Καλοκαιρινά γάντια και όλα τα σχετικά με αυτά.

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Καλοφόρετα, Αποστόλη! Πολύ όμορφα γραφικά, κρίμα που δεν υπήρχαν πέρυσι που πήρα τα δικά μου.
Ευχαριστώ Βαγγέλη!!!
Είπα σαν καλοκαιρινα που είναι να βάλω λίγο χρώμα Smileys drinking beer Emoticon να ξεφύγουμε λίγο από το all black Tooth
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Δε μας λες και το καταστημα που περασες,μηπως περασουμε κι εμεις ...κατα λαθος!!!




ΥΓ. Δινουν κανα αλογο αυτα τα γαντια,η μπα??
Από το x-moto τα πήρα Κυριάκο!! Είναι πάνω στο δρόμο μου όταν βγαίνω για άθληση!!! Χαχαχα!!!
Έχουν λέει αεροδυναμική σχεδίαση για να μη κόβουν gpsάτα χιλιόμετρα !!!! Tooth
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Αποστόλη μεγειές φίλε μου, καλοφόρετα νάναι ! Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon

Και το συμβούλιο των γερόντων έκανε την ψακτική του σήμερα.
Μιλάμε τα δοκιμάσαμε όλα για όλα.

Ο κύβος ερρίφθη τελικά στα εξής (φωτό ψιλομάπα ένεκα κινητού) :

Ο φίλος μου πήρε αυτά στα 30 ευρώ :



Και εγώ αυτά στα 28 ευρώ :



Τα άλλα δεν μου κάθονταν σωστά ή είχα αμφιβολίες αν θα ήταν αρκετά δροσερά ή δεν μου γέμιζαν το μάτι.
Για κανα δύο χρόνια καλά θάναι πιστεύω.
Θα δείξει.
Γάντια και όλα τα σχετικά. - Σελίδα 11 3736863986
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Αποστόλη μεγειές φίλε μου, καλοφόρετα νάναι ! Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon

Και το συμβούλιο των γερόντων έκανε την ψακτική του σήμερα.
Μιλάμε τα δοκιμάσαμε όλα για όλα.

Ο κύβος ερρίφθη τελικά στα εξής (φωτό ψιλομάπα ένεκα κινητού) :

Ο φίλος μου πήρε αυτά στα 30 ευρώ :



Και εγώ αυτά στα 28 ευρώ :



Τα άλλα δεν μου κάθονταν σωστά ή είχα αμφιβολίες αν θα ήταν αρκετά δροσερά ή δεν μου γέμιζαν το μάτι.
Για κανα δύο χρόνια καλά θάναι πιστεύω.
Θα δείξει.
Γάντια και όλα τα σχετικά. - Σελίδα 11 3736863986
Μεγειές καλοφόρετα να είναι και στους δύο!!!!! Smileys drinking beer Emoticon
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αποστόλη μεγειές φίλε μου, καλοφόρετα νάναι ! Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon

Και το συμβούλιο των γερόντων έκανε την ψακτική του σήμερα.
Μιλάμε τα δοκιμάσαμε όλα για όλα.

Ο κύβος ερρίφθη τελικά στα εξής (φωτό ψιλομάπα ένεκα κινητού) :

Ο φίλος μου πήρε αυτά στα 30 ευρώ :



Και εγώ αυτά στα 28 ευρώ :



Τα άλλα δεν μου κάθονταν σωστά ή είχα αμφιβολίες αν θα ήταν αρκετά δροσερά ή δεν μου γέμιζαν το μάτι.
Για κανα δύο χρόνια καλά θάναι πιστεύω.
Θα δείξει.
Γάντια και όλα τα σχετικά. - Σελίδα 11 3736863986
Τα συγκεκριμένα Agv pro είναι πολύ καλά Σάββα τα πήρα περισυ με πολλές επιφυλάξεις αλλά τελικά είμαι πολύ ευχαριστημένος...
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.251
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Σάββα τελικά ένα δρομολόγιο με έβγαλε έξω από μαγαζί με αξεσουάρ και δεν μπόρεσα να αντισταθώ!! Tooth
Τα χτύπησα τα five RS3 (μιας και το audi RS3 είναι άπιαστο όνειρο)
Ωραίο καλοκαιρινο γαντακι, ελαφρύ με τις προστασιες του διακριτικές και με άριστη εφαρμογή, τουλάχιστον στο δικό μου χέρι!!
Μένει μα δοκιμαστεί και αυτό σε όλες τις συνθήκες της εποχής!! View attachment 31242

Κανα 15ημερο πριν είχα, περάσει πάλι έξω από μαγαζί με αξεσουάρ Tooth και είχα πάρει το five E 3 Evo για το εντουρακι!!
Μπορεί και αυτό να φορεθεί σαν καλοκαιρινό και τούμπαλιν δηλαδή με το παραπάνω!! Άλλη μια επιλογή λοιπόν αν θες να τσεκάρεις και το Ε 3 Evo
View attachment 31243
Ξέχασα τις τιμές!
39 το RS3 και 35 το Ε3 Evo !
Καλοφορετα Αποστόλη ομορφο γαντακι
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.251
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Αποστόλη μεγειές φίλε μου, καλοφόρετα νάναι ! Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon

Και το συμβούλιο των γερόντων έκανε την ψακτική του σήμερα.
Μιλάμε τα δοκιμάσαμε όλα για όλα.

Ο κύβος ερρίφθη τελικά στα εξής (φωτό ψιλομάπα ένεκα κινητού) :

Ο φίλος μου πήρε αυτά στα 30 ευρώ :



Και εγώ αυτά στα 28 ευρώ :



Τα άλλα δεν μου κάθονταν σωστά ή είχα αμφιβολίες αν θα ήταν αρκετά δροσερά ή δεν μου γέμιζαν το μάτι.
Για κανα δύο χρόνια καλά θάναι πιστεύω.
Θα δείξει.
Γάντια και όλα τα σχετικά. - Σελίδα 11 3736863986
Καλοφορετα Σάββα και καλοταξιδα
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Αποστόλη μεγειές φίλε μου, καλοφόρετα νάναι ! Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon

Και το συμβούλιο των γερόντων έκανε την ψακτική του σήμερα.
Μιλάμε τα δοκιμάσαμε όλα για όλα.

Ο κύβος ερρίφθη τελικά στα εξής (φωτό ψιλομάπα ένεκα κινητού) :

Ο φίλος μου πήρε αυτά στα 30 ευρώ :



Και εγώ αυτά στα 28 ευρώ :



Τα άλλα δεν μου κάθονταν σωστά ή είχα αμφιβολίες αν θα ήταν αρκετά δροσερά ή δεν μου γέμιζαν το μάτι.
Για κανα δύο χρόνια καλά θάναι πιστεύω.
Θα δείξει.
Γάντια και όλα τα σχετικά. - Σελίδα 11 3736863986
Αχ γατάκια, μεγαλώσατε και ακόμη κάνετε νιάου. Σας πρότεινα τα Revit Neutron 3 γιατί μετά από πολύ ψάξιμο που έκανα αποφάσισα να τα πάρω για έναν και μόνο λόγο. Αερίζονται όπως όλα τα καλοκαιρινά αλλά έχουν ένα επιπλέον ατού, αερίζονται ακόμη και στην προστασία που έχουν πάνω από τα δάχτυλα. Dancing
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Αχ γατάκια, μεγαλώσατε και ακόμη κάνετε νιάου. Σας πρότεινα τα Revit Neutron 3 γιατί μετά από πολύ ψάξιμο που έκανα αποφάσισα να τα πάρω για έναν και μόνο λόγο. Αερίζονται όπως όλα τα καλοκαιρινά αλλά έχουν ένα επιπλέον ατού, αερίζονται ακόμη και στην προστασία που έχουν πάνω από τα δάχτυλα. Dancing
Όταν θα μεγαλώσουμε Γάτε μου θα πάρουμε και μεις τέτοια. tongue Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.702
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Αποστόλη μεγειές φίλε μου, καλοφόρετα νάναι ! Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon

Και το συμβούλιο των γερόντων έκανε την ψακτική του σήμερα.
Μιλάμε τα δοκιμάσαμε όλα για όλα.

Ο κύβος ερρίφθη τελικά στα εξής (φωτό ψιλομάπα ένεκα κινητού) :

Ο φίλος μου πήρε αυτά στα 30 ευρώ :



Και εγώ αυτά στα 28 ευρώ :



Τα άλλα δεν μου κάθονταν σωστά ή είχα αμφιβολίες αν θα ήταν αρκετά δροσερά ή δεν μου γέμιζαν το μάτι.
Για κανα δύο χρόνια καλά θάναι πιστεύω.
Θα δείξει.
Γάντια και όλα τα σχετικά. - Σελίδα 11 3736863986
Σαββα Καλοριζικα και καλοβολτα Smileys drinking beer Emoticon
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Όταν θα μεγαλώσουμε Γάτε μου θα πάρουμε και μεις τέτοια. tongue Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Σάββα καλοβολτα φίλε.
Και τα νορκαπ και τα agv τα έχω κι εγώ και είμαι ευχαριστημένος.
Αν θα έπαιρνα τώρα θα κοιτούσα τα κλιμ στο 70αρι.
Αλλά έχω ψωμί ακόμα
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Σάββα καλοβολτα φίλε.
Και τα νορκαπ και τα agv τα έχω κι εγώ και είμαι ευχαριστημένος.
Αν θα έπαιρνα τώρα θα κοιτούσα τα κλιμ στο 70αρι.
Αλλά έχω ψωμί ακόμα
Ευχαριστώ Γιάννο και όλους τους παραπάνω συντρόχους φυσικά. Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon

Είδαμε της Klim τα DAKAR και IMPACT και δεν μας γέμισαν το μάτι όσο αφορά το ότι θα αντέξουν σε καμιά στραβή.
Βέβαια αυτό είναι προσωπική άποψη και μπορεί νάναι κουταμάρα αλλά εμάς και των δύο έτσι μας φάνηκαν αυτά οπότε τραβήξαμε για αλλού.
Δεν μας έπεισαν.

Σαν μόνη εναλλακτική αυτών που τελικά πήραμε προσωπικά έβαλα τα REVI'T MOSCA FGS 131.
Πολύ καλό γάντι και αυτό και αν το AGV δεν μου γέμιζε το μάτι ή δεν μούκανε ή είχα αμφιβολίες σχετικά με το πόσο δροσερό είναι ή κάτι άλλο θα γύρναγα στο άλλο μαγαζί και θάπαιρνα τα REVI'T. Αλλά τελικά η μπίλια έκατσε στα AGV.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Τα dakar έχουν εκτός του δείκτη και στον αντίχειρα υλικό που χειρίζεσαι οθόνη κινητου χωρίς να χρειαστεί να το βγάλεις από το χέρι.
Μεγάλη ευκολία ,ανοίγεις τον χάρτη για παράδειγμα με τα δύο δάχτυλα εν κινήσει .
Γι'αυτό λέω κλιμ.
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Τα dakar έχουν εκτός του δείκτη και στον αντίχειρα υλικό που χειρίζεσαι οθόνη κινητου χωρίς να χρειαστεί να το βγάλεις από το χέρι.
Μεγάλη ευκολία ,ανοίγεις τον χάρτη για παράδειγμα με τα δύο δάχτυλα εν κινήσει .
Γι'αυτό λέω κλιμ.
Συγνώμη που ενοχλώ και πάλι γατάκια αλλά και τα Revit Neutron 3 έχουν την ιδιότητα της αφής σε αντίχειρα και δείκτη. funny
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Συγνώμη που ενοχλώ και πάλι γατάκια αλλά και τα Revit Neutron 3 έχουν την ιδιότητα της αφής σε αντίχειρα και δείκτη. funny
Στα υπόψην κι αυτα Αγγελε
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Συγνώμη που ενοχλώ και πάλι γατάκια αλλά και τα Revit Neutron 3 έχουν την ιδιότητα της αφής σε αντίχειρα και δείκτη. funny
Aφου σε αρέσουν καλοφόρετα...Τα γατάκια...
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Aφου σε αρέσουν καλοφόρετα...Τα γατάκια...
Ευχαριστώ πολύ! Υγεία να έχουμε και όμορφες διαδρομές να ζήσουμε! Dancing
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Συγνώμη που ενοχλώ και πάλι γατάκια αλλά και τα Revit Neutron 3 έχουν την ιδιότητα της αφής σε αντίχειρα και δείκτη. funny
Μεγειές και πάλι γατούλη τα νέα σου γα(Ν)τάκια και για να σε ρωτήσω κάτι...αντέχουν αυτά σε μας της παλιάς σχολής που δεν ασχολούμαστε με εργΚαλεία του διαόλου και χρησιμοποιούμε χάρτες όταν τα φτύνουμε για να ξεδιπλώσουμε τον χάρτη ή χαλάνε ? tongueToothToothToothToothToothTooth
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μεγειές και πάλι γατούλη τα νέα σου γα(Ν)τάκια και για να σε ρωτήσω κάτι...αντέχουν αυτά σε μας της παλιάς σχολής που δεν ασχολούμαστε με εργΚαλεία του διαόλου και χρησιμοποιούμε χάρτες όταν τα φτύνουμε για να ξεδιπλώσουμε τον χάρτη ή χαλάνε ? tongueToothToothToothToothToothTooth
Ομορφόπαιδο καλημέρα. Τα γάντια είναι πολύ καλά και ιδιαίτερα βολικά εξαιτίας της στενής γραμμής που έχουν όμως για αντοχή στο χρόνο δεν ξέρω γιατί τα αγόρασα πρόσφατα. Η ιδιότητα της αφής λειτουργεί άψογα.Greeting
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ομορφόπαιδο καλημέρα. Τα γάντια είναι πολύ καλά και ιδιαίτερα βολικά εξαιτίας της στενής γραμμής που έχουν όμως για αντοχή στο χρόνο δεν ξέρω γιατί τα αγόρασα πρόσφατα. Η ιδιότητα της αφής λειτουργεί άψογα.Greeting
Το ξέρω, σε πειράζω - καλαμπουρίζω.
Αντοχή κλπ σε καλοκαιρινά προσωπικά δεν περιμένω μεγάλη αλλά όλοι θα κάνουμε αναμετάδοση όταν τα φτύσουνε.
Εμένα με ψιλοχτυπάγανε στο χέρι οι προστασίες όχι αυτά που πήρες εσύ, τα MOSCA. Άλλη φορά υπόψη όλα γι' αυτό τα γράφουμε δω μέσα.
Ότι βόλεψε τον καθένα μας καλό είναι από το να μη φοράμε τίποτα. Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon
 
Top Bottom