Ανοιξιατικα σκηνακια

ΥΑΚΙΝΘΟΣ

new member
Δημοσιεύσεις
229
Μοτοσυκλέτα
ADV 350
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
Ν.ΔΥΤΙΚΑ
Αυτο με τα ενοικιαζωμενα διπλα στο χωριό να το δεις πιο επιστημονικά σε περικαλω πολυ και οχι εκ του προχείρου....εχουμε και κατικουρασμενα παλλικαρια στην παρέα


Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
για τα κουραΖμενα παλληκαρια εχει και ΚΑΠΗ(Κεντρο Ανοιχτης Προστασιας Ηλικιωμενων) διπλα στα Ιαματικα λουτρα.Που θελετε και σκηνακια, στην ηλικια σας το πολυ-πολυ κανα τηλιο.
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.473
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
για τα κουραΖμενα παλληκαρια εχει και ΚΑΠΗ(Κεντρο Ανοιχτης Προστασιας Ηλικιωμενων) διπλα στα Ιαματικα λουτρα.Που θελετε και σκηνακια, στην ηλικια σας το πολυ-πολυ κανα τηλιο.
Η κανενα χαμομηλι για γαργαρες πεστα ρε φιλε abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Αυτο με τα ενοικιαζωμενα διπλα στο χωριό να το δεις πιο επιστημονικά σε περικαλω πολυ και οχι εκ του προχείρου....εχουμε και κατικουρασμενα παλλικαρια στην παρέα
httpemoji1787]

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ααα γειάσου Στέλιο! Smileys drinking beer Emoticon
Έχει λίγα δωμάτια στο Χαλκιόπουλο,Προύτζος Απόστολος , και κατόπιν στον Εμπεσό(8.3χλμ από Χαλκιόπουλο) Μέρκος Γεώργιος


Αυτοί ξέρω ότι έχουν ενοικιαζόμενα.Έχω μείνει και στους δύο και ήταν μια χαρά.
Studio κομπλέ και οι δύο.Το θέμα είναι αν θα έχουν εκείνη την περίοδο γιατί δεν έχουν πολλά.Μένουν και οι δάσκαλοι της περιοχής 9μηνο..
 
Τελευταία επεξεργασία:

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.159
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Έχει λίγα δωμάτια στο Χαλκιόπουλο,Προύτζος Απόστολος , και κατόπιν στον Εμπεσό(8.3χλμ από Χαλκιόπουλο) Μέρκος Γεώργιος.
Αυτοί ξέρω ότι έχουν ενοικιαζόμενα.Έχω μείνει και στους δύο και ήταν μια χαρά.
Studio κομπλέ και οι δύο.Το θέμα είναι αν θα έχουν εκείνη την περίοδο γιατί δεν έχουν πολλά.Νοικιάζουν και οι δάσκαλοι της περιοχής 9μηνο..
Μητσαρα να σαι καλά αλλά ασε να μας βρει ο ντοπιος κατι τις .....γιατι τον βλεπω να φερνει το τροχόσπιτο Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.493
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Είμαι ήδη έτοιμος (περιττό να το πω) Rolling

Παρε και ενα στρωματακι με πουπουλα για τον Στελιο για να μην τριγυρνα σαν την αδικη καταρα στα γυρω χωρια.
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.287
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Εσεις με τα σκηνακια (οι νεαροι),να εχετε και WD-40 για τις αρθρωσεις γιατι το πρωι που θα ξυπνησετε θα σας χρειαστει!!!!Tooth
Τζοβενα ολοι σας!!!!!mountza 2
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.473
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Zουλευεις Κουλη που μπορουμε ακομη να χορευουμε τον χορο της κοιλιας χωρις να τριζουμε σαν αλαδοτες πορτες?
Κυριακο παρε μια χορευτρια απο τα Γιαννενα DevilDevilToothTooth
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Εσεις με τα σκηνακια (οι νεαροι),να εχετε και WD-40 για τις αρθρωσεις γιατι το πρωι που θα ξυπνησετε θα σας χρειαστει!!!!Tooth
Τζοβενα ολοι σας!!!!!mountza 2
Έτσι....

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.287
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Μιχαλη τι να κουνησει ο θειος??με το ζορι σερνει τα ποδαρια τ!!!! μ αρεσει που λεει κι αλαδοτες πορτες!!! πιτες ηθελε να πει αλλα δε βλεπει τι γραφει !!!
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.493
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Μιχαλη τι να κουνησει ο θειος??με το ζορι σερνει τα ποδαρια τ!!!! μ αρεσει που λεει κι αλαδοτες πορτες!!! πιτες ηθελε να πει αλλα δε βλεπει τι γραφει !!!
Και brake dance Κουλη.
 
Top Bottom