CF 650 mt ,ερωτήσεις/απορίες προς τους κατόχους

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Βρε εντάξει, θα τύχει να πουλήσεις γρήγορα ένα μηχανάκι. Μπορεί να μην σου έκατσε στο φινάλε!
Αλλά δεν αγοράζεις με την λογική "πόσο θα το πουλήσω"
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.171
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Παντως αν εχω καταλάβει καλά τα μπενέλια πουλιουνται το ενα πισω απ τ αλλο μεταχείρω ....πιστευω οτι γινεται για αγορά αλλης μαλλον μεγαλύτερης....

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
N

notakos600

Guest
Παντως αν εχω καταλάβει καλά τα μπενέλια πουλιουνται το ενα πισω απ τ αλλο μεταχείρω ....πιστευω οτι γινεται για αγορά αλλης μαλλον μεγαλύτερης....

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ή μπορεί να μην ικανοποιηθηκαν οι κάτοχοι σε σχέση με ότι είχαν διαβάσει στα tests.
Που να δεις τι ξεπούλημα πέφτει με τα Zontes, ούτε χρόνο δεν τα κρατούν οι περισσότεροι...
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Παντως αν εχω καταλάβει καλά τα μπενέλια πουλιουνται το ενα πισω απ τ αλλο μεταχείρω ....πιστευω οτι γινεται για αγορά αλλης μαλλον μεγαλύτερης....

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ή μπορεί να μην ικανοποιηθηκαν οι κάτοχοι σε σχέση με ότι είχαν διαβάσει στα tests.
Που να δεις τι ξεπούλημα πέφτει με τα Zontes, ούτε χρόνο δεν τα κρατούν οι περισσότεροι...

Παιδιά, υπάρχουν συγκεκριμένοι λόγοι που γίνεται αυτό και το έβλεπα και στην σχολή οδήγησης.
Ερχόταν ό άλλος που μόλις ήταν να δώσει για το Α2 και είχε φράγκα να δώσει για καινούριο και ρωτούσε "τι να πάρω για μια τριετία, να μπορώ να πηγαίνω καμιά βόλτα παραέξω μέχρι να μάθω και να το δώσω σε καλή τιμή όταν ανέβω κατηγορία;" Τότε έπαιζε μονο το CB500X και τα αδερφάκια του που ήταν σχετικά ακριβά όλα τους και κάποια 250άρια μηχανάκια και σκουτερ.

Τα παραπάνω μηχανάκια παίζουν σε αυτή την κατηγορία της τριετίας.
Είναι φτηνά στην αγορά, όσο ο κόσμος είναι στο Α2 δίπλωμα τα καλύπτει η εγγύηση, και σαν μεταχειρισμένα τριετίας οταν πουληθούν, κρατάνε καλούτσικη τιμή.
8 στους 10 τα δίνουν για κάτι μεγαλύτερο όταν ανεβαίνουν κατηγορία διπλώματος.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.421
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Παντως αν εχω καταλάβει καλά τα μπενέλια πουλιουνται το ενα πισω απ τ αλλο μεταχείρω ....πιστευω οτι γινεται για αγορά αλλης μαλλον μεγαλύτερης....

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μια χαρά μηχανάκι είναι ,με 4 χρόνια εγγύηση κιόλας ,ότι είχε να βγάλει το μοτερακι κλπ διορθώθηκε.
Ο κόσμος τα δίνει για κάτι μεγαλύτερο
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
Μια χαρά μηχανάκι είναι ,με 4 χρόνια εγγύηση κιόλας ,ότι είχε να βγάλει το μοτερακι κλπ διορθώθηκε.
Ο κόσμος τα δίνει για κάτι μεγαλύτερο
επισης εχουν πουληθει παρα πολλα....
εκδρομες της λεσχης ειναι για πλακα 20 μηχανακια
 

Mario Karma

new member
Δημοσιεύσεις
1
Ηλικία
46
Περιοχή
Ολυμπιακό Χωριό
Όνομα
Mario Karma
Τα πάντα για το CFMOTO 650MT!
Το κανάλι μετράει μονάχα 11 μήνες ζωής (όσο δηλαδή έχω και την Χιονάτη μου) και κάνω ότι μπορώ για ενημερώσω όσους ενδιαφέρονται πραγματικά να αντλήσουν πληροφορίες τόσο για το μοντέλο αυτό, όσο και για την εταιρεία γενικότερα.
Αν σας αρέσει αυτή η προσπάθεια στηρίξτε την με μια εγγραφή στο κανάλι.


CFMOTO 650MT με 45.000 χλμ

CFMOTO 650MT Euro 5 Tuning από 52hp σε 64.6 hp στον τροχό
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.421
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Τα πάντα για το CFMOTO 650MT!
Το κανάλι μετράει μονάχα 11 μήνες ζωής (όσο δηλαδή έχω και την Χιονάτη μου) και κάνω ότι μπορώ για ενημερώσω όσους ενδιαφέρονται πραγματικά να αντλήσουν πληροφορίες τόσο για το μοντέλο αυτό, όσο και για την εταιρεία γενικότερα.
Αν σας αρέσει αυτή η προσπάθεια στηρίξτε την με μια εγγραφή στο κανάλι.


CFMOTO 650MT με 45.000 χλμ

CFMOTO 650MT Euro 5 Tuning από 52hp σε 64.6 hp στον τροχό
Καλώς μας ήρθες Μάριε ,ευχαριστούμε για την συνδρομή σου σε ένα πολύ ενδιαφέρον μοντέλο .
 
Top Bottom