26/11/2017 το ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΦΙΛΩΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ ΣΟΦΙΚΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Χαμός, πολύς κόσμος, Και καλά και κακά.
Το καλό είναι ότι ανταμώσαμε φίλους που είχαμε να δούμε χρόνια, απολαύσαμε βόλτα με φοβερό καιρό, το κακό είναι ότι ανακοίνωσαν ότι θα άρχισε το τσιμπούσι 3:15, οπότε τί ώρα θα τελειώναμε; με αποτέλεσμα να φύγει πολύς κόσμος πρίν το φαΐ.
Για να πάρεις καφέ στο ράντζο έπρεπε να περιμένεις 1 ώρα στην ουρά (και στην μέσα και στην έξω καφετέρια), πολλοί άσχετοι σύλλογοι επιβάρυναν ακόμα την κατάσταση...
Εγώ έφυγα πρίν το φαΐ γιατί ήμουν με τον μεγάλο μου γιό και είχαμε γονατίσει από την πείνα, φύγαμε 2:15 και πήγαμε στον Κορυδαλλό για κεμπάπ...


24019969_10215259511986505_1327595146_n.jpg

24020160_10215259513346539_1327802408_n.jpg

24008830_10215259513306538_751024551_n.jpg 24098710_10215259512666522_968350735_n.jpg
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ναι αυτό που λέει ο Στέλιος
 

Βασω Μπ

new member
Δημοσιεύσεις
400
Μοτοσυκλέτα
BMW F650GS
Όνομα
Βάσω
Περιοχή
Εξάρχεια
Χαμός, πολύς κόσμος, Και καλά και κακά.
Το καλό είναι ότι ανταμώσαμε φίλους που είχαμε να δούμε χρόνια, απολαύσαμε βόλτα με φοβερό καιρό, το κακό είναι ότι ανακοίνωσαν ότι θα άρχισε το τσιμπούσι 3:15, οπότε τί ώρα θα τελειώναμε; με αποτέλεσμα να φύγει πολύς κόσμος πρίν το φαΐ.
Για να πάρεις καφέ στο ράντζο έπρεπε να περιμένεις 1 ώρα στην ουρά (και στην μέσα και στην έξω καφετέρια), πολλοί άσχετοι σύλλογοι επιβάρυναν ακόμα την κατάσταση...
Εγώ έφυγα πρίν το φαΐ γιατί ήμουν με τον μεγάλο μου γιό και είχαμε γονατίσει από την πείνα, φύγαμε 2:15 και πήγαμε στον Κορυδαλλό για κεμπάπ...


View attachment 1426

View attachment 1427

View attachment 1428 View attachment 1429
Έπρεπε να μείνετε και για το φαγητό για να περιμένεις και σε μία ακόμα ουρά DancingDancingDancing
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
απο οτι μου ειπαν οι δικοι μου το φαι ηταν πολυ καλο,αλλα αργησε αρκετα να βγει...
κοσμος πολυς...
και οι καφεδες που ηταν εξτρα,τιμες στα υψη....
μαθαμε τελικα που θα γινει του 2018?(ιουνιο)
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Δεν εχω καταλαβει ακομα τον σκοπο αυτης της συναντησης ρε παιδες..Υπαρχει καποιος να μου εξηγησει για ποιο λογο εγινε η συναξη αυτη....???
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.176
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.176
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Δεν εχω καταλαβει ακομα τον σκοπο αυτης της συναντησης ρε παιδες..Υπαρχει καποιος να μου εξηγησει για ποιο λογο εγινε η συναξη αυτη....???

θα σου εξηγησω στις 10-12
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Δεν εχω καταλαβει ακομα τον σκοπο αυτης της συναντησης ρε παιδες..Υπαρχει καποιος να μου εξηγησει για ποιο λογο εγινε η συναξη αυτη....???


Αν είχες έρθει στον Αθ. Διάκο, θα είχες ακούσει την άποψή μου,σχετικά με λέσχες, προέδρους, κονόμες
κλπ..... Κάποιοι, συνήθως, κανονίζουν κάποιο ποσοστό γιά την ''λέσχη'', δηλαδή από τα 10 ευρώ της κάθε
συμμετοχής,το 1, ας πούμε ευρώ, πάει για τις ανάγκες της λέσχης (ή του προέδρου της.......)

Σίγουρα το μέρος προσφέρεται γιά τέτοιες εκδηλώσεις, μιάς και υπάρχει η υποδομή, γιά να φιλοξενήσει
πολυπληθείς ομάδες, όμως ο χρόνος (καλύτερα θα 'ταν Μαιο ή Σεπτέμβρη), και η έλλειψη κάποιου ''θεματος''
με ξένισαν λίγο.....
Ο όρος να είσαι μέλος κάποιου συλλόγου μ' έκανε να κάτσω σπίτι μου....
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
το ανταμωμα γινεται σε αντιδιαστολη της καγκουριας που γινεται στην παννεληνια..
μην κρυβομαστε...κοσμος που απειχε απο τις παννεληνιες,συνασπιστηκε για το ανταμωμα..

το αν προχωρησει σαν θεσμος θα δειξει..
η μαζωξη που εγινε χτες ειχε σαν σκοπο και να γινει η σχετικη συζητηση που θα γινει το επομενο...
πριν απο αυτο,ειχαν κανει βολιδοσκοπησεις,και σε μας (ΛΕΩΝΙΔΙΟ) ειχαν κανει....αυτα σε γενικες γραμμες..
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
το ανταμωμα γινεται σε αντιδιαστολη της καγκουριας που γινεται στην παννεληνια..
μην κρυβομαστε...κοσμος που απειχε απο τις παννεληνιες,συνασπιστηκε για το ανταμωμα..

το αν προχωρησει σαν θεσμος θα δειξει..
η μαζωξη που εγινε χτες ειχε σαν σκοπο και να γινει η σχετικη συζητηση που θα γινει το επομενο...
πριν απο αυτο,ειχαν κανει βολιδοσκοπησεις,και σε μας (ΛΕΩΝΙΔΙΟ) ειχαν κανει....αυτα σε γενικες γραμμες..
Αν ερθεις Ναυπακτο να μου τα εξηγησεις αυτα απο κοντα γιατι φιλαρακι δεν τα πολυκαταλαβαινω...!!!
 
Top Bottom