ANORAK ΑΔΙΑΒΡΟΧΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ!

ta-sio

new member
Δημοσιεύσεις
347
Ηλικία
43
Περιοχή
ΚΕΡΚΥΡΑ
Μοτοσυκλέτα
To NC750X, το γκρί, το καλό, το αντβέντσιουρρρ
Yamaha virago 250
Όνομα
TASOS
Άγγελε τι παίζει με εσένα και την βροχή; Πρέπει να πάρεις το όνομα του πιο βροχερού μέλους.
Λογικά με πλαστικές χούφτες που λέει ο SHOOTER θα δεις διαφορά, αλλιώς δοκίμασε και με απλά δερμάτινα γάντια με λεπτή επένδυση (αν βρεις κάπου) και από έξω τα αδιάβροχα του βενζινά, όπως λέγαμε σε άλλο ποστ
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Άγγελε τι παίζει με εσένα και την βροχή; Πρέπει να πάρεις το όνομα του πιο βροχερού μέλους.
Λογικά με πλαστικές χούφτες που λέει ο SHOOTER θα δεις διαφορά, αλλιώς δοκίμασε και με απλά δερμάτινα γάντια με λεπτή επένδυση (αν βρεις κάπου) και από έξω τα αδιάβροχα του βενζινά, όπως λέγαμε σε άλλο ποστ
Καλησπέρα Τάσο. Είδα τις χούφτες που προτείνει ο φίλος μας @SHOOTER045 αλλά θεωρώ ότι αλλάζει το ύφος της γιαπωνέζας. Η αλήθεια είναι ότι θέλω να είμαι εκτεθειμένος στον αέρα γι΄αυτό και οδηγώ naked μηχανή. Δεν με ελκύει μόνο ότι βρίσκομαι σε 2 ρόδες αλλά και η απόλυτη ελευθερία που νοιώθω όταν έρχομαι σε επαφή με τον αέρα, δηλ. σαν να σερφάρω πάνω στο κύμα του ανέμου. Γι΄αυτό και με απωθεί το Tracer, εξαιτίας των φέρινγκ και της υπερπροστασίας που παρέχει η συγκεκριμένη έκδοση. Τώρα, το θέμα με το κρύο είναι επί το πλείστον το χειμώνα άρα δεν αξίζει να αλλάξω την αισθητική της γιαπωνέζας για 3 μήνες. Προτιμώ να αλλάξω εγώ και να πάρω χοντρά χειμερινά γάντια. Όσο αφορά τη βροχή, δέχομαι τον τίτλο RainWarrior γιατί, ενώ η βροχή για πολλούς είναι παράγοντας αναβλητικός για μένα αποτελεί πρόκληση και ταυτόχρονα πρόσκληση να ταξιδέψω! Greeting
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.516
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Να ενημερώσω τη Motoparea ότι επέστρεψα από το ταξίδι που είχα πάει στην Αθήνα, όλη η διαδρομή με βροχή ακόμη και όταν έφτασα στον προορισμό. Δοκιμάστηκε όλος ο αδιάβροχος εξοπλισμός που είχα αγοράσει. Για όσους δεν ξέρουν, αγόρασα το αδιάβροχο μπουφάν και παντελόνι της Richa το RainWarrior και φόρεσα και τις γκέτες της AGVpro για τις μπότες. Ξεκίνησα στεγνός από τη Λαμία και έφτασα στον προορισμό μου στεγνός. Η βροχή έπεφτε αδιάκοπα και σε κάποια σημεία καταρρακτωδώς μα εγώ δεν είχα καμία αίσθηση ούτε και η γιαπωνέζα. Το πρόβλημα δημιουργήθηκε στα χέρια. Παρόλο, που φόρεσα εσωτερικά πλεκτά γάντια που φορούσαμε σαν παιδιά για το κρύο, φορούσα και πλαστικά διάφανα γάντια τα οποία έχουν όλες οι βαφές μαλλιών και εξωτερικά τα Street της Nordcap...... τα χέρια κρύωναν και τα δάχτυλα το βράδυ άρχισαν να παγώνουν.
Σκέφτομαι να πάρω τα αδιάβροχα γάντια της Spidi
για να λύσω το πρόβλημα της βροχής αλλά εκκρεμεί το θέμα της παγωνιάς. Δεν έχω βρει γάντια χειμερινά που να είναι ζεστά και να προσφέρουν 100% αδιαβροχοποίηση σε προσιτή τιμή.
Μονο με θερμαινομενα aftermarket grips (χερουλια ) θα κανεις δουλεια.

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μονο με θερμαινομενα aftermarket grips (χερουλια ) θα κανεις δουλεια.

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φίλε Γρηγόρη, τα θερμαινόμενα grips ζεσταίνουν την παλάμη των χεριών και μεταφέρουν σιγά σιγά τη θερμοκρασία και στο σώμα γιατί όπως γνωστό το κρύο έλκει το ζεστό. Όμως, ενώ η παλάμη του χεριού είναι ζεστή, τα δάχτυλα παραμένουν κρύα και ο λόγος είναι ότι έρχονται αντιμέτωπα συνεχώς με τον κρύο αέρα. Σκέψου, εσύ να γεμίζεις από πάνω κι αυτό να διαρρέει από κάτω. :(
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Ο αέρας.. είναι αέρας και το κρύο.. είναι κρύο.
-Τι μας είπες ρε Ωμέγα; abcdefgh

Οπως λειτουργεί το φαίρινγκ,κοβοντας τον αέρα και δεν μας χτυπάει,έτσι λειτουργούν και οι χούφτες.
Θα ελατώσουν την ορμή του κρύου αέρα που χτυπά τα χέρια σου αλλά δεν θα μειώσουν την θερμοκρασία του.
Η χούφτες που ανέβασε ο Δημήτρης δεν θα αλλάξουν τον χαρακτήρα της moto σου Άγγελε,αντίθετα θα σε σώσουν από πολλές ανεπιθύπητες καταστάσεις.


Δεν θα σου προτείνω λύση για τη ζέστη.
Θα σου προτείνω λύση για τη συνήθεια του λεπτού γαντιού.
Αν δεν επιβάλεις στον εαυτό σου αυτό που έχει αποδεχθεί εγκεφαλικά κι αρνείται να δοκιμάσει δεν θα πας παρακάτω.

Είχα το ίδιο θέμα.Μόνο neopren ή λεπτό.
Χειμωνιάτικα Colori που είχα δεν τα φόραγα λόγω αίσθησης.

Πήρα κάτι αγωνιστικά Richa full δέρμα και σφιχτά.Εκεί να δεις ζόρι με το άστρωτο και σφιχτό δέρμα..
ΌΜΩΣ τα επέβαλα στον εαυτό μου και τα φορούσα καθημερινά.Μετά από ελάχιστο χρόνο είπα να δοκιμάσω τα χοντρά χειμωνιάτικα.
Ένοιωθα ότι δεν φορούσα γάντια.Ξαναγράφω.
Ένοιωθα ότι δεν φορούσα γάντια..

Τώρα πήρα τα χειμερινά AGV pro vega με εξτρά αδιάβροχο της AGV.Άστρωτα και χοντρά.Με το νάϊλον από επάνω... "παράδεισος"(Αμαρουσίου)!!abcdefghgk
Θα τα επιβάλω στον εαυτό μου και θα χαλάσω τη βόλεψη του ψιλού δερμάτινου γιατί πρέπει να φυλαχθώ όσο μπορώ.Ξεκίνησα για Αθήνα από Πρέβεζα και στην Αμφιλοχία μπήκα σε SM(super market οχι supet motard cdef ) κι αγόρασα λαστιχένια με βαμβακι για κουζίνα.Τα φόρεσα από μέσα.Παρότι έχω θερμενόμενα και χούφτες μου έβγαλαν το λάδι.Ίσως έπρεπε να πάρω μεγαλύτερα από large που ήταν το νούμερό μου για να μην κολλάνε και ζορίζουν τα δάχτυλα.Τώρα ξέρω..


Ελπίζω να θυμούνται οι περισσότεροι την αίσθηση της πρώτης μοτοσικλετιστικής μπότας που φόρεσαν.. abcdefgh Όμως.. ήταν για καλό και το δέχθηκαν,υιοθέτησαν..

Μη γράψω για τα ελληνικά στρατιωτικά άρβυλα.. abcdefghgk


Στη βροχή και στο κρύο δεν θα κάνεις αγώνα ρε φίλε..


Γνώμη μου,πριν απ'όλα,δούλεψε χοντρό γάντι..
 
Τελευταία επεξεργασία:

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Ο αέρας.. είναι αέρας και το κρύο.. είναι κρύο.
-Τι μας είπες ρε Ωμέγα; abcdefgh

Οπως λειτουργεί το φαίρινγκ,κοβοντας τον αέρα και δεν μας χτυπάει,έτσι λειτουργούν και οι χούφτες.
Θα ελατώσουν την ορμή του κρύου αέρα που χτυπά τα χέρια σου αλλά δεν θα μειώσουν την θερμοκρασία του.
Η χούφτες που ανέβασε ο Δημήτρης δεν θα αλλάξουν τον χαρακτήρα της moto σου Άγγελε,αντίθετα θα σε σώσουν από πολλές ανεπιθύπητες καταστάσεις.


Δεν θα σου προτείνω λύση για τη ζέστη.
Θα σου προτείνω λύση για τη συνήθεια του λεπτού γαντιού.
Αν δεν επιβάλεις στον εαυτό σου αυτό που έχει αποδεχθεί εγκεφαλικά κι αρνείται να δοκιμάσει δεν θα πας παρακάτω.

Είχα το ίδιο θέμα.Μόνο neopren ή λεπτό.
Χειμωνιάτικα Colori που είχα δεν τα φόραγα λόγω αίσθησης.

Πήρα κάτι αγωνιστικά Richa full δέρμα και σφιχτά.Εκεί να δεις ζόρι με το άστρωτο και σφιχτό δέρμα..
ΌΜΩΣ τα επέβαλα στον εαυτό μου και τα φορούσα καθημερινά.Μετά από ελάχιστο χρόνο είπα να δοκιμάσω τα χοντρά χειμωνιάτικα.
Ένοιωθα ότι δεν φορούσα γάντια.Ξαναγράφω.
Ένοιωθα ότι δεν φορούσα γάντια..

Τώρα πήρα τα χειμερινά AGV pro vega με εξτρά αδιάβροχο της AGV.Άστρωτα και χοντρά.Με το νάϊλον από επάνω... "παράδεισος"(Αμαρουσίου)!!abcdefghgk
Θα τα επιβάλω στον εαυτό μου και θα χαλάσω τη βόλεψη του ψιλού δερμάτινου γιατί πρέπει να φυλαχθώ όσο μπορώ.Ξεκίνησα για Αθήνα από Πρέβεζα και στην Αμφιλοχία μπήκα σε SM(super market οχι supet motard cdef ) κι αγόρασα λαστιχένια με βαμβακι για κουζίνα.Τα φόρεσα από μέσα.Παρότι έχω θερμενόμενα και χούφτες μου έβγαλαν το λάδι.Ίσως έπρεπε να πάρω μεγαλύτερα από large που ήταν το νούμερό μου για να μην κολλάνε και ζορίζουν τα δάχτυλα.Τώρα ξέρω..


Ελπίζω να θυμούνται οι περισσότεροι την αίσθηση της πρώτης μοτοσικλετιστικής μπότας που φόρεσαν.. abcdefgh Όμως.. ήταν για καλό και το δέχθηκαν,υιοθέτησαν..

Μη γράψω για τα ελληνικά στρατιωτικά άρβυλα.. abcdefghgk


Στη βροχή και στο κρύο δεν θα κάνεις αγώνα ρε φίλε..


Γνώμη μου,πριν απ'όλα,δούλεψε χοντρό γάντι..
Φίλε καλά τα όσα λες αλλά ακόμη δεν έχω βρει άκρη. Είχα δοκιμάσει κι εγώ πλαστικά γάντια, όχι αυτά της κουζίνας αλλά αυτά που χρησιμοποιούν οι νοσηλευτές. Αποτέλεσμα, μετά από 1 ώρα περίπου ταξίδι να νιώθω τα χέρια μου πρησμένα και να μην κυκλοφορεί το αίμα στα άκρα. Θα μου πεις να πάρω μεγαλύτερο Νο και ίσως να έχεις δίκιο αλλά φοβάμαι ότι τα Street γάντια που έχω είναι στενά και δεν χωρούν προσθήκες. :(
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Η χρήση πλαστικών γαντιών μιας χρήσης η σακούλας στα πόδια η στο σώμα ,είναι για κάτι έκτακτο και όχι για προγραμματισμένο ταξίδι.
Π.χ
Είμαστε κάπου και χαλαει ο καιρός αλλά πρέπει να οδηγησουμε και δεν έχουμε τον κατάλληλο εξοπλισμό.
Το έχω κανει αρκετές φορές και το καλοκαίρι ποθ φορώντας τα καλοκαιρινά διάτρητα έπιασε μπόρα.
Για αυτό οπου πηγαίνω έχω ΠΑΝΤΑ τα αδιάβροχα, και στις μπότες έβαλα σακούλες σούπερ μάρκετ.
Όπως και στο σωμα μπορείς να βάλεις ωραιότατες σακούλες σκουπιδιών.
Αλλά είναι λύση ανάγκης.
Το είπα και πιο πίσω
Το χειρουργικό γάντι κανει δουλειά αρκεί να μην ιρδωσει το χέρι.
Αν ιδρωσει θα φέρει τα αντίστροφα αποτελέσματα.
Αρα
Αν δεν επενδύσεις σε σοβαρό γάντι που να είναι ζεστό, αδιάβροχο και διαπνέον μην περιμένεις να την βγαλεις καθαρή.
Το ποσο χοντρό εξαρτάται( όπως είπε και ο ομεγα )είναι θέμα συνήθειας.
Ενα χοντρό γάντι ίσως δεν είναι το ιδανικό για χρηση πόλης, αλλά στο ταξίδι είναι must.
Οι χούφτες όσο και αν σου φαίνονται αταιριαστες προστατεύουν και απο το κρύο και απο την βροχή, καθώς αυτά τα δυο δεν έρχονται σε άμεση επαφη με τα χέρια.
Αλλά και σε μια ενδεχόμενη πτώση θα γλιτώσουν τις μανετες τουλάχιστον ( οι εντιυραδες θα το ξέρουν καλά αυτό )
Αφού το μηχανάκι σου είναι ον οφ ,ξανασκεψου το για τις χούφτες δεν είναι και κάνα μπουσα να χαλάσει η οπτική του ουτε κανένα χαμηλό naked tuono κλπ.
Οποτε αφού σου αναλυσαμε όλες τις εκδοχές κρινε απο μόνος σού.
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Η χρήση πλαστικών γαντιών μιας χρήσης η σακούλας στα πόδια η στο σώμα ,είναι για κάτι έκτακτο και όχι για προγραμματισμένο ταξίδι.
Π.χ
Είμαστε κάπου και χαλαει ο καιρός αλλά πρέπει να οδηγησουμε και δεν έχουμε τον κατάλληλο εξοπλισμό.
Το έχω κανει αρκετές φορές και το καλοκαίρι ποθ φορώντας τα καλοκαιρινά διάτρητα έπιασε μπόρα.
Για αυτό οπου πηγαίνω έχω ΠΑΝΤΑ τα αδιάβροχα, και στις μπότες έβαλα σακούλες σούπερ μάρκετ.
Όπως και στο σωμα μπορείς να βάλεις ωραιότατες σακούλες σκουπιδιών.
Αλλά είναι λύση ανάγκης.
Το είπα και πιο πίσω
Το χειρουργικό γάντι κανει δουλειά αρκεί να μην ιρδωσει το χέρι.
Αν ιδρωσει θα φέρει τα αντίστροφα αποτελέσματα.
Αρα
Αν δεν επενδύσεις σε σοβαρό γάντι που να είναι ζεστό, αδιάβροχο και διαπνέον μην περιμένεις να την βγαλεις καθαρή.
Το ποσο χοντρό εξαρτάται( όπως είπε και ο ομεγα )είναι θέμα συνήθειας.
Ενα χοντρό γάντι ίσως δεν είναι το ιδανικό για χρηση πόλης, αλλά στο ταξίδι είναι must.
Οι χούφτες όσο και αν σου φαίνονται αταιριαστες προστατεύουν και απο το κρύο και απο την βροχή, καθώς αυτά τα δυο δεν έρχονται σε άμεση επαφη με τα χέρια.
Αλλά και σε μια ενδεχόμενη πτώση θα γλιτώσουν τις μανετες τουλάχιστον ( οι εντιυραδες θα το ξέρουν καλά αυτό )
Αφού το μηχανάκι σου είναι ον οφ ,ξανασκεψου το για τις χούφτες δεν είναι και κάνα μπουσα να χαλάσει η οπτική του ουτε κανένα χαμηλό naked tuono κλπ.
Οποτε αφού σου αναλυσαμε όλες τις εκδοχές κρινε απο μόνος σού.
Σκέφτομαι να βάλω και εγώ χούφτες στον Ληστη για όλα αυτά που ανέφερες και ας φαίνεται άσχημο αλλά τα χεράκια μου θα είναι σε καλύτερη κατάσταση... Πρέπει να δω πιες ταιριάζουν
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Σκέφτομαι να βάλω και εγώ χούφτες στον Ληστη για όλα αυτά που ανέφερες και ας φαίνεται άσχημο αλλά τα χεράκια μου θα είναι σε καλύτερη κατάσταση... Πρέπει να δω πιες ταιριάζουν


https://www.motoraid.eu/sw-motech-kobra-suzuki-gsf-650-bandit


https://www.moto-accessories.gr/brands/suzuki/bandit_650_2005_06/page:1/limit:36


Αν δεν ταίριαζαν δεν θα έβγαζαν γι αυτό το μηχανάκι...
 

evangelos

member
Δημοσιεύσεις
1.717
Ηλικία
50
Περιοχή
Ιωάννινα
Μοτοσυκλέτα
Triumph Tiger 800 - GAS GAS EC300
Όνομα
EVANGELOS
Με τα μόνα που θα είσαι 100% αδιάβροχος είναι με coretex.

Δεν είναι όμως ζεστά. Για ζέση .. θερμαινόμενα γκριπ.

Οπότε συνδυασμός coretex γάντι, εσωτερικό ψιλό γαντάκι για ζέστη και θερμαινόμενα γκριπ
 

chrisf

member
Δημοσιεύσεις
1.063
Ηλικία
44
Περιοχή
Petroupolis Athens
Μοτοσυκλέτα
suzuki bandit 650 s 2009
Όνομα
Χρήστος

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Ανοίχτε νέο θέμα παρακαλώ οι mod ή μεταφέρετέ το στα γάντια-χούφτες..

Οι Acerbis μπαίνουν στον σωλήνα τιμονιού αντί για αντίβαρα να γνωρίζετε και δεν εφάπτονται σε άλλο σημείο με το τιμόνι.Είναι space..

Για να έχετε εικόνα εφαρμογής..



 

kalampokas

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Περιοχή
Κυψέλη
Μοτοσυκλέτα
"Σούζυ" GsxF 650 "Σκλάβος" Cbf 125
Όνομα
Θανάσης
Περιοχή
Κυψελάρα πάουα
Εγώ θα βάλω Χρήστο

είναι πολλά τα λεφτά....και αισθητικά δεν νομίζω ότι ταιριάζει στους Λήσταρχους.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Σκέφτομαι να βάλω και εγώ χούφτες στον Ληστη για όλα αυτά που ανέφερες και ας φαίνεται άσχημο αλλά τα χεράκια μου θα είναι σε καλύτερη κατάσταση... Πρέπει να δω πιες ταιριάζουν

Touratech για cbf 1000.Σαν μανισιες ειναι.





 
Τελευταία επεξεργασία:

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Επανέρχομαι
Στο εντουρο είναι must, ΔΕΝ μπαινεις στι χώμα χωρίς χούφτες.
Στα περισότερα ον οφ βλέπουμε να υπάρχουν απο το εργοστάσιο.
Τελευταία έχουν εφαρμογή και σε άλλα μοντέλα.
Οι χούφτες λοιπόν σε μια ενδεχόμενη πτώση θα προστατέψουν και τις μανετες,ειδικα αν ΔΕΝ τις έχετε λιμαρισμενες*
Θα γυρίσετε πίσω.
Σκεφτείτε να έχετε μια χαζοπτωση να είσαστε στου διαόλου την μάνα και να μείνετε και απο μανέτα.
Εδώ βλέπετε ακόμα και στα GP τα τελευταία χρόνια βάζουν αυτό το κέρατο σαν χούφτα ,όχι για το κρύο αλλά για τυχόν εμπλοκή με άλλον οδηγό η για μια ενδεχόμενη πτώση για να μπορέσουν να συνεχίσουν.




* λιμαρισμενες
Τα παλιά τα χρόνια τα γιαπωνέζικα εντουρο και ΜΧ μηχανάκια, είχαν κανονικές μανέτες,δηλαδή χωρίς εγκοπή κάπου στο μέσον ,και λέω τα παλιά προτου βγουν οι σπαστες.
Όταν παρατήρησα σε ενα ΚΤΜ με μανετες της magura αυτή την εγκοπή, δεν ήξερα τι ρόλο έπαιζε.
Μετα σε ενα φιλικό ένας άλλος εντουρας μου το είπε και το εφαρμοσα και εγώ και στην πράξη δούλεψε.
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
είναι πολλά τα λεφτά....και αισθητικά δεν νομίζω ότι ταιριάζει στους Λήσταρχους.
Δεν με νοιάζει το αισθητικό αρκεί που θα κόβει αέρα και το νερό τις βροχής... Όσο κόβει τέλος πάντων
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Δεν με νοιάζει το αισθητικό αρκεί που θα κόβει αέρα και το νερό τις βροχής... Όσο κόβει τέλος πάντων


Θα κόβει
Καρατσεκαρισμενο
 
Top Bottom