Beverly 300 ή 500

alexnoize

new member
Δημοσιεύσεις
197
Ηλικία
42
Περιοχή
ΣΕΡΡΕΣ
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI KLE 500, Triumph Tiger 955i
Όνομα
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Περιοχή
ΣΕΡΡΕΣ
Το gs μένει ή θα φύγει φίλε;
Έκανα ένα τέστ 4 μηνών και είδα ότι τη μηχανή την έβγαλα 1 βόλτα και εκείνο με δυσκολία, λόγω δουλειάς όχι παιδιού.Την έδωσα πάνω από 5000 χιλιάρικα φεύγει αύριο,λέω να πάρω να κάνω τη δουλειά μου λίγο καιρό με τη βέσπα και μετά να ανέβω κατηγορία σε μοντέλο 013 και πάνω φίλε μου.Και αυτό που με πείραξε πιο πολύ ήταν ότι στους 4 μήνες δεν την καθάρισα καθόλου, λόγω δουλειάς τρεξίματος.Ηρθε σήμερα κάποιος που τον πρόσωπο του έλαμπε.Μου κάνε την πρόταση και δέχθηκα.Στεναχωριεμαι που την δίνω αλλά δε θέλω να κάθεται, αυτά τα μηχανάκια θέλουν να τρώνε δρόμους και όχι να είναι σε γκαράζ κλειδωμένα

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.421
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Έκανα ένα τέστ 4 μηνών και είδα ότι τη μηχανή την έβγαλα 1 βόλτα και εκείνο με δυσκολία, λόγω δουλειάς όχι παιδιού.Την έδωσα πάνω από 5000 χιλιάρικα φεύγει αύριο,λέω να πάρω να κάνω τη δουλειά μου λίγο καιρό με τη βέσπα και μετά να ανέβω κατηγορία σε μοντέλο 013 και πάνω φίλε μου.Και αυτό που με πείραξε πιο πολύ ήταν ότι στους 4 μήνες δεν την καθάρισα καθόλου, λόγω δουλειάς τρεξίματος.Ηρθε σήμερα κάποιος που τον πρόσωπο του έλαμπε.Μου κάνε την πρόταση και δέχθηκα.Στεναχωριεμαι που την δίνω αλλά δε θέλω να κάθεται, αυτά τα μηχανάκια θέλουν να τρώνε δρόμους και όχι να είναι σε γκαράζ κλειδωμένα

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πολύ σωστό σε βρίσκω.
Προχωρα ,ένα κεφαλαιο έκλεισε.
 

NikosG

new member
Δημοσιεύσεις
438
Περιοχή
Athens
Όνομα
Νίκος
Δεν έχει καμία σχέση σε συντήρηση το 500 με το 300 ούτε σε βενζίνη αξιοπιστία.
Μιλάω για Μπέβερλι.
Για να πας 50χλμ ταξίδι πας όχι άνετα....καραανετα πας.
Είχα το 250 για 7 χρονια
 

duke200

member
Δημοσιεύσεις
1.310
Ηλικία
44
Όνομα
Alex
Εγώ θα κοίταζα προς Κορέα μεριά και Ιαπωνία και όχι 500, καεί που καίει τον αμπακο το 300

Sent from my A80Pro using Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Spam on
Crypton S που είναι και best seller φέτος.
Δεν είναι scooter αλλά με 2.500 καινούριο κάνεις τα πάντα και με πολύ οικονομικοτερη συντήρηση.
Spam off
Με το Crypton αν κινείσαι παραλιακή σε έχουν πατήσει, οι ταχύτητες είναι μεγάλες και θες τουλάχιστον 300αρι, αν κινείσαι στο κέντρο οκ ..
 
Top Bottom