Κυριακή 17 Μαρτίου καφεδάκι στα Λαγκάδια

esel

Μαθουσάλας member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
17.273
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Θα γίνει των Πλακ Σαππαθ ένα πράγμαRolling



ακου Πλακ Σαππαθ.....μα Πλακ abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

kostas_366

member
Δημοσιεύσεις
791
Περιοχή
Αργολίδα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Βασικά σκεπτόμουν το σενάριο που περιγράφεις για επιστροφή, απλά όχι εθνική μετά από Τρίπολη.
Συνεχίζω προς Αχλαδόκαμπο, Κωλοσούρτη, Μύλους για light μάσα, Άργος και πίσω είτε παλιά είτε νέα εθνική (ανάλογα τα κέφια).
Είτε μόνος μου είτε με παρέα, no problem.
Έπειτα από Μύλους (σουβλάκια να φανταστω) δεν υπάρχει λόγος να ξανακάνεις κύκλο Δερβενάκια ή Στέρνα, περνάς έξω απο Ναυπλιον, Λυγουριο, Επίδαυρο,Ισθμό και κάνεις μια όμορφη διαδρομή, και ίσως δεις και εμένα Greeting
 
N

notakos600

Guest
Έπειτα από Μύλους (σουβλάκια να φανταστω) δεν υπάρχει λόγος να ξανακάνεις κύκλο Δερβενάκια ή Στέρνα, περνάς έξω απο Ναυπλιον, Λυγουριο, Επίδαυρο,Ισθμό και κάνεις μια όμορφη διαδρομή, και ίσως δεις και εμένα Greeting

Το απρογραμμάτιστο είναι πάντα πιο όμορφο.
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.708
Μοτοσυκλέτα
Tracer 9, F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Έπειτα από Μύλους (σουβλάκια να φανταστω) δεν υπάρχει λόγος να ξανακάνεις κύκλο Δερβενάκια ή Στέρνα, περνάς έξω απο Ναυπλιον, Λυγουριο, Επίδαυρο,Ισθμό και κάνεις μια όμορφη διαδρομή, και ίσως δεις και εμένα Greeting

Επιλογές υπάρχουν αρκετές προφανώς, ανάλογα με διάθεση και ώρα ! Το να σε δούμε, bonus !!!!!!
(όσο περίεργο και να ακούγεται πιο πολλές φορές έχω φάει ψάρι στους Μύλους παρά σουβλάκι ...... να το κοιτάξω γιατρέ μου ε ? )
 

kostas_366

member
Δημοσιεύσεις
791
Περιοχή
Αργολίδα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Επιλογές υπάρχουν αρκετές προφανώς, ανάλογα με διάθεση και ώρα ! Το να σε δούμε, bonus !!!!!!
(όσο περίεργο και να ακούγεται πιο πολλές φορές έχω φάει ψάρι στους Μύλους παρά σουβλάκι ...... να το κοιτάξω γιατρέ μου ε ? )
Για ψάρι εγώ πάω μόνο στον Φόλο, γιατί είναι και το οικονομικό :)
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.195
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός

esel

Μαθουσάλας member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
17.273
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μακάρι να μπορέσω, ειδάλλως θα πάω της προσκολησεως για γρήγορα.


update ....μην το χεις για σιγουρο ....μπορει και να αργησουμε γιατι μπορει και να μην ειναι μονον για ενα καφε στο Ξυλόκαστρο
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.195
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
update ....μην το χεις για σιγουρο ....μπορει και να αργησουμε γιατι μπορει και να μην ειναι μονον για ενα καφε στο Ξυλόκαστρο
Εγώ πινω καφε και φευγω....
 

Face

member
Δημοσιεύσεις
669
Ηλικία
55
Περιοχή
ATHENS
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI V-strom 650 XT
Όνομα
NIKOS
Επιλογές υπάρχουν αρκετές προφανώς, ανάλογα με διάθεση και ώρα ! Το να σε δούμε, bonus !!!!!!
(όσο περίεργο και να ακούγεται πιο πολλές φορές έχω φάει ψάρι στους Μύλους παρά σουβλάκι ...... να το κοιτάξω γιατρέ μου ε ? )
YesYesYes
 

esel

Μαθουσάλας member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
17.273
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Επιλογές υπάρχουν αρκετές προφανώς, ανάλογα με διάθεση και ώρα ! Το να σε δούμε, bonus !!!!!!
(όσο περίεργο και να ακούγεται πιο πολλές φορές έχω φάει ψάρι στους Μύλους παρά σουβλάκι ...... να το κοιτάξω γιατρέ μου ε ? )


ή να του πεις να σ'αλλαξει χάπια !!!
funny
 

Face

member
Δημοσιεύσεις
669
Ηλικία
55
Περιοχή
ATHENS
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI V-strom 650 XT
Όνομα
NIKOS
Fair..... ισίωσαμε τον κύκλο!

Αν έχει κάποιος σκοπό να συνεχισει μετά τα Λαγκάδια προς Δημήτσάνα , Στεμνίτσα, Χρυσοβίτσι, Δαβιά και επιστροφή από Τρίπολη, ας το πει, να ξέρουμε τι θα κάνουμε.

Προσωπικά, δεν ξέρω αν θα είμαι σε mood να το κάνω μόνη μου και επιστροφή από Λαγκάδια, πάλι μία ευθεία πίσω... δεν.
Videaki απο Αχλαδοκαμπο που πηγαμε το καλοκαιρι. Ωραια διαδρομη!!!!
 

zissimo

new member
Δημοσιεύσεις
448
Ηλικία
67
Περιοχή
Πάτρα
Μοτοσυκλέτα
BMW R 100 GS Paris Dakar ,BMW R 1150 R
Όνομα
Ζήσιμος
Περιοχή
Πατρα
(όσο περίεργο και να ακούγεται πιο πολλές φορές έχω φάει ψάρι στους Μύλους παρά σουβλάκι ...... να το κοιτάξω γιατρέ μου ε ? )

GivingGivingGiving
 
Top Bottom