TDM 850 η TDM 900

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Είναι σαν να παντρεύεσαι κάποια, που θα σου έχει το σπίτι "πένα" τα παιδιά καθαρά και τα πάντα όλα, από την 'αλλη το Tdm η tracer είναι η γκόμενα που συναντάς στο Rock Bar με τα τατουάζ της, τα pierce και τα tatoo της παντου μέχρι τ'αποκρυφά της σημεία και σου στέλνει μηνύματα και σου λέει κάνε με δικιά σου και πάρε με από όπου καταλαβαίνεις και γουστάρεις, oi Π@υτάνες.....
Καθαρά προσωπικό το θέμα..
Θα ήθελα πραγματικά να μάθω πόσοι παντρεύτηκαν την δεύτερη που αναφέρεται παραπάνω.. Ή θυσίασαν τα πάντα όλα στο βωμό του πάθους.

Έτσι για τα ποσοστα...
..επιτυχίας.
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Θα ήθελα πραγματικά να μάθω πόσοι παντρεύτηκαν την δεύτερη που αναφέρεται παραπάνω.. Ή θυσίασαν τα πάντα όλα στο βωμό του πάθους.

Έτσι για τα ποσοστα...
..επιτυχίας.


Εγώ κοντεψα κύριε Πρόεδρε...
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Θα ήθελα πραγματικά να μάθω πόσοι παντρεύτηκαν την δεύτερη που αναφέρεται παραπάνω.. Ή θυσίασαν τα πάντα όλα στο βωμό του πάθους.

Έτσι για τα ποσοστα...
..επιτυχίας.
Εγω....
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Ορθά έπραξες κατ'εμέ λεβέντη μου..
Bcdefghg


*δείλιασα


Εμ ναι
Δεν ήθελα να με ξυπνήσει κανένα πρωι η δίωξη με τον εισαγγελέα..
 

alexnoize

new member
Δημοσιεύσεις
197
Ηλικία
42
Περιοχή
ΣΕΡΡΕΣ
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI KLE 500, Triumph Tiger 955i
Όνομα
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Περιοχή
ΣΕΡΡΕΣ
Τόχω πεί πολλές φορές, η μηχανή πρέπει να σου βγάζει και την αλητεία, καλό το Vstrom ειδικά το 1000 το καινούργιο, και τα ίδια το BMW R1200GS, politicaly and biking correct, αλλά την "αλητεία" που βγάζει το Tracer δεν.. Είναι σαν να παντρεύεσαι κάποια, που θα σου έχει το σπίτι "πένα" τα παιδιά καθαρά και τα πάντα όλα, από την 'αλλη το Tdm η tracer είναι η γκόμενα που συναντάς στο Rock Bar με τα τατουάζ της, τα pierce και τα tatoo της παντου μέχρι τ'αποκρυφά της σημεία και σου στέλνει μηνύματα και σου λέει κάνε με δικιά σου και πάρε με από όπου καταλαβαίνεις και γουστάρεις, oi Π@υτάνες.....
Καθαρά προσωπικό το θέμα....


Χαχαχα ετσι ακριβως νιωθω.το βλεπω με βλεπει και λεει σκισε με χαχαχα.οχι δε βλεπω τη μεταπωληση απλα καποια στιγμη σκεφτεσαι να πας ενα σκαλοπατι πιο καινουργιο,ειχα kle 500 μοντελο 04 και το εδωσα σε καλη τιμη για τα χρονια του πανω απο χιλιαρικο.απλα τεσταρω οτι μηχσνη βλεπω απο 6μιση και πανω μεχρι τα 1000,στη πρωτια ειναι η τατουατζου η 900αρα για την ωρα.
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Τόχω πεί πολλές φορές, η μηχανή πρέπει να σου βγάζει και την αλητεία, καλό το Vstrom ειδικά το 1000 το καινούργιο, και τα ίδια το BMW R1200GS, politicaly and biking correct, αλλά την "αλητεία" που βγάζει το Tracer δεν.. Είναι σαν να παντρεύεσαι κάποια, που θα σου έχει το σπίτι "πένα" τα παιδιά καθαρά και τα πάντα όλα, από την 'αλλη το Tdm η tracer είναι η γκόμενα που συναντάς στο Rock Bar με τα τατουάζ της, τα pierce και τα tatoo της παντου μέχρι τ'αποκρυφά της σημεία και σου στέλνει μηνύματα και σου λέει κάνε με δικιά σου και πάρε με από όπου καταλαβαίνεις και γουστάρεις, oi Π@υτάνες.....
Καθαρά προσωπικό το θέμα....

Hold your horses, το tracer δεν είναι αλητεία, αλητεία είναι το super duke, to agusta dragster ή το MT10
Το tracer είναι ήθελα την τατουατζου αλλά μου έκατσε η γκόμενα από τα μπουζούκια που κουνιέται στο τσιφτετέλι .
Βέβαια πάρε τα μάτια μου και δες την άλλα οι γυμνοί κανίβαλοι-streetfighter είναι η αλητεία
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Hold your horses, το tracer δεν είναι αλητεία, αλητεία είναι το super duke, to agusta dragster ή το MT10
Το tracer είναι ήθελα την τατουατζου αλλά μου έκατσε η γκόμενα από τα μπουζούκια που κουνιέται στο τσιφτετέλι .
Βέβαια πάρε τα μάτια μου και δες την άλλα οι γυμνοί κανίβαλοι-streetfighter είναι η αλητεία
Εισαι τελείως λαθος από ολα αυτά που ειπες μόνο το tracer τα κάνει ολα , ακόμα και ψιλό χωματακι και τα κανει όλα από πολυ καλα έως αριστα,τα άλλα ειναι ναχαμε να λεμε. Το μηχανάκι τα σπαει και έχω οδηγήσει τα πάντα.
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Εισαι τελείως λαθος από ολα αυτά που ειπες μόνο το tracer τα κάνει ολα , ακόμα και ψιλό χωματακι και τα κανει όλα από πολυ καλα έως αριστα,τα άλλα ειναι ναχαμε να λεμε. Το μηχανάκι τα σπαει και έχω οδηγήσει τα πάντα.
Βρε Μανο, εσενα σου αρεσει αλλα η αλητεια δεν ειναι τα κανω ολα
Αλλες οπτικες
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Ρε άντε να πιεις καμμία Άνευ και μετά μιλας... Laugh 1abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk

To παίζεις τζόβενο μικρέ, αλλά πλησιάζει ο καιρός που θα διαλέγεις τα χάπια με υπενθύμιση στο δίσκο όπως εγώ. Και τότε θα το γυρίσεις και συ στην Άνευ :D


Τζόβενε abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
To παίζεις τζόβενο μικρέ, αλλά πλησιάζει ο καιρός που θα διαλέγεις τα χάπια με υπενθύμιση στο δίσκο όπως εγώ. Και τότε θα το γυρίσεις και συ στην Άνευ :D


Τζόβενε abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Τι Δευτέρα τι Κυριακή βράδυ..
Πλακα κανουμε ρε...Bikefunny
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ναι ρε τσιφ...εννοείται :p:p:p:p:p:p
Και υποθέτω οτι το ξερεις ότι εισαι ο αγαπημένος μου.....Smileys drinking beer Emoticon:p
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Top Bottom