Έχουν βαρύ χέρι!!!!Και τι θές να του πώ ρε; Αφού ούτως ή άλλως με το χέρι το σφίγγούν πάνω από 30 κιλά, του είπα 10 κιλά να προσέχει και με ροπόκλειδο για τις βίδες της σχάρας είναι οκ, πολύ μεν αλλά οκ.
![Tooth Tooth Tooth](/data/assets/smilies/3736863986.gif)
Έχουν βαρύ χέρι!!!!Και τι θές να του πώ ρε; Αφού ούτως ή άλλως με το χέρι το σφίγγούν πάνω από 30 κιλά, του είπα 10 κιλά να προσέχει και με ροπόκλειδο για τις βίδες της σχάρας είναι οκ, πολύ μεν αλλά οκ.
... θυμήθηκα τον πόνο μου βρε.Και τι θές να του πώ ρε; Αφού ούτως ή άλλως με το χέρι το σφίγγούν πάνω από 30 κιλά, του είπα 10 κιλά να προσέχει και με ροπόκλειδο για τις βίδες της σχάρας είναι οκ, πολύ μεν αλλά οκ.
Το πήγα βόλτα παιδιά ! Όλα καλά δεν έφυγε !!! Πάμε βόλτα τώρα μην φοβάστεΜε αυτά που διαβάζω θα σας αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι, βλέπω να τρώω καμιά μπαγκαζιέρα στη μάπα...![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Εννοείται πως κάνω πλάκα Θάνο ε ?Το πήγα βόλτα παιδιά ! Όλα καλά δεν έφυγε !!! Πάμε βόλτα τώρα μην φοβάστε
Ναι σαββα και εγώ χαβαλέ κάνω , μην ανησυχείς δεν παρεξηγώ εύκολαΕννοείται πως κάνω πλάκα Θάνο ε ?![]()
![]()
![]()
![]()
Ήταν στην προίκα όταν αγόρασα την μηχανή !Πόσα λίτρα είναι η Βαλίτσα;
Σου κουνάει το μηχανάκι στα πολλά;Ήταν στην προίκα όταν αγόρασα την μηχανή !
μην με κράξετε αλλά πάνω δεν το γράφει , είναι μαλλων η 42Λ που ειδα στο σάιτ τις givi καθώς η άλλη μου φαίνεται μεγαλύτερη !
Χωράει το full face κράνος άνετα και έχει και λιγάκι χορό ακόμα
Βγήκα μια μικρή βόλτα , δεν άνοιξα πολύ μέχρι τα 100 μόνο . Σχεδων δεν ένιωθα ότι έβαλα βαλίτσα , εάν θέλεις όμως θα το δοκιμάσω αύριο να ανοίξω λίγο παραπάνω και να σου πωΣου κουνάει το μηχανάκι στα πολλά;
"Οχι να μην ανοίξεις για μένα, αν τύχει και ανοίξεις πρόσεξέ το γιατί τα Πενφέ με μεγάλο τετράγωνο κουτί κάποιοι παραπονιόνται ότι κουνάνε (κατά τ'άλλα για την λαίλαπα ήξεραν να πουν).....Βγήκα μια μικρή βόλτα , δεν άνοιξα πολύ μέχρι τα 100 μόνο . Σχεδων δεν ένιωθα ότι έβαλα βαλίτσα , εάν θέλεις όμως θα το δοκιμάσω αύριο να ανοίξω λίγο παραπάνω και να σου πω
Ααα δεν το ήξερα !! Ελπίζω να μην κουνάει πάντως γιατί θα ξενερώσω ! Μέχρι στιγμής δεν κατάλαβα κάτι στην οδήγηση μου . Όταν τύχει και ανοίξω παραπάνω θα επανέλθω να πω εντυπώσεις"Οχι να μην ανοίξεις για μένα, αν τύχει και ανοίξεις πρόσεξέ το γιατί τα Πενφέ με μεγάλο τετράγωνο κουτί κάποιοι παραπονιόνται ότι κουνάνε (κατά τ'άλλα για την λαίλαπα ήξεραν να πουν).....
Στο δικό μου με στρογγυλή βαλίτσα πίσω τεράστια Maxxia55 και μέχρι 200 που έχω ανεβάσει δεν παρατήρησα τπτ και θα ήθελα να δω αν με 4γωνη βαλίτσα όντως κουνάνε τα μηχανάκια...
Ρε Μάνο όταν η εταιρεία έχει κάνει τις δοκιμές της στην αεροσυραγγα με topcase στα 40lt maximum και πάει ο άλλος και βάζει 58 litra βαλίτσα ΟΡΘΟΓΏΝΙΑ και θέλει να πηγαίνει με 180 + χλμ η μηχανη και η εταιρεία του φταίνε που κουνάει η μηχανη? ή το μυαλό που κουβαλάει?"Οχι να μην ανοίξεις για μένα, αν τύχει και ανοίξεις πρόσεξέ το γιατί τα Πενφέ με μεγάλο τετράγωνο κουτί κάποιοι παραπονιόνται ότι κουνάνε (κατά τ'άλλα για την λαίλαπα ήξεραν να πουν).....
Στο δικό μου με στρογγυλή βαλίτσα πίσω τεράστια Maxxia55 και μέχρι 200 που έχω ανεβάσει δεν παρατήρησα τπτ και θα ήθελα να δω αν με 4γωνη βαλίτσα όντως κουνάνε τα μηχανάκια...
Εγώ πάντως με την Maxxia 55 στα 200 δεν κατάλαβα κάτι.. Μπορεί σε άλλες συνθήκες...Ρε Μάνο όταν η εταιρεία έχει κάνει τις δοκιμές της στην αεροσυραγγα με topcase στα 40lt maximum και πάει ο άλλος και βάζει 58 litra βαλίτσα ΟΡΘΟΓΏΝΙΑ και θέλει να πηγαίνει με 180 + χλμ η μηχανη και η εταιρεία του φταίνε που κουνάει η μηχανη? ή το μυαλό που κουβαλάει?
Σε νορμάλ τουριστικά χλμ αυτοκινητοδρομου παντως δηλ μέχρι 140 όσοι έχουν βάλει ΟΡΘΟΓΏΝΙΑ 58αρα λένε ότι είναι μια χαρά όπως επίσης ότι δεν κουνάει στα πολλά χλμ δικαβαλο. Ότι θες πιστεύεις ο καθένας στην τελική αποφασίζει για τον εαυτό του.
Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μάνο η δικιά σου δεν είναι μεταλλική ούτε ορθογώνια οπότε δεν έχεις θέμαστο είχα πει και όταν το συζητούσαμε και είχες αγοράσει την μηχανη.Εγώ πάντως με την Maxxia 55 στα 200 δεν κατάλαβα κάτι.. Μπορεί σε άλλες συνθήκες...
Αυτό που λέει ο Γρηγόρης @grigoris gs .Εγώ πάντως με την Maxxia 55 στα 200 δεν κατάλαβα κάτι.. Μπορεί σε άλλες συνθήκες...
Παρών 170-180 συχνότατα....Και δε μου λέτε βρε παλλίκαροι πόσους έχετε δει δηλαδή εσείς να ταξιδεύουν εθνική με πάνω από 140 - 160 σερί ?
Έτσι για να αποκτήσει λίγο νόημα η κουβέντα.
Για πείτε να μάθω και εγώ.
Δεν μιλάω για κανά άνοιγμα που έρχεται φλασιά και για λίγο συνήθως σε μερικούς, μιλώ συνεχώς.