Crf 1100 adventure sports 21'....επιτέλους!!

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μόνο και μόνο για όλα αυτά που έκανες για να την πάρεις Respect από εμένα, το μηχανάκι είναι high end, είναι τούμπανο δεν το συζητώ....
Να το χαρείς όσο δεν πάει και πάντα όρθιος..
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.529
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Συγχαρητήρια για την επίτευξη του στόχου σου. Όσο είσαι συγκεντρωμένος σε κάτι δεν υπάρχει ούτε μια περίπτωση να αποτύχεις!!!!!
Να την καραευχαριστηθείς όσο δεν πάει. Είναι πολύ όμορφη !
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Καλοτάξιδο, να σου χαρίζει πάντα χαμόγελα, πάντα με χαρούμενες επιστροφές BikeBike
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
675
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Φίλε μου θύμισες παλιότερες εποχές..
Τώρα άμα δεν έχεις τα λεφτά, σιγά μην κάτσεις διπλό βάρδιες.
Είσαι 18 χρόνων ακόμα.. Respect
Μπάμπη μου 36 είμαι με κόρη 7 χρονών, γιαυτό δεν περισσεύαν τπτ για καινούρια μότο και γιαυτό κατέληξα σε διπλόβαρδιες, δεν γινόταν αλλιώς Tooth cdefg
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
675
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Ένα μικρό update μιας και έγινε και το πρώτο πλύσιμο στο σπίτι κλασικά, χωριάτικο, με το λάστιχο και σφουγγάρι.. Έχω την εντύπωση καθώς την χαιδευα ότι αυτά τα πλαστικά φερινγκ μάσκα κτλ κτλ φίλοι μου, των νέων μοτοσυκλετών, δεν πρέπει να φτιάχνονται όπως παλιά, νομίζω ότι αν έχεις έστω και μια μικρή πτώση δεν θα μείνει τπτ, ή, η ιδέα μου είναι ή είχα συνηθίσει αλλιώς την στιβαρότητα αυτών των μερών από πλαστικό λόγω της πρώην βαραντερο Tooth
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.462
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ένα μικρό update μιας και έγινε και το πρώτο πλύσιμο στο σπίτι κλασικά, χωριάτικο, με το λάστιχο και σφουγγάρι.. Έχω την εντύπωση καθώς την χαιδευα ότι αυτά τα πλαστικά φερινγκ μάσκα κτλ κτλ φίλοι μου, των νέων μοτοσυκλετών, δεν πρέπει να φτιάχνονται όπως παλιά, νομίζω ότι αν έχεις έστω και μια μικρή πτώση δεν θα μείνει τπτ, ή, η ιδέα μου είναι ή είχα συνηθίσει αλλιώς την στιβαρότητα αυτών των μερών από πλαστικό λόγω της πρώην βαραντερο Tooth
Ο καιρός θα δείξει.
Μην σε αγχωνει καθόλου
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ένα μικρό update μιας και έγινε και το πρώτο πλύσιμο στο σπίτι κλασικά, χωριάτικο, με το λάστιχο και σφουγγάρι.. Έχω την εντύπωση καθώς την χαιδευα ότι αυτά τα πλαστικά φερινγκ μάσκα κτλ κτλ φίλοι μου, των νέων μοτοσυκλετών, δεν πρέπει να φτιάχνονται όπως παλιά, νομίζω ότι αν έχεις έστω και μια μικρή πτώση δεν θα μείνει τπτ, ή, η ιδέα μου είναι ή είχα συνηθίσει αλλιώς την στιβαρότητα αυτών των μερών από πλαστικό λόγω της πρώην βαραντερο Tooth
Τίποτα δεν είναι όπως παλιά αλλά προσωπικά που έχω λύσει καμπόσα και από τα καινούργια συμπεριλαμβανομένων πρώτα φυσικά των δικών μου τα βλέπω αρκετά καλά και ανθεκτικά.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.462
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Εντωμεταξύ πρέπει να είναι πανάκριβα Ε ; Κάτι τέτοιο έχω ακούσει για τα πλαστικά
Πάνω κάτω σε όλα τα πριμιουμ μοντέλα οι τιμές είναι παραπλήσιες.

Αν θες τα πλαστικά σου να παραμείνουν καινούρια ,δες την κεραμική επίστρωση.
Κοστίζει ,αλλά θα μείνει τέρμα καινούριο το νέο σου μοτορι
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
675
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Εντωμεταξύ πρέπει να είναι πανάκριβα Ε ; Κάτι τέτοιο έχω ακούσει για τα πλαστικά
Δεν ξέρω ρε φίλε Θάνο αλλά εγώ αυτό που ένιωσα λέω, ίσως να κάνω κ λάθος και να μην το προσεγγίζω σωστά το όλο θέμα και το πάχος των πλαστικών να μην παίζει τόσο ρόλο διότι μπορεί να είναι καλύτερης ποιότητας ή μίγματος από ότι στις παλιές μότο, εδώ πάντως νομίζω όλοι είμαστε για να λέμε αλήθειες άσχετα αν είναι δική μας η μότο ή καινούρια κτλ, δεν χωράει το ρητό Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου........ Πρέπει να ειμαστε αντικειμενικοι
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.709
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Πάνω κάτω σε όλα τα πριμιουμ μοντέλα οι τιμές είναι παραπλήσιες.

Αν θες τα πλαστικά σου να παραμείνουν καινούρια ,δες την κεραμική επίστρωση.
Κοστίζει ,αλλά θα μείνει τέρμα καινούριο το νέο σου μοτορι
Έχω αγοράσει ένα κερί και του έβαλα μετά το πλύσιμο , μου άρεσε το αποτέλεσμα

16F1D9D6-D1E2-45D6-85B0-87BDACA1B940.jpg


Και συγκεκριμένα αυτό εδώ .
τώρα το κεραμική επίστρωση τι είναι ; Το αγοράζω αυτό ή πρέπει να πάω να μου το κάνουν κάπου ;
 
Top Bottom