Ανοιξιατικα σκηνακια

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.159
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Θα υπαρχει αυτοκινουμενο στο μαζωμα,με παροχες πενταστερου!!
Οποιος προλαβει! Τιμαι λογικαι!HappyHappy
εκλεισα................. over and out
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Θα το αφήσω εδώ δα σαν πρόταση για καθαρά σκηνάκια σε μαγευτικό τοπίο.
Δες τε τα βιντεάκια.
Αν το σκεφτείτε θα πρέπει να κάνω κουβέντα με τον κοινοτάρχη αν μας επιτρέπει και εννοείται θα αφήσουμε τον χώρο καλύτερο από ότι τον βρούμε.

Πάρκο Αγίου Γεωργίου Πρέβεζας.
Κάτω από τις αψίδες του Ρωμαϊκού υδραγωγείου..




Οι μηχανές στα 70m από το σημείο που θα είμαστε.Εχει πόρτα,δεν επιτρέπονται μέσα.
Νερό.... άφθονο.. Ψησταριά έτοιμη.Σχαρες θέλουμε..
Το κατάστημα που φαίνεται είναι λιγότερο από 200m επάνω από το σημείο.
Δωμάτια στη Φιλιππιάδα.


Mπορεί να φάμε πόρτα..
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Θα το αφήσω εδώ δα σαν πρόταση για καθαρά σκηνάκια σε μαγευτικό τοπίο.
Δες τε τα βιντεάκια.
Αν το σκεφτείτε θα πρέπει να κάνω κουβέντα με τον κοινοτάρχη αν μας επιτρέπει και εννοείται θα αφήσουμε τον χώρο καλύτερο από ότι τον βρούμε.

Πάρκο Αγίου Γεωργίου Πρέβεζας.
Κάτω από τις αψίδες του Ρωμαϊκού υδραγωγείου..




Οι μηχανές στα 70m από το σημείο που θα είμαστε.Εχει πόρτα,δεν επιτρέπονται μέσα.
Νερό.... άφθονο.. Ψησταριά έτοιμη.Σχαρες θέλουμε..
Το κατάστημα που φαίνεται είναι λιγότερο από 200m επάνω από το σημείο.
Δωμάτια στη Φιλιππιάδα.


Mπορεί να φάμε πόρτα..
Θα πρέπει να αφήσουμε τα μηχανάκια 70 μέτρα μακρυά απο τις σκηνές και σε εξωτερικό μη φυλασσόμενο χώρο;
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.286
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Θα πρέπει να αφήσουμε τα μηχανάκια 70 μέτρα μακρυά απο τις σκηνές και σε εξωτερικό μη φυλασσόμενο χώρο;
Γιατί φοβάσαι μη σου κλέψουν το.... σπάνιο;;; Laugh 1
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Πάμε να κάνουμε σκηνάκια λέει το νήμα και οι μισοί και παραπάνω ψάχνουν δωμάτιο abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
Μην κοιτάς που είσαι νέος! Εμπλεξες με τα μπαρμπαδια εδώ μέσα...

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Θα πρέπει να αφήσουμε τα μηχανάκια 70 μέτρα μακρυά απο τις σκηνές και σε εξωτερικό μη φυλασσόμενο χώρο;
Κανείς εχεφρων στην Ελλάδα δεν έκλεψε dacia( προ Renault εποχής όχημα),αλλά ούτε Απρίλια!!!!
Αν είχες κάνα mille μπορεί....

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Μην κοιτάς που είσαι νέος! Εμπλεξες με τα μπαρμπαδια εδώ μέσα...

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ε όχι και μπαρμπάδια γιατρέ μου, πες παππούδια να συνεννοούμαστε !ToothToothToothTooth
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Θα το αφήσω εδώ δα σαν πρόταση για καθαρά σκηνάκια σε μαγευτικό τοπίο.
Δες τε τα βιντεάκια.
Αν το σκεφτείτε θα πρέπει να κάνω κουβέντα με τον κοινοτάρχη αν μας επιτρέπει και εννοείται θα αφήσουμε τον χώρο καλύτερο από ότι τον βρούμε.

Πάρκο Αγίου Γεωργίου Πρέβεζας.
Κάτω από τις αψίδες του Ρωμαϊκού υδραγωγείου..




Οι μηχανές στα 70m από το σημείο που θα είμαστε.Εχει πόρτα,δεν επιτρέπονται μέσα.
Νερό.... άφθονο.. Ψησταριά έτοιμη.Σχαρες θέλουμε..
Το κατάστημα που φαίνεται είναι λιγότερο από 200m επάνω από το σημείο.
Δωμάτια στη Φιλιππιάδα.


Mπορεί να φάμε πόρτα..
Γιατί μιλάς στον πληθυντικό?
Το στεφάνι το ρώτησες, ή να'χουμε να λέμε....

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.159
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
ποτε ειπαμε οτι μαζευομαστε???BikeBike
Του Αγιου.....ανήμερα επί τριημέρου....αχαχαχαχαχαχα

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Θα πρέπει να αφήσουμε τα μηχανάκια 70 μέτρα μακρυά απο τις σκηνές και σε εξωτερικό μη φυλασσόμενο χώρο;
Εγώ μόνο σαν "ευλογία" θα το έβλεπα να μας επέτρεπαν να κάνουμε χρήση του χώρου..
Δες λίγο στο google maps ή όπου.. τι υπάρχει τριγύρω Αποστόλη.Εικόνες-Σημεία απαράμιλλης ομορφιάς και ιστορικής σημασίας.

Εδώ το σημείο από επάνω.
Ξεχωρίζει το κατηφορικό δρομάκι που μας πάει στην είσοδο.
Στη δεύτερη φωτό από πιο κοντά.
Ο δρόμος εκτός πάρκου δεν είναι πολυσύχναστος.
Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να σας αφήσω το αυτοκίνητο για να τον μπλοκάρετε το βράδι.
Δεν ξέρω αν υπό συνθήκες μας επέτρεπε ο άνθρωπος με το νερόμυλο να τις βάλουμε μέσα και κάτω στον χώρο του..
Όλα υποθετικά..
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Εγώ μόνο σαν "ευλογία" θα το έβλεπα να μας επέτρεπαν να κάνουμε χρήση του χώρου..
Δες λίγο στο google maps ή όπου.. τι υπάρχει τριγύρω Αποστόλη.Εικόνες-Σημεία απαράμιλλης ομορφιάς και ιστορικής σημασίας.

Εδώ το σημείο από επάνω.
Ξεχωρίζει το κατηφορικό δρομάκι που μας πάει στην είσοδο.
Στη δεύτερη φωτό από πιο κοντά.
Ο δρόμος εκτός πάρκου δεν είναι πολυσύχναστος.
Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να σας αφήσω το αυτοκίνητο για να τον μπλοκάρετε το βράδι.
Δεν ξέρω αν υπό συνθήκες μας επέτρεπε ο άνθρωπος με το νερόμυλο να τις βάλουμε μέσα και κάτω στον χώρο του..
Όλα υποθετικά..
Αν μπορούμε να παρκάρουμε εντός του δίχαλου του δρόμου, ωστε να μην φαίνονται οι μηχανές απο έξω και αν μπει και αμάξι να κόβει την πρόσβαση, ακούγεται καλό.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.491
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Εγώ μόνο σαν "ευλογία" θα το έβλεπα να μας επέτρεπαν να κάνουμε χρήση του χώρου..
Δες λίγο στο google maps ή όπου.. τι υπάρχει τριγύρω Αποστόλη.Εικόνες-Σημεία απαράμιλλης ομορφιάς και ιστορικής σημασίας.

Εδώ το σημείο από επάνω.
Ξεχωρίζει το κατηφορικό δρομάκι που μας πάει στην είσοδο.
Στη δεύτερη φωτό από πιο κοντά.
Ο δρόμος εκτός πάρκου δεν είναι πολυσύχναστος.
Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να σας αφήσω το αυτοκίνητο για να τον μπλοκάρετε το βράδι.
Δεν ξέρω αν υπό συνθήκες μας επέτρεπε ο άνθρωπος με το νερόμυλο να τις βάλουμε μέσα και κάτω στον χώρο του..
Όλα υποθετικά..

Αν μπορούμε να παρκάρουμε εντός του δίχαλου του δρόμου, ωστε να μην φαίνονται οι μηχανές απο έξω και αν μπει και αμάξι να κόβει την πρόσβαση, ακούγεται καλό.
Ο συγκεκριμενος χωρος ειναι στην διαθεση μας αν τον χρειαστουμε και υπαρχει προσβαση απο την πισω μερια για να μπουνε τα μηχανακια σε χωρο διπλα στις σκηνες.
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.159
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Καλη και η δευτερη προταση αλλά θα ηθελα να μείνουμε στην πρώτη του Μιχάλη ....κι αν δεν μπορεσει να γινει εκει που λεει ο Μιχάλης περνάμαι ανετα στην δευτερη του Μήτσου. !!!

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ilias vara

wolf
Δημοσιεύσεις
2.882
Περιοχή
θεσσαλονικη
Μοτοσυκλέτα
VARADERO MK3
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΣΕΡΡΕΣ
Καλη και η δευτερη προταση αλλά θα ηθελα να μείνουμε στην πρώτη του Μιχάλη ....κι αν δεν μπορεσει να γινει εκει που λεει ο Μιχάλης περνάμαι ανετα στην δευτερη του Μήτσου. !!!

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ας παμε και στα δυο ..τι μας χαλαει???YesYesYes
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.159
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Αφηνω αυτο εδω να υπαρχει

Είναι στο δασικό χωριό Καψίτσα, 20 χιλ περίπου έξω απ την Άμφισσα. Συντεταγμένες: 38°35'5"N 22°18'48"E

Ο χώρος είναι ιδιωτικής εκμετάλλευσης και λειτουργεί με κανόνες ξενοδοχείου.

Υπάρχουν 19 σπιτάκια τεσσάρων ατόμων . το κόστος μιας διανυκτέρευσης τελευταια τιμή πριν 10 χρονια είναι στα 105 ευρώ / 4 άτομα, και στη τιμή συμπεριλαμβάνετε μπουφές το Σάββατο το βράδυ και μπουφές τη Κυριακή το πρωί. Επιπλέον διανυκτέρευση ( παρασκευή βράδυ ) 60 ευρώ

Όσοι δεν θέλουν σπιτάκι, μπορούν να στήσουν σκηνή χωρίς χρέωση, όμως κάθε άτομο χρεώνεται με 10 ευρώ και έχει δικαίωμα στο μπουφέ του Σαββάτου και της Κυριακής
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Δευτερη καβατζα...στο ξωκλησσι των Αγ. Αναργυρων εξω απο τα Επινιανα στα Αγραφα!!! Εχει νερακι και WC, εχει ησυχια και απομονωση, εχει λιγο χωμα, εχει εναλλακτικες διαδρομες για Αθηναιους, Βορειους, Πατρινους...Εχει απο ολα τα καλα. Για οποιον γέροντα δεν αντέχει τον υπνο στην σκηνη (βλέπε @esel ) υπαρχει ο ξενωνας του Κωστα στα Επινιανα. Φαγητο παιζει ψησιμο εκει ή στα Επινιανα αλλα και στον Νερομυλο στις θαυματουργες πιτες της κυρα-Βασως
Επιλογες για ολα τα γουστα για το τριημερο.Απο αραγμα ξαπλα κατω απο τα ελατα,ειτε μια ωραια διαδρομουλα Επινιανα-Αγραφα-Κουκωτος-Πλατανοι-Μαραθος-Σελο-Χρυσω-Αη Δημητρης-Γαβρινα-Μαυροματα-Ραχη Κατσαντωνη-περασμα Μεγδοβα(δις)-Καμαρια-Μορφορραχη-Δρομος Νιαλας-Αη Νικολας-Βραγγιανα και πισω Επινιανα. (για τους χωματινους)
 
Top Bottom