Kawasaki kr1s αξίζει η αγορά του;

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.609
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Παρά πολλά μου φαίνονται και εμένα!!
22 ευρώ έχουν τα 250αρια!
Και δεν ξέρω το πρόστιμο πως πάει!!
Χ2 όσα χρόνια χρωστάει?
Ετσι, αλλα ειναι πολλες οι προσαυξησεις μαλλον.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.175
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Κάτω από 3000€ δεν βλέπω να πέφτει, εγώ είμαι εκτός....
+ "Οτι θα χρειαστεί στο εγγύς μέλλον αφού κυκλοφορήσει...
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
 

tedvj23

member
Δημοσιεύσεις
859
Περιοχή
Patra City
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
800 ευρώ σε τέλη;
22 ευρώ τέλη δεν έχει αυτό;
Δεν πλήρωσε ποτέ του;
18+ χρονια χ 2 λογο προστιμου...Ξυπόλητος Πρίγκηψ ο ιδιοκτητης θελει και ποσο αγορας μπραββοοο.....?Ας του πει καποιος οτι και για ανταλλακτικά να παει τα τελη στην εφορια δεν τα γλυτωνει...Κριμα να γινει διαγραφη μου εχει τυχει πολλες φορες να πληρωσω τελη για να μην γινει διαγραφη κατι αλλα οχι και κοστος αγορας ετσι και αλλιως του πληρωνω τα χρεη του αλλα θα μου πεις αν ειναι περιπτωσαρα ο ιδιοκτητς δυστυχως δεν...ΠΑντως μια φωτο για την ιστορια αξιζει...Tooth

Υ.γ.Παντως αν τελικα το παει για ανταλακτικα χωρις αδεια με ενδιαφερει για spare να σωθει καποιο αλλο(παντα αισιοδοξος και με την ελπιδαcdefghi..)..
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.486
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Σίγουρα χρωστάει πολλά και είναι κρίμα να πάει για ανταλλακτικά αλλά..... Πόσα ακόμη μηχανάκια βλέπαμε πιο παλιά παρατημένα στον δρόμο και κάποια ήταν σε κατάσταση πολύ καλή για τα χρόνια τους. Τέλος πάντων δεν πρόκειται να τετραγωνίσουμε τον κύκλο τα πράγματα είναι απλά αν αξίζει και θέλει ο ιδιοκτήτης μεταβίβαση όλα καλά αλλιώς ας δοθεί για ανταλλακτικά να σωθούν κάποια άλλα ίδια όπως γράφει και ο Θοδωρής.
 
N

notakos600

Guest
Σίγουρα χρωστάει πολλά και είναι κρίμα να πάει για ανταλλακτικά αλλά..... Πόσα ακόμη μηχανάκια βλέπαμε πιο παλιά παρατημένα στον δρόμο και κάποια ήταν σε κατάσταση πολύ καλή για τα χρόνια τους. Τέλος πάντων δεν πρόκειται να τετραγωνίσουμε τον κύκλο τα πράγματα είναι απλά αν αξίζει και θέλει ο ιδιοκτήτης μεταβίβαση όλα καλά αλλιώς ας δοθεί για ανταλλακτικά να σωθούν κάποια άλλα ίδια όπως γράφει και ο Θοδωρής.
Να χαμηλώσει πολύ την τιμή πώλησης ή να πληρώσει τα χρωστούμενα Άγγελε.
Εγώ έτσι το βλέπω.
Τα χρόνια που πληρώναμε την καυλα μας πέρασαν ανεπιστρεπτί φίλε.
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.486
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Μάλλον δεν το είπα καλά εγώ ή έγινε μπέρδεμα. Το μηχανάκι το δίνει 600 ευρώ για ανταλλακτικά συν 800 τα τέλη που θα πληρωθούν συν το ποσό για να το επαναφέρεις σε κυκλοφορία πάει στα 2000 με 2300 ευρώ.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.175
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μάλλον δεν το είπα καλά εγώ ή έγινε μπέρδεμα. Το μηχανάκι το δίνει 600 ευρώ για ανταλλακτικά συν 800 τα τέλη που θα πληρωθούν συν το ποσό για να το επαναφέρεις σε κυκλοφορία πάει στα 2000 με 2300 ευρώ.
Δες το και τα λέμε Άγγελε
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Τα τελευταία νέα για το kr1. Χρωστάει τελικά γύρω στα 800 σε τέλη κυκλοφορίας συν τιμή αγοράς συν lifting(λάστιχα,αλυσιδογράναζα,καθάρισμα καρμπυρατέρ, λάδια, μπουζί,φίλτρα, τακάκια κ.λ.π) λίγο πάνω από 2 χιλιάρικα. Προσπαθώ να τον πείσω να το πουλήσει με άδεια γιατί θέλει να το δώσει για ανταλλακτικά. Θα το δω μάλλον το Σάββατο και βλέπω την τελική απόφαση. Αν τον καταφέρω για μεταβίβαση οκ αλλιώς δεν θα ασχοληθώ.
Πες του να κάνει ψαλίδι ,θα γίνει ζημιά
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Μάλλον δεν το είπα καλά εγώ ή έγινε μπέρδεμα. Το μηχανάκι το δίνει 600 ευρώ για ανταλλακτικά συν 800 τα τέλη που θα πληρωθούν συν το ποσό για να το επαναφέρεις σε κυκλοφορία πάει στα 2000 με 2300 ευρώ.


Δηλαδή όπως είναι το δίνει 1400€ ??
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.486
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Δηλαδή όπως είναι το δίνει 1400€ ??
Ακριβώς αλλά θα χρειαστεί ένα ποσό άλλα 700-1000 ευρώ για αναπαλαίωση.
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Ακριβώς αλλά θα χρειαστεί ένα ποσό άλλα 700-1000 ευρώ για αναπαλαίωση.



Γνώμη μου

Καλά είναι

Άντε τα 600 να γίνουν 500€
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.609
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Αρκετα καλα ειναι. Για μενα παρτο, εχει καποιο ρισκο οσο αφορα τα ανταλλακτικα οπως ειπωθηκε.
Με χαρτια παντα. Smileys drinking beer Emoticon
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Εντάξει, δεν είναι και Brough Superior των 100.000 $.
Θα συμφωνήσω με τον Δημήτρη, 8€ και δύο πιτογυρα Rolling


Νότη
Γούστα είναι αυτά
Αναμεσα σε brough και KR
Θα προτιμούσα το δεύτερο
 
N

notakos600

Guest
Νότη
Γούστα είναι αυτά
Αναμεσα σε brough και KR
Θα προτιμούσα το δεύτερο
Ρε φίλε μαζί σου, αλλά 800 € να δώσεις για ποιο πράγμα; Για έναν υποτιθέμενο μύθο του τότε;
Ένα κουφάρι αγοράζεις με όλα τα τέλη απλήρωτα και που προφανώς να χρειαστεί ολική ανακατασκευή.
Έχω γνωρίσει τέτοιους τύπους, με ένα μηχανάκι παρατημένο είκοσι χρόνια που νομίζουν πως θα το πουλήσουν όσο θέλουν επειδή είναι RD, NSR, TZR, KRIS...
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Ρε φίλε μαζί σου, αλλά 800 € να δώσεις για ποιο πράγμα; Για έναν υποτιθέμενο μύθο του τότε;
Ένα κουφάρι αγοράζεις με όλα τα τέλη απλήρωτα και που προφανώς να χρειαστεί ολική ανακατασκευή.
Έχω γνωρίσει τέτοιους τύπους, με ένα μηχανάκι παρατημένο είκοσι χρόνια που νομίζουν πως θα το πουλήσουν όσο θέλουν επειδή είναι RD, NSR, TZR, KRIS...



Δεν ξέρουμε κατάσταση,ελλείψεις κλπ.
Ενα πλήρες μηχανάκι με αλλαγή σε αναλώσιμα, ρυθμίσεις κλπ
Δεν το λες κουφάρι
 
Top Bottom