Zεστα ρουχα μηχανης...γνωμες

Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Καλοφορετα Κώστα, το Τζιν με την επένδυση από ποιο μαγαζί το πήρες;

Ρε κοιτάξτε λίγο πιο πάνω να πούμε...... Μόλις δύο ποστ πριν (103) και ποστ 91 στην προηγούμενη σελίδα. :eek: abcdefgh



Άμα ρωτήσει κι άλλος, θα εισηγηθώ παν και πλοκ για βαρεμάρα / στραβομάρα.:D:p
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ρε κοιτάξτε λίγο πιο πάνω να πούμε...... Μόλις δύο ποστ πριν (103) και ποστ 91 στην προηγούμενη σελίδα. :eek: abcdefgh



Άμα ρωτήσει κι άλλος, θα εισηγηθώ παν και πλοκ για βαρεμάρα / στραβομάρα.:D:p
Bλεπω από το κινητό ρε, είμαι κρεβατωμενος με πυρετό και μου κάνεις την ζωή δύσκολη, άσε που δεν αναφέρεις το μαγαζί, το λες ρουχομαγαζο....Joy
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Bλεπω από το κινητό ρε, είμαι κρεβατωμενος με πυρετό και μου κάνεις την ζωή δύσκολη, άσε που δεν αναφέρεις το μαγαζί, το λες ρουχομαγαζο....Joy

Ρουχομάγαζο το λέω στο αρχικό τεράστιο ποστ (για να μη θεωρηθεί διαφήμιση).
Μετά όμως από απαίτηση του κόσμου :D αναγκάστηκα να το γράψω, γιατί υπήρξε τεράστιο ενδιαφέρον για το συγκεκριμένο προϊόν.


Δες εδώ λοιπόν από την προηγούμενη σελίδα.
Επειδή είσαι αρρωστούλι και μόνο....:p (περαστικά σου σύντομα).:)

Kuklinski & mechanic:
Ψηλές και ζεστές κάλτσες έχω αυτές του Στρατού. Τούμπανο είναι.

Kuklinski και λοιποί: Φραντζή 44 - Ν.Κόσμος, κατάστημα ανδρικών ρούχων gi-em.
Το έχω χτίσει το μαγαζί χρόνια τώρα..... Χωρίς υπερβολή. Μπαίνω και το αδειάζω....Rolling

Έχετε υπόψη όμως ότι δεν έχει νούμερα πλέον. Πρέπει να δοκιμάσετε κάτι παρόμοιο και να παραγγείλει στο νούμερό σας. Εγώ έτσι έκανα, αλλά είμαι και καλός πελάτης του. 8 παντελόνια πήρα μονοκοπανιά....;)
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Ρε κοιτάξτε λίγο πιο πάνω να πούμε...... Μόλις δύο ποστ πριν (103) και ποστ 91 στην προηγούμενη σελίδα. :eek: abcdefgh



Άμα ρωτήσει κι άλλος, θα εισηγηθώ παν και πλοκ για βαρεμάρα / στραβομάρα.:D:p
Δεν έχει Ιστοσελίδα το Κατάστημα? Αντί φίλε να κάνεις αναφορά σε ποια Post αναφέρθηκες, γράψε απλά το link . Έλεος :P
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Δεν έχει Ιστοσελίδα το Κατάστημα? Αντί φίλε να κάνεις αναφορά σε ποια Post αναφέρθηκες, γράψε απλά το link . Έλεος :p

Μα να μην τους την πω λίγο που με ρωτάνε συνέχεια το ίδιο πράγμα? :p:p Αφού είμαι πειραχτήρι. :rolleyes:




Πάρτε και το τηλέφωνο: 210-9219009.
Ένας-ένας όμως να τηλεφωνάει, μην πέσει το δίκτυο στην Αθήνα.....Rolling Πάρτε χαρτάκι προτεραιότητας. Rolling


Πείτε του "σαν τα δύο ίδια τζιν με επένδυση που πήρε ο νεαρός (δε θέλω σχόλια περί τούτου) abcdefghgk που τα παρήγγειλε στο νούμερό του και τα πήρε χτες Τρίτη".




Δεν ξέρω για ιστοσελίδα. Εγώ εκεί κοντά έμενα και το πατρικό μου είναι μια ανάσα κι αυτό, οπότε δε χρειάστηκα ποτέ κάτι τέτοιο.

Τελικά έχει. Αλλά έτσι που είναι ανοιγμένη, σιγά μην τη βρίσκαμε.....

...


Άντε βρε, σας βρήκα και φωτογραφία το μαγαζί απ' έξω. Τί άλλο θέτε? :D

...
 
Last edited by a moderator:

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μα να μην τους την πω λίγο που με ρωτάνε συνέχεια το ίδιο πράγμα? :p:p Αφού είμαι πειραχτήρι. :rolleyes:




Πάρτε και το τηλέφωνο: 210-9219009.
Ένας-ένας όμως να τηλεφωνάει, μην πέσει το δίκτυο στην Αθήνα.....Rolling Πάρτε χαρτάκι προτεραιότητας. Rolling


Πείτε του "σαν τα δύο ίδια τζιν με επένδυση που πήρε ο νεαρός (δε θέλω σχόλια περί τούτου) abcdefghgk που τα παρήγγειλε στο νούμερό του και τα πήρε χτες Τρίτη".




Δεν ξέρω για ιστοσελίδα. Εγώ εκεί κοντά έμενα και το πατρικό μου είναι μια ανάσα κι αυτό, οπότε δε χρειάστηκα ποτέ κάτι τέτοιο.

Τελικά έχει. Αλλά έτσι που είναι ανοιγμένη, σιγά μην τη βρίσκαμε.....




Άντε βρε, σας βρήκα και φωτογραφία το μαγαζί απ' έξω. Τί άλλο θέτε? :D
Χαχαχαχαχα, εκπληκτική Ιστοσελίδα! Τη φόρτωσε πριν πατήσω το Enter, χαχαχαχαχαχα
Τι είναι αυτά ρε???? 2020, Έλεος :P
Τουλάχιστον @Kostas-Motolover , ανέβασε εσύ φωτό από τα κομμάτια που πήρες ώστε να έχουμε επιδερμικά μία εικόνα. :)
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Παλικαρια οταν λεμε οτι δεν θελουμε διαφημισεις εννοουμε οτι δεν θελουμε να γινει καποια επιχειρηση μελος κσι να διαφημιζει εμεσα η αμεσα τα προιοντα της.

Οταν λοιπον βρειτε κατι καλο που σας αρεσε και πιθανοτατα ενδιαφερει και αλλα μελη,πειτε τα πραγματα με το ονομα τους.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Παλικαρια οταν λεμε οτι δεν θελουμε διαφημισεις εννοουμε οτι δεν θελουμε να γινει καποια επιχειρηση μελος κσι να διαφημιζει εμεσα η αμεσα τα προιοντα της.

Οταν λοιπον βρειτε κατι καλο που σας αρεσε και πιθανοτατα ενδιαφερει και αλλα μελη,πειτε τα πραγματα με το ονομα τους.
Μόλις γίνω καλύτερα το συγκεκριμένο τζινακι θα το χτυπήσω και εγώ και μετά βουρ για το ισοθερμικό και το πανδαλονι σαν του Κώστα...
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Μόλις γίνω καλύτερα το συγκεκριμένο τζινακι θα το χτυπήσω και εγώ και μετά βουρ για το ισοθερμικό και το πανδαλονι σαν του Κώστα...

Το μυστικο για μενα ειναι να μην βρει πορτα το κρυο.Πρωτα κατι καλο απ εξω και μετα ισοθερμικο.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Το μυστικο για μενα ειναι να μην βρει πορτα το κρυο.Πρωτα κατι καλο απ εξω και μετα ισοθερμικο.
Συμφωνώ απόλυτα.
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Tip:
Για να έχετε σωστό αποτέλεσμα, μην ξεχνάτε να φοράτε ΖΕΣΤΑ ;) όλα τα είδη εξοπλισμού (μπαλακλάβα, γάντια, κράνος, ισοθερμικά, κάλτσες, μπότες κλπ).
Δηλ. μην αφήνετε σε κρύα μέρη (βαλίτσες μηχανής, γκαράζ, αποθήκες) αυτά που θα φορέσετε,

Bcdefghg πάντα μέσα στο σπίτι μαζί με το κράνος από το προηγούμενο βράδυ.Γλιτώνεις και χρόνο-ιδρώτα!
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Bλεπω από το κινητό ρε, είμαι κρεβατωμενος με πυρετό και μου κάνεις την ζωή δύσκολη, άσε που δεν αναφέρεις το μαγαζί, το λες ρουχομαγαζο....

Περαστικά γλυκούλη!Δεν είμαστε και κοντά να σ'έξετάσω με τα απαλά μου χεράκια....
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Περαστικά γλυκούλη!Δεν είμαστε και κοντά να σ'έξετάσω με τα απαλά μου χεράκια....
Ούτε τσιγάρο δεν παίρνω από σένα, όχι να με ακουμπήσεις...σε φοβουμαι.....abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkHugHug
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Τελικά έχει. Αλλά έτσι που είναι ανοιγμένη, σιγά μην τη βρίσκαμε.....
...



Άντε βρε, σας βρήκα και φωτογραφία το μαγαζί απ' έξω. Τί άλλο θέτε? :D

...
μιλάμε για πχιότητα όχι μλκίες....
 
Last edited by a moderator:

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
μιλάμε για πχιότητα όχι μλκίες....
Έψαξα και βρήκα την εταιρία που έχει δημιουργήσει την εν λόγω ιστοσελίδα. Εξεπλάγην! :P
Η ιστοσελίδα έχει δημιουργηθεί χρησιμοποιώντας την γλώσσα προγραμματισμού PsHqr, χαχααχαχα Blog :P
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Παλικαρια .............πειτε τα πραγματα με το ονομα τους.

Πανο ευκαιριας δοθεισης , μηπως μπορουμε να προμηθευτουμε τις καλτσες olympus trekk με αντικαταβολη ή paypal ή οτι αλλη πληροφορια απο καποιο γνωστο μαγαζι?
Εχοντας ψαξει στο matrix βρισκω κατι σελιδες για καποια μαγαζια, εκτος Αθηνων βεβαια , εστειλα και ενα email σε καποιο site ψαρεματος αλλα δεν ......

Οπως ειχε πει και ενας μπαρμπας ...... ο ανθρωπος κρυωνει απο τα ποδια πρωτα ...... και για μενα αυτο ειναι το κυριο θεμα παρ΄ολο που εχω δοκιμασει τα παντα σε καλτσα. Stoned Emoticon
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Μα να μην τους την πω.........Άντε βρε, σας βρήκα και φωτογραφία το μαγαζί απ' έξω. Τί άλλο θέτε? :D

..... σοβαρα μοτοσυκλεττιστικα ρουχα σε μαγαζι κινεζου ? ........ και μας διαβαζουν και μικρα αθωα παιδια, κρεββατωμενα με 38 πυρετο ........ και μπερδευουν λογω παραληρηματος την οπτασια με την πραγματικοτητα για ...... 18 ευρω ......? :eek:
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Παλικαρια οταν λεμε οτι δεν θελουμε διαφημισεις εννοουμε οτι δεν θελουμε να γινει καποια επιχειρηση μελος κσι να διαφημιζει εμεσα η αμεσα τα προιοντα της.

Οταν λοιπον βρειτε κατι καλο που σας αρεσε και πιθανοτατα ενδιαφερει και αλλα μελη,πειτε τα πραγματα με το ονομα τους.

Πάνο, γι' αυτό στο αρχικό ποστ δεν έγραψα μαγαζιά και τα έγραψα ολίγον συνθηματικά. Ακριβώς για να μη θεωρηθεί διαφήμιση.

Όπως είδες όμως, με πίεζαν τα καρντάσια να πω από πού τα πήρα και δεν ήθελα να νομίζουν ότι δε θέλω να τους βοηθήσω.

Αν το κρίνεις σκόπιμο (να ξέρεις συμφωνώ μαζί σου, θέλω να υπακούω στους κανόνες και είναι σωστοί), πέρνα και διέγραψε όποια αναφορά υπάρχει σε μαγαζί. Οι ενδιαφερόμενοι είχαν αρκετό χρόνο να το δουν και να σημειώσουν.;)
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Πάνο, γι' αυτό στο αρχικό ποστ δεν έγραψα μαγαζιά και τα έγραψα ολίγον συνθηματικά. Ακριβώς για να μη θεωρηθεί διαφήμιση.

Όπως είδες όμως, με πίεζαν τα καρντάσια να πω από πού τα πήρα και δεν ήθελα να νομίζουν ότι δε θέλω να τους βοηθήσω.

Αν το κρίνεις σκόπιμο (να ξέρεις συμφωνώ μαζί σου, θέλω να υπακούω στους κανόνες και είναι σωστοί), πέρνα και διέγραψε όποια αναφορά υπάρχει σε μαγαζί. Οι ενδιαφερόμενοι είχαν αρκετό χρόνο να το δουν και να σημειώσουν.;)

Kαι συ ολο το σιροπι του βηχα μονορουφι?Ξαναδες ρε τι γραφω.
 
Top Bottom