ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Φιλαράκι είναι νωρίς..

Ρώτα τον φίλο σου τον Ωmega πόσο περίμενε για περιφερειακό υπολογιστή, διαθέσιμο και πληρωμένο άμεσα,την προηγούμενη περίοδο που κράσαραν οι μεταφορικές..
Όχι από φταίξιμο μεταφορικής..

Επίσης πόσες φορές περίμενα 50λεπτα+ στην αναμονή για να μου πάρουν... ξαναπάρουν... ξαναπάρουν.... ξαναπάρουν..+ + + κλπ τα στοιχεία μου και παράπονα στα οποία ποτέ δεν απάντησαν..
Επίσης δεν μου δινόταν δυνατότητα να μιλήσω με προϊστάμενό τους."Δεν υπάρχει άλλος.. Δεν υπάρχει άλλο τηλέφωνο.."

Παρέλαβα.
Αφού σταμάτησαν τα σχολεία..

Νομιζω ότι δέχονται παραγγελίες μαζικά ακόμα κι αν δεν έχουν να καλύψουν.
Επίσης δεν παραλαμβάνει η οποία μεταφορική από τα κεντρικά τους αλλά από όπου ανά την Ελλάδα υπάρχει στοκ.
Τα καλύτερα παιδιά παιδευουν οι μπαγασες!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.181
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.493
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Δεν αφορά την παρούσα κατάσταση με τις εταιρίες μεταφοράς αλλά υπάρχουν και αυτά. Γνωστό πολυκατάστημα με είδη τεχνολογίας πηγαίνω εκεί προ καραντίνας εποχή και παραγγέλνω μια ηλεκτρική κουζίνα. Ευτυχώς που δούλευε η παλιά θα είχαμε πεθάνει στην πείνα. Μου είπαν ότι είναι ετοιμοπαράδοτη και θα έρθει εντός 5 ημερών. Έχουν περάσει 10ημέρες και η κουζίνα πουθενά. Τους παίρνω τηλέφωνο και μου λένε ότι στην συγκεκριμένη μάρκα έχουν έλλειψη και το μόνο πού μπορούν να κάνουν γιατί κάνανε λάθος είναι να μου στείλουν το εκθεσιακό κομμάτι για να μην αργήσει και άλλο η παραγγελία. Περνάνε άλλες 7 ημέρες τους ξαναπαίρνω τηλέφωνο και μου λένε ότι δεν μπορούν να το στείλουν γιατί έχει φθορά και να περιμένω 15 ημέρες την νέα παραλαβή. Πάω από το πολυκατάστημα εκνευρισμένος και κάνω ακύρωση παραγγελίας και ακύρωση των 12 δόσεων που είχα βάλει μέσω πιστωτικής κάρτας. Το κερασάκι στην τούρτα ήταν ότι μου πιστώθηκε στην κάρτα όλο το ποσό της κουζίνας και κάθε μήνα μου χρεώνανε την δόση. Τούς το είπα και η απάντηση ήταν πάρτε τα επιπλέον χρήματα από την κάρτα σας και κανονίστε να βάζετε κάθε μήνα την δόση. Και μετά εσείς μου λέτε για καθυστέρηση παραγγελίας!!!
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.344
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Δεν αφορά την παρούσα κατάσταση με τις εταιρίες μεταφοράς αλλά υπάρχουν και αυτά. Γνωστό πολυκατάστημα με είδη τεχνολογίας πηγαίνω εκεί προ καραντίνας εποχή και παραγγέλνω μια ηλεκτρική κουζίνα. Ευτυχώς που δούλευε η παλιά θα είχαμε πεθάνει στην πείνα. Μου είπαν ότι είναι ετοιμοπαράδοτη και θα έρθει εντός 5 ημερών. Έχουν περάσει 10ημέρες και η κουζίνα πουθενά. Τους παίρνω τηλέφωνο και μου λένε ότι στην συγκεκριμένη μάρκα έχουν έλλειψη και το μόνο πού μπορούν να κάνουν γιατί κάνανε λάθος είναι να μου στείλουν το εκθεσιακό κομμάτι για να μην αργήσει και άλλο η παραγγελία. Περνάνε άλλες 7 ημέρες τους ξαναπαίρνω τηλέφωνο και μου λένε ότι δεν μπορούν να το στείλουν γιατί έχει φθορά και να περιμένω 15 ημέρες την νέα παραλαβή. Πάω από το πολυκατάστημα εκνευρισμένος και κάνω ακύρωση παραγγελίας και ακύρωση των 12 δόσεων που είχα βάλει μέσω πιστωτικής κάρτας. Το κερασάκι στην τούρτα ήταν ότι μου πιστώθηκε στην κάρτα όλο το ποσό της κουζίνας και κάθε μήνα μου χρεώνανε την δόση. Τούς το είπα και η απάντηση ήταν πάρτε τα επιπλέον χρήματα από την κάρτα σας και κανονίστε να βάζετε κάθε μήνα την δόση. Και μετά εσείς μου λέτε για καθυστέρηση παραγγελίας!!!

.... σε ποια χωρα ζειτε εσεις? .... για να ξερουμε να την αποφευγουμε ....! Hammer Smash
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.493
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
.... σε ποια χωρα ζειτε εσεις? .... για να ξερουμε να την αποφευγουμε ....! Hammer Smash
Στέλιο κάποιες φορές πιστεύω πολύ στην παροιμία που λέει ποτέ μην σου δώσει ο Θεός όσα μπορείς να αντέξεις. Ευτυχώς ξεχνάω εύκολα τα άσχημα και θυμάμαι τα καλά(αλλά καμιά φορά βλέπεις κάτι και στο θυμίζει). Το γέλιο είναι ότι και να κινηθείς νομικά απέναντι τους αυτούς θα τους κοστίσει μόνο χρόνο των νομικών που ήδη έχουν ενώ στους υπόλοιπους θνητούς αρκετά χρήματα που μπορεί να μην τα έχουν. Η χώρα που μένω είναι στην ευρωπαική ένωση και είναι η πιο όμορφη χώρα του κόσμου.Smileys drinking beer Emoticon
 

tedvj23

member
Δημοσιεύσεις
859
Περιοχή
Patra City
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Τι μου θύμησες τώρα παλιά ήταν τα microland(σαν plaisio,public κτλπ)και γνωστός μου είχε πάρει υπολογιστή με δόσεις δεν ξέρω πως το κατάφεραν και του έβαζαν την δόση κάθε μήνα(στο τρίμηνο το πήρε πρέφα και πήγε να βγάλει άκρη στο μαγαζί..) αντί να την βάζει αυτός....Tooth
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Τους Αλήτες χωρίς φις τροφοδοσίας την έστειλαν !!!! Ένα 2ευρω ακόμα για φις και πιάσαμε τα 50 ευρώ !!! abcdefghgk abcdefghgk
Κ άλλα έξοδα!!! abcdefghgkabcdefghgk
View attachment 26064
Μεγειές Αποστόλη !
Και σε μένα τα ίδια πέρσι που την πήρα.
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Σε ευχαριστώ Σάββα!!!
Το απόγευμα θα τη δοκιμάσω να δω τι κάνει!!!
Άντε φίλε μου γιατί αν περιμένεις από μένα ακόμα χωρίς μπρίζα είναι... Tooth Tooth Tooth Tooth
Αναμένω εντυπώσεις.Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Ποσο κοστισε Αποστολη?Και ποσα amber ειναι?
Πάνο είχε 33 ευρώ η Ηλεκτροκολληση και 14 τα καλώδια με τα παρελκόμενα!!
Είναι το μοντέλο minileaf zx7 - 200 mini όπου το 200 είναι τα αμπέρ της στο max!!
Λίγο τώρα το απόγευμα που την είδα, για ερασιτέχνικη χρήση είναι μια χαρά!
Δεν ξερω αν πάει όντως 200 Α πραγματικά, αλλά κάνει δουλειά !!
Επίσης, όσο καιρό έκανε να έρθει, πλέον έχει βγάλει και την 250αρα σε αυτά τα χρήματα!!
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.543
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Πάνο είχε 33 ευρώ η Ηλεκτροκολληση και 14 τα καλώδια με τα παρελκόμενα!!
Είναι το μοντέλο minileaf zx7 - 200 mini όπου το 200 είναι τα αμπέρ της στο max!!
Λίγο τώρα το απόγευμα που την είδα, για ερασιτέχνικη χρήση είναι μια χαρά!
Δεν ξερω αν πάει όντως 200 Α πραγματικά, αλλά κάνει δουλειά !!
Επίσης, όσο καιρό έκανε να έρθει, πλέον έχει βγάλει και την 250αρα σε αυτά τα χρήματα!!

Δεν τερματιζουμετα amder.Για δωσε κανα link.
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Δεν τερματιζουμετα amder.Για δωσε κανα link.
Από το bangood είναι Πάνο, απλά πρέπει να πετύχεις τις μέρες που θα την βγάλει προσφορά!!
Και στο aliexpress το ίδιο!!
 

tedvj23

member
Δημοσιεύσεις
859
Περιοχή
Patra City
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.

Κλαίνε οι χήρες στα στενά κι οι νέες στα μπαλκόνια
το helmetcity χάθηκε, το helmetcity πάει
μετρούν οι νιοι τα κέρματα, δεν φτάνουνε για Nolan
θυμούνται κάποτε με αυτά, αγόραζες Arai

Γελά ο Louis χαιρέκακα, και τρίβει τα χεράκια
"Καλά που είμαι Γερμανός και είμαι στην Ευρώπη"
σιγά σιγά και στα κρυφά αλλάζει τα τιμάκια
σ'όλα τα προϊόντα του, το κέρδος του σιρόπι

Μα πιο πολύ απ΄όλους τους, γελά ο προβαριστήρας
αυτός ντε , με το μαγαζί, που μάζευε την σκόνη
πηγαίναν, δοκιμάζανε, καλός ντε για μνηστήρας
φεύγανε πριν την παντρειά, την έκανε σφενδόνη
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.297
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Κλαίνε οι χήρες στα στενά κι οι νέες στα μπαλκόνια
το helmetcity χάθηκε, το helmetcity πάει
μετρούν οι νιοι τα κέρματα, δεν φτάνουνε για Nolan
θυμούνται κάποτε με αυτά, αγόραζες Arai

Γελά ο Louis χαιρέκακα, και τρίβει τα χεράκια
"Καλά που είμαι Γερμανός και είμαι στην Ευρώπη"
σιγά σιγά και στα κρυφά αλλάζει τα τιμάκια
σ'όλα τα προϊόντα του, το κέρδος του σιρόπι

Μα πιο πολύ απ΄όλους τους, γελά ο προβαριστήρας
αυτός ντε , με το μαγαζί, που μάζευε την σκόνη
πηγαίναν, δοκιμάζανε, καλός ντε για μνηστήρας
φεύγανε πριν την παντρειά, την έκανε σφενδόνη
Αποστολης... ο κακουλης!!!!!tongue
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.543
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Εχω ενα δεμα κολλημενο για εναν μηνα στην ΖΩΝΗ Α στην Αθηνα,υποθετω στο τελωνειο.

Μπορουν να το κραταν εκει οσο θελουν η υπαρχει συγκεκριμενος χρονος που ειναι υποχρεωμενοι να το αποδεσμευσουν?
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Κλαίνε οι χήρες στα στενά κι οι νέες στα μπαλκόνια
το helmetcity χάθηκε, το helmetcity πάει
μετρούν οι νιοι τα κέρματα, δεν φτάνουνε για Nolan
θυμούνται κάποτε με αυτά, αγόραζες Arai

Γελά ο Louis χαιρέκακα, και τρίβει τα χεράκια
"Καλά που είμαι Γερμανός και είμαι στην Ευρώπη"
σιγά σιγά και στα κρυφά αλλάζει τα τιμάκια
σ'όλα τα προϊόντα του, το κέρδος του σιρόπι

Μα πιο πολύ απ΄όλους τους, γελά ο προβαριστήρας
αυτός ντε , με το μαγαζί, που μάζευε την σκόνη
πηγαίναν, δοκιμάζανε, καλός ντε για μνηστήρας
φεύγανε πριν την παντρειά, την έκανε σφενδόνη
Χρυσόστομος...

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom