Γκρέκο Τσικλομοτόρε Καρμπονάρα

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Το ταξίδι έγινε στις αρχές Ιουλίου του 2016, και ένα μικρό χρονικό delay στην αναφορά είναι προφανές, το αφιερώνω σε 2 αγόρια εδώ μέσα που με έπεισαν να το δημοσιεύσω για να υπάρχει στο φόρουμ.
Τρομάρα τους και στους δύο funnyabcdefghgk

Και καλα σου κανανε.

Ταξιδια σαν και αυτα πρεπει ολοι να τα διαβαζουνε για εναν και μονο λογο.Γιατι βλεπουνε στην πραξη,οτι κανενα εμποδιο δεν ειναι ικανο να σε σταματησει,αν εσυ θελεις να δεις την Ιθακη σου.
Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon


Παρε μια ανασα...περιμενω το επομενο.cde



Ταξιδι χωρις ενα Ακρωτηρι μεσα,λεει?cdefghigi




Μπαααα δεν λεει...:D:D:D
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Α να χαθείτε πΧιά, αχόρταγοι και οι δύο :p:pabcdefghgk


Το Ακρωτήρι είχε γίνει το 2005, πρέπει να βρω τις φώτο, αλλά εδώ που τα λέμε το Ακρωτήρι έχει καταντήσει Σύνταγμα-Κολλιάτσου, όλοι έχουν πάει και είναι
γεμάτος ο τόπος από τέτοια ταξιδιωτικά, πόσους να ενδιαφέρει άλλο ένα ταξίδι με R 1100GS :)
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.178
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Α να χαθείτε πΧιά, αχόρταγοι και οι δύο :p:pabcdefghgk


Το Ακρωτήρι είχε γίνει το 2005, πρέπει να βρω τις φώτο, αλλά εδώ που τα λέμε το Ακρωτήρι έχει καταντήσει Σύνταγμα-Κολλιάτσου, όλοι έχουν πάει και είναι
γεμάτος ο τόπος από τέτοια ταξιδιωτικά, πόσους να ενδιαφέρει άλλο ένα ταξίδι με R 1100GS :)


εμενα ας πουμε
 

chrisf

member
Δημοσιεύσεις
1.063
Ηλικία
44
Περιοχή
Petroupolis Athens
Μοτοσυκλέτα
suzuki bandit 650 s 2009
Όνομα
Χρήστος
Με μια λεξη Μάγκας !
Αν δεν κανω λάθος μένεις Περιστέρι ;να κανονισουμε καμμία συνάντηση-μαζωξη προς τα εδω

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

User K

new member
Δημοσιεύσεις
0
Το μηχανάκι ήταν έτοιμο, να κατακτήσει τους Ιταλικούς δρόμους, αλλά η πραγματική περιπέτεια ξεκίνησε με την ελληνική γραφειοκρατία, όπου ο κάθε υπάλληλος ερμηνεύει τους νόμους κατά το δοκούν, και ενώ δεν είχα κανένα πρόβλημα με την αλλαγή της άδειας κυκλοφορίας από το γνωστό χαρτί Α4 σε κανονική στη διεύθυνση συγκοινωνιών, το πρόβλημα ήρθε από το ΙΚΑ όπου δεν μου εξέδιδε την ευρωπαϊκή κάρτα ασφάλισης με την δικαιολογία ότι με βρίσκει στο σύστημα πως είμαι χρόνιος ασθενής και θα την χρησιμοποιήσω για να κάνω θεραπεία στο εξωτερικό !!!! Μάταια προσπαθούσα να εξηγήσω στον ΡανΤανΠλαν ότι πάω ταξίδι αναψυχής και όχι για θεραπεία και γιατρούς στο εξωτερικό, και ότι για θεραπείες στο εξωτερικό χρειάζεται άλλο έντυπο και όχι ευρωπαϊκή κάρτα ασφάλισης, ανένδοτος ο τύπος. Τελικά την λύση την έδωσε ο διευθυντής του υποκαταστήματος του ΙΚΑ όπου αφού του εξήγησα τι συμβαίνει, ο άνθρωπος κατάλαβε και με έναν τόνο απολογητικό υπέγραψε το έντυπο.

Πόσο ΞΥΛΟ ρε φουσταραδες σας αξίζει ΠΟΣΟ?
Πόσες μπουνιές πέφτουνε σε λάθος μούρτρα και πόσες κλωτσές σε λάθος κώλους????
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Α να χαθείτε πΧιά, αχόρταγοι και οι δύο :p:pabcdefghgk


Το Ακρωτήρι είχε γίνει το 2005, πρέπει να βρω τις φώτο, αλλά εδώ που τα λέμε το Ακρωτήρι έχει καταντήσει Σύνταγμα-Κολλιάτσου, όλοι έχουν πάει και είναι
γεμάτος ο τόπος από τέτοια ταξιδιωτικά, πόσους να ενδιαφέρει άλλο ένα ταξίδι με R 1100GS :)

εμενα ας πουμε

Τον Στελιο ας πουμε.abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk


Φιλαρακι δεκαρα δεν δινω για τι ακρωτηρι,αυτο βγαλτο απ εξω.Το Ταξιδι με φτιαχνει και οχι ο προορισμος.cde
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Σαν επίλογος ο βράχος μετά το Αντίρριο από το πλοίο....



Βαράσσοβα λέγεται και είναι πόλος έλξης γιά αναρριχητές.........

Αν και το είχα ξαναδιαβάσει σε άλλο φόρουμ, το ξαναδιάβασα...................

Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.178
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
οι πληροφορίες πάντα σε ενα ταξίδι ειναι χρήσιμες για καθε επόμενο ταξιδευτή
αλλωστε η οπτικη πλευρά του καθε ταξιδιού δινει απο μονη της εναυσματα και πληροφορίες για τους επομενους...
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ρε Ζαταρα μου σπας τα νεύρα μα την Παναγία, που είναι τα κυβικά σου; τα άλογα σου; Το τρου Αντβε σου; Μα με παπι; Και μάλιστα Κινεζικο; Εμεις μ@ λ@ κες ειμαστε; Αστα διαλα....
 

VKon

GS is a great way to spend time on the roads
Δημοσιεύσεις
1.339
Ηλικία
56
Περιοχή
Καβάλα
Μοτοσυκλέτα
F 800 GS
Όνομα
Κώστας
Περιοχή
Καβάλα
Σημασία έχει το ταξίδι η διαδρομή και όλα τα άλλα έπονται.
Μα με παπί;
Ναι ρε φίλε με παπί.
Ακριβώς εδώ ταιριάζει το μότο μου,

Δεν υπάρχει Δεν Μπορώ
Δεν Θέλω Υπάρχει

Να είσαι πάντα καλά να ταξιδεύεις και να μας ταξιδεύεις με τις ωραίες φωτογραφίες και την σωστή πληροφόρηση.
Respect


GS is a great way to spend a lot of time on the road
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

well know member
Δημοσιεύσεις
2.375
Ηλικία
50
Περιοχή
Κρανίδι Αργολίδας. Φωκιανό Αρκαδίας.
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 640 ADV (07)
YAMAHA YZF600R (97) Thundercat
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης
Περιοχή
Κρανίδι Αργολίδας.
Το benneli το πήρες ?
Σου εύχομαι να είσαι καλά και να κάνεις πολλά πολλά χλμ.
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Ρε Ζαταρα μου σπας τα νεύρα μα την Παναγία, που είναι τα κυβικά σου; τα άλογα σου; Το τρου Αντβε σου; Μα με παπι; Και μάλιστα Κινεζικο; Εμεις μ@ λ@ κες ειμαστε; Αστα διαλα....
RollingRollingRollingRolling Κλαίω πρώην συνάδελφε :cool:

Το benneli το πήρες ?
Σου εύχομαι να είσαι καλά και να κάνεις πολλά πολλά χλμ.

Οχι Γιώργο, μαζεύω ακόμα λεφτά και περιμένω το Χ με τις ακτινωτές 19άρες, αν δεν έρθει σύντομα, γιατί κάτι λένε για καλοκαίρι και βλέπουμε,
θα πάρω κάτι άλλο, τόσα μηχανάκια έχει στην αγορά :)...το πλεονέκτημα είναι ότι η γυναίκα δεν ακολουθεί πια, μου το ξεκαθάρισε, οπότε έχω πολλές επιλογές :D
 

Kuklinski

well know member
Δημοσιεύσεις
3.446
Ηλικία
123
Μοτοσυκλέτα
Brough Superior ss100
Όνομα
Ακης
Περιοχή
Brooklyn NY
...το πλεονέκτημα είναι ότι η γυναίκα δεν ακολουθεί πια, μου το ξεκαθάρισε, οπότε έχω πολλές επιλογές :D
Π@υτανα τυχη...


αμα σε παει....σε παει....

abcdefghgk
 
Top Bottom