Μοτοσυκλετιστής είναι ο τυπάς με το ADV που το έχει για τη καφετέρια ή ο σκουτεράς που αλωνίζει την Ελλάδα?

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Mε 22 ντεπόζιτο επί 2.39€ μας κάνει 52.58€

Θέλω από καρδιάς να ευχαριστήσω και να ευχηθώ μακροζωΐα στους ψηφοφόρους που ψήφιζαν τα τελευταία 40 χρόνια!!!
Smileys drinking beer Emoticon

Ζω στιγμές ανεκτίμητης αξίας μιας και μου δίνεται μοναδική ευκαιρία να προσφέρω από το υπερβολικό περίσσευμα μου στο κράτος! Επίσης προσφέρω και στους συμπατριώτες μου που με αίσθημα ευθύνης κι ανθρωπιά υψηλού επιπέδου αυξάνουν καθημερινά τις τιμές σε όλα τα προϊόντα!! Bcdefghg

Οσο περισσότερο μου κοστίζει η μετακίνησή μου με την μοτοσυκλέτα,τόσο πιο μοτοσυκλετιστής αισθάνομαι!!! cdefg

Καλούς δρόμους να έχουμε όλοι.. Bcdefgh
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Mε 22 ντεπόζιτο επί 2.39€ μας κάνει 52.58€

Θέλω από καρδιάς να ευχαριστήσω και να ευχηθώ μακροζωΐα στους ψηφοφόρους που ψήφιζαν τα τελευταία 40 χρόνια!!!
Smileys drinking beer Emoticon

Ζω στιγμές ανεκτίμητης αξίας μιας και μου δίνεται μοναδική ευκαιρία να προσφέρω από το υπερβολικό περίσσευμα μου στο κράτος! Επίσης προσφέρω και στους συμπατριώτες μου που με αίσθημα ευθύνης κι ανθρωπιά υψηλού επιπέδου αυξάνουν καθημερινά τις τιμές σε όλα τα προϊόντα!! Bcdefghg

Οσο περισσότερο μου κοστίζει η μετακίνησή μου με την μοτοσυκλέτα,τόσο πιο μοτοσυκλετιστής αισθάνομαι!!! cdefg

Καλούς δρόμους να έχουμε όλοι.. Bcdefgh
Mητσο μου κοροιδο πιανεσαι
Εγω τη βρηκα τη λυση...
Το ΡΤ καμια βολτα μεχρι το Θησειο και για ξελαμπικαρισμα βολτα, παιρνω το παπι ...2.5 λιτρα καιει εκτος

Στο ΡΤ παντα 20ρικακι στο τεποζιτο
Με 26λιτρα, ...θα παθω καρδιακο Rolling
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Mητσο μου κοροιδο πιανεσαι
Εγω τη βρηκα τη λυση...
Το ΡΤ καμια βολτα μεχρι το Θησειο και για ξελαμπικαρισμα βολτα, παιρνω το παπι ...2.5 λιτρα καιει εκτος

Στο ΡΤ παντα 20ρικακι στο τεποζιτο
Με 26λιτρα, ...θα παθω καρδιακο Rolling
Καλά Μπαμπίνο καταστροφικό το παπί, άκου 2,5 στα 100, πω πω πω πω πω....παφ και τάλαρο.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Καλά Μπαμπίνο καταστροφικό το παπί, άκου 2,5 στα 100, πω πω πω πω πω....παφ και τάλαρο.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
εκλεισα ραντεβου θα του φτιαξω και σελα με gel για τους κραδασμους Tooth Tooth
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
εκλεισα ραντεβου θα του φτιαξω και σελα με gel για τους κραδασμους Tooth Tooth
Και πολύ καλά θα κάνεις.
Πού θα το πας για τη σέλα?
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Και πολύ καλά θα κάνεις.
Πού θα το πας για τη σέλα?
στο ζεφο γρηγοριου λαμπρακη μετα τις φυλακες

ο μοτοκ εχει αναμονη 1 μηνα, ειχα κλεισει και οταν ηρθε η ωρα δεν μπορουσα..
1 μηνα ρε φιλε?....μπορει να μη ζουμε μεχρι τοτε Rolling
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
στο ζεφο γρηγοριου λαμπρακη μετα τις φυλακες

ο μοτοκ εχει αναμονη 1 μηνα, ειχα κλεισει και οταν ηρθε η ωρα δεν μπορουσα..
1 μηνα ρε φιλε?....μπορει να μη ζουμε μεχρι τοτε Rolling
Καλά άσε νωρίτερα κλείνεις σε χειρουργό παρά στον μοτοκ, έχει πολύ δουλειά όντως. Κοντά μου είναι.
Βλέπω ο Ζέφος έχει και για το PCX ωραία ανατομική !
Τιμές δεν γράφει όμως.
Πότε θα πας?
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Καλά άσε νωρίτερα κλείνεις σε χειρουργό παρά στον μοτοκ, έχει πολύ δουλειά όντως. Κοντά μου είναι.
Βλέπω ο Ζέφος έχει και για το PCX ωραία ανατομική !
Τιμές δεν γράφει όμως.
Πότε θα πας?
Απο βδομαδα..
Εχω φτιαξει 2 σελες στο ζεφο, καλη δουλεια κανει
Ειπα να δοκιμασω και τον ΜΟΤΟΚ...αλλα τελικα δεν...
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Τελικά Μοτοσυκλετιστής είναι εκείνος που όταν θέλει μηχανή παίρνει παπάκι κι αντίστροφα.Εχει μπάτζετ 3000€ τραβηγμένο από τα μαλλιά αλλά για μια ευκαιρία θα τα κάνει 4.500€.
Δεν θέλει σκούτερ αλλά με βενζίνη στα 2.5€ ψάχνει...για "άλλους" μήπως και βοηθήσει και τελικά τσιμπάει ένα με 3 ρόδες!! Επίσης μοτοσυκλετιστής είναι κι αυτός που ξεκινάει μια κουβέντα για μηχανές,την πάει στα αυτοκίνητα,θα πασπαλισει με κοκορέτσια,θα κράξει κάμποσους και στο τέλος θα κρεμάσει το βρεγμένο γάντι που φόραγε κατά τη διάρκεια της πληκτρολόγισης!!

ΚλασικΩς Έλληνας...
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
... Επίσης προσφέρω και στους συμπατριώτες μου που με αίσθημα ευθύνης κι ανθρωπιά υψηλού επιπέδου αυξάνουν καθημερινά τις τιμές σε όλα τα προϊόντα!! Bcdefghg
Μωρε θα σας πατησουμε απο κατω.Για δυο Τζι Ες εχω βαλει στην ακρη και παω για το τριτο.
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Αν μου λέγανε πριν χρόνια ότι βάλανε 50 ευρώ βενζίνη σε μοτό θα γέλαγα. Θα απαντούσα μάλλον στο αυτοκίνητο έβαλες και δεν θυμάσαι. Tooth
Σε βλεπω για ηλεκτρικο Rolling Smileys drinking beer Emoticon
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Τελικά Μοτοσυκλετιστής είναι εκείνος που όταν θέλει μηχανή παίρνει παπάκι κι αντίστροφα.Εχει μπάτζετ 3000€ τραβηγμένο από τα μαλλιά αλλά για μια ευκαιρία θα τα κάνει 4.500€.
Δεν θέλει σκούτερ αλλά με βενζίνη στα 2.5€ ψάχνει...για "άλλους" μήπως και βοηθήσει και τελικά τσιμπάει ένα με 3 ρόδες!! Επίσης μοτοσυκλετιστής είναι κι αυτός που ξεκινάει μια κουβέντα για μηχανές,την πάει στα αυτοκίνητα,θα πασπαλισει με κοκορέτσια,θα κράξει κάμποσους και στο τέλος θα κρεμάσει το βρεγμένο γάντι που φόραγε κατά τη διάρκεια της πληκτρολόγισης!!

ΚλασικΩς Έλληνας...
Καποτε εβαλα κουρσα εναν πολιτικο μηχανικο ..
Ακου story.
Kερδισε στο τζοκερ 30χιλιαρικα..και εβαλε τα υπολοιπα και πηρε πορσε καγιεν, ηταν ονειρο ζωης
Παει λοιπον μια θεσσαλονικη πλακωμενος και του καιει ενα 500αρι Rolling

Απο τοτε μου λεει ειναι στο γκαραζ, που να την παω λεει...και δεν πιανει και τιμη να την πουλησω

....δεν ειμεθα Ευρωπαιοι
Και δεν προκειτε ποτε να γινουμε, ζουμε σε αλλη γεωγραφικη περιοχη...εχουμε αλλη κουλτουρα , ασχετα αν μας βαλανε μεσα
Εχουμε ομως πολλα κοινα....με τους τουρκους!
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Μετα απο 17 σελιδες το νηματακι πηρε τον σωστο δρομο! ( τζιες)
Ποτε δεν ειναι αργα για τπτ τελικα.

Zηλευεις επειδη δεν το μετεφρασα σε Ντουκατια.
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Μετα απο 17 σελιδες το νηματακι πηρε τον σωστο δρομο! ( τζιες)
Ποτε δεν ειναι αργα για τπτ τελικα.
Μα και στην επικεφαλίδα τζιες γράφει...
 
Top Bottom