιναμε τιποτα
ηρθαν πολλα BMW
ηρθαν πολλοι καραφλοι
ηταν μαζι και ενας αντιπαθεστατος που εκανε βολτες με την γυναικα του χερακι-χερακι ακουσον ακουσον
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

παιδια ηταν ολα αψογα πολλα μπραβο σε αυτους που την διοργανωσαν
χαρηκα που γνωρισα πολυ ανθρωπους που τους ηξερα μεσα απο μια οθονη.

η παρεα τα σπαει
αντε γρηγορα και στην επομενη
 

tracer

member
Δημοσιεύσεις
1.150
Ηλικία
62
Περιοχή
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
Μοτοσυκλέτα
TRACER 900 GT
HONDA C50 (1985)
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΘΗΝΑ
Ρε παιδιά τι ώρα ξεκινάει το τρενάκι για ΑΘΗΝΑ; Είμαι ακόμη εδώ και περιμενω
View attachment 36235
αι ρε ελα σα κατ
αυτα ειναι τα καταλοιπα οταν κανεις παρεα με αγρινιωτες Banging headBanging head
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.613
Ηλικία
55
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Ενα μεγαλο μπραβο και απο εμενα για τα παιδια που ετρεξαν.
Αψογα ολα, μην αναφερω λεπτομερειες τα εγραψαν οι αποπανω.
Αν εξαιρεσουμε μια καταιγιδα που φαγαμε 15 χιλιομετρα πριν το Αγρινιο,Κυριακη απογευμα ολα super.
Αντε και στην επομενη τωρα περισσοτεροι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dimitris Amaliada

old member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
4.049
Ηλικία
60
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Μπράβο στην παρέα και περισσότερο σε αυτούς που έτρεξαν για να είναι όλα καλά.
Να είμαστε καλά και να ανταμώνουμε.
Πιστεύω να μπορέσω στην επόμενη .
Μου λείψατε.
Καλούς δρόμους να έχουμε..
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.613
Ηλικία
55
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Καποιος ξεχασε τ΄αμαξι του εκει ... να παει να το παρει ...! abcdefghgk

View attachment 36177
Το ακουσα να δουλευει, κουβαλουσε σκουπιδια απο το πρωτο μαγαζι.
Με εναν κυλινδρο πηγαινε ο Γκορμπατσωφ! Stoned Emoticon Stoned Emoticon
 

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.693
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1200GS
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
Βλέπω τις φωτογραφίες και δε χορταίνω... Περνάτε ωραία κι αυτό βγαίνει στον κόσμο!

Μπράβο στα παιδιά που ενδιαφέρθηκαν κι έτρεξαν! Θα ξανανταμώσουμε σίγουρα ;-)
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.613
Ηλικία
55
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Υπαρχει πλουσιο φωτογραφικο ρεπορταζ, αλλα μονο με τοποθετησεις προιοντων, τυπου Amstel, Alfa, Kaiser, τσιπουρα κλπ.
Δεν μου επιτρεπει το savoir vivre να δημοσιευσω! Smileys drinking beer Emoticon
Οπως εγραψα και πιο πανω, αντε και στην επομενη! Παντα τετοιες ομορφες μαζωξεις.
Υ.Γ. Καποιοι συντροχοι Παρασκευη μεσημερι αργα,εκαναν καταθεση ψυχης.
Ξερουν αυτοι!!! Δεν εχουμε να χωρισουμε τπτ αλλωστε.
Και μην ξεχασω....ολοι αξονατα θα παρετε! Bcde
 

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
Τραβα μαρη λουλου τα λαγκαβουλια και κατι αλλα σπεσιαλ ηταν μεσα στη κατασκηνωση για ρωτα τα ομορφοπαιδα που ηταν μεσαYes

Τωρα οσο για το Sapiokaravo FJR θα του ραψω εγω κοστουμι αστον ToothTooth
Του την σκασατε νομίζω έχασε τα καλυτερα μαλλον
Καλησπέρες, περάσαμε υπέροχα και χάρηκα που σας είδα όλους και που γνώρισα και καινούργια άτομα! Θα τα ξαναπούμε σύντομα με όλους ελπίζω! Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonDevil


View attachment 36218

View attachment 36219

View attachment 36221

View attachment 36222

View attachment 36223
View attachment 36224
View attachment 36225
View attachment 36226
View attachment 36227
View attachment 36228
Ο maik τι δολοφονικό βλεμα είναι αυτό ;;;;
 

Βασω Μπ

new member
Δημοσιεύσεις
400
Μοτοσυκλέτα
BMW F650GS
Όνομα
Βάσω
Περιοχή
Εξάρχεια
Ενα μεγάλο μπράβο στους Αγρινιώτες για την ευκαιρία που μας εδωσαν να περασουμε ένα ωραιο σ/κ με καλή παρέα και πολύ γέλιο.
Εν αναμονή για την επόμενη βόλτα!
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.847
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Του την σκασατε νομίζω έχασε τα καλυτερα μαλλον

Ο maik τι δολοφονικό βλεμα είναι αυτό ;;;;
Τον είχα ποτιση βότκα από Ρωσία και ετσουξε χαχααχ. Μοντέλο είσαι Μιχαλαρα
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Γυρισα και εγω στην βασή μου με καθυστέρηση 24 ωρών αφού περίμενα το τρενάκι που δεν ήρθε ποτέ...(ουτε για ένα χέσιμο δεν μπορούμε να πάμε και αμέσως να φύγετε)

Σχόλια παραλειπόμενα:

1. ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙΤΑΙ Ο ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΜΟΣ;

¨Εχουμε πάρει πολύ λάθος δρόμο σαν κοινωνία. Μοτοσυκλετιστές, έχουμε καταντήσει ένα μάτσο μπαρμπαδάκια που συναντιόμαστε για να φάμε και να πιουμε και να γελασουμε και να πουμε και πέντε *****ίες και να δουμε φατσες που είχαμε να δουμε καιρό και να χαρούμε... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΥΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΠΑΡΜΠΑΔΑΚΙΑ.... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΓΑΜΩΤΟ....Δεν υπάρχουν νέοι πλεον και είμαστε μια ομάδα ανθρώπων που γερνάει (οχι η motoparea ειδικά αλλά οι μοτοσυκλετιστές)

2. ΟΡΓΑΝΩΣΗ

Μάγκες εκεί στο Αγρίνιο, όσοι τρέξατε, ξέρω ότι τρέξατε πολύ, ξέρω οτι αγχωθήκατε πολύ, ξέρω οτι η μόνη στιγμή χαλάρωσης ήταν όταν φεύγατε από την Μπούκα. Πως το ξερω; Ολα ήταν οργανωμένα τέλεια, και στημένα έτσι ώστε ακόμη και 150 ατόμα να έρχονταν στην εκδρομη το ίδιο τέλεια θα ήταν όλα. Μια λέξη μόνο χωράει εδώ...ΜΠΡΑΒΟ σε όσους έτρεξαν να το στήσουν (αντε και το επομενο μεγαλύτερο και πολυπλυθέστερο)

3. Παραλειπόνα (director's cut)

-O @apache σας πατάει όλους κάλο στις μπύρες...το άτομο είναι εξωγήινος δεν καταλαβαίνει τίποτα
@Iraklis174 αν και έχει Africa, αν και είναι καράφλας, αν και έχει μουσάκι...Είναι όμορφο αγόρι τελικά το ίδιο και ο @giamar (πολύ φαλάκρα αδερφάκι μου στο forum)
@tracer μπορεί άνετα να βρει δουλειά στα μπαλέτα του Στην υγειά μας ρε παιδιά
@maik900 έδωσε την ατάκα του τριημέρου στην Αμφιλοχία την Κυριακή "Α μαζεψ ρε, σαν γκαστρωμένη σκουταρέλα εισαι (σαυρα)"
@Sapiokaravo FJR χρεώνει 80 Ευρώ την εργατοώρα ο γκαραζέρης
@thanosgp παρόλο που είναι από τα Τρικάλα ή ήταν πολύ ευγενικός ή καταλάβαινε τι έλεγαν οι Αγρινιώτες που τον πήραν στην αγκάλια τους από την πρώτη στιγμή...ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΣΕ
@Galaher την Παρασκευή το βράδυ δεν έφαγε γιατί ψάχναμε να βρούμε που λιποθύμισε από τα κεράσματα του @maik900
@karellen για αλλη μια φορά έδειψε ότι είναι η ήρεμη δύναμη. Αρκούσε να τον βλέπεις να κάθεται και να χαμογελάει για να ηρεμήσεις
@Drake Ramore και ο @wheelboy και @Beast ...Εχασαν και έλειψαν αφού δεν ήρθαν
@dikoukos έφυγε την Κυριακή χωρίς να πιεί καφέ αφού άργησαν οι καφέδες. Δημήτρη καλά έκανες και έφυγες γιατί οταν εφτασαν μετά από 1 1/2 ώρα ΗΡΘΑΝ ΛΑΘΟΣ
-Η μηχανή μου, παρ'όλο που είναι ένα τριμπούρδελο BMW για άλλη μια φορά μου έδειξε πως είναι μπασταρδεμένο αίμα με Γιαπωνέζο...και τελικά στην εκδρομή κλείσαμε τα πρώτα 100.000 χιλιόμετρα. ΤΟ ΣΤΡΩΣΙΜΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ...καιρος να την ανοίξω
-Πρέπει να είμαι ο μόνος άνθρωπος στον πλανήτη που την Κυριακή το απόγευμα, όταν πλησίαζα το Αγρίνιο (12 χλμ πριν), σε μια γρήγορη βροχή των 20 λέπτων, έγινα τόσο μούσκεμα που έκλανα και έβγαζα μπουρμπουλήθρες, και τα αδιάβροχα μου ήταν στεγνα μέσα στην βαλίτσα γιατί η γυναίκα μου βαριόταν να τα βάλει
-Πολύ BMW ρε παιδάκι μου το forum και οι BMWδάκηδες δεν την βρίσκουν ούτε μεταξύ τους. Οι πρώτης γενιάς 1200 την λένε στην στην δεύτερης γενιας 1200 και όλοι μαζι στα 1150 και ολοι μαζι στα LC (τρίτης γενιας 1200)...Ρε ούτε μεταξύ τους λέμε.
-ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ πριν ή μετά το φαγητό έβγαζαν ένα κουτάκι και έπαιρναν από 1 ως 3 χαπια...Ενιωσα 20 χρονια νεότερος που δεν παιρνω ουτε ενα

Σιγουρα έχω ξεχάσει πολλά που θα μου ερχονται. ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ στο @Sapiokaravo FJR και την ΣαπιοΚαραβαινα για την φιλοξενία της Κυριακής. Δυστυχώς λόγω βροχής δεν μπορέσαμε να πιουμε ένα τελευταιο ποτό με το Αγρινιώτικο κλιμάκιο

Tέλος ξαναλέω σε όλους δοκιμάστε το δαχτυλάκι...αλλά ευχή και κατάρα σας δίνω να μην περάσει τον πρώτο κόμπο...κανεις δεν ξέφυγε από αυτή την γλύκα
 
Τελευταία επεξεργασία:

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.962
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Ενα μεγαλω ευχαριστω στα αγορια & τα κοριτσια που μας τιμησαν με τη παρουσια τους και που ηταν προθυμα για πλακα και τη μ@λακια που πηγε συννεφο Tooth

Χαρηκα ωρε παλικαρια για τους παλιους που ξαναδα Smileys drinking beer Emoticon και γνωρισα και κατι καινουρια ομορφοπαιδα Iraklis174 caesarsk Lepanto Conser Arisxios Bcdefghg ναμαστε καλα να ανταμωνουμε

θα ακολουθησουν καμια 200 φωτο Yes Ρεμαλι που εισαι ξεκινα
 
Top Bottom