12/9 &13/9 Διημερη περιηγηση στο νομο ηλειας

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.289
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Μονο...καφε...????abcdeabcdeabcdeabcdeabcdeabcde
Κυριε Δημητρη θα μας κανεις την τιμη να ερθεις μεχρι την κουτσοχερα να πιουμε της μπυρες που λεγαμε η παμε ολοι παρεα μετα τον καφε
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.289
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Μητσαρα, απο της 11.00 θα σας περιμενω στην Αρχαια Ολυμπια.Μονο πες μου σε ποιο σημαιο θες, και περιπου τι ωρα?
Γρηγορη στο παρκινκ κοντα στο μουσειο, εμεις πιστευω μεχρι της 12:οο θα εχουμε ερθει
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.310
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Το λοιπον παλικαρια απο της 7:20 με 7:30 θα ειμαι στο σταθμο 14 για πρωινο καφεδακι η αναχωρηση θα γινει στης 8:00
Θα το παμε ολο εθνικη μεχρι τα διοδια της νεστανης μετα το κοβουμε προς βυτηνα παμε προς λαγκαδια και πεφτουμε αρχαια ολυμπια (στα *****α βεβαια )
Εκει θα βρεθουμε με τον γρηγορη εκ ζακυνθου και κανουμε μια περιηγηση στο χωρο μετα αν υπαρχει χρονος και θελεται κανουμε και ενα μπανιο
Το απογευμα θα συναντηθουμε για καφεδακι με τον Δημητρη εκ αμαλιαδος και πριν βραδιασει θα ανεβουμε στο χωριο κουτσοχερα
Την κυριακη για την επιστροφη το βλεπουμε απο που θα γυρισουμε
Δεν ειπαμε οτι δε θα παμε απο Λαγκαδια?? Αλλαξε παλι το πλανο?
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.289
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Δεν ειπαμε οτι δε θα παμε απο Λαγκαδια?? Αλλαξε παλι το πλανο?
Απο οπου θετε ,αλλα αν βγουμε απο εθνικη στα διοδια της νεστανης που λεγαμε ο συντομοτερος ειναι απο λαγκαδια
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.310
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Απο οπου θετε ,αλλα αν βγουμε απο εθνικη στα διοδια της νεστανης που λεγαμε ο συντομοτερος ειναι απο λαγκαδια
Ναι απο Νεστανη ειχαμε πει,αλλα καταλαβα οτι τλκ δε θα περασουμε απο Λαγκαδια!!
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.310
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Είσαι και μεγάλος άνθρωπος δεν τα πιάνεις αμέσως !


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ειμαι αναγκασμενος να συμφωνησω μαζι σου!!!!!
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.289
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Ναι απο Νεστανη ειχαμε πει,αλλα καταλαβα οτι τλκ δε θα περασουμε απο Λαγκαδια!!
Ενας αλλος δρομος ειναι προς λεβιδι και στριβουμε στον 111 αλλα ειναι αρκετα πιο μακρυα αλλα τεσπα οτι θετε το βλεπουμε το πρωι στο καφε
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.310
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Ενας αλλος δρομος ειναι προς λεβιδι και στριβουμε στον 111 αλλα ειναι αρκετα πιο μακρυα αλλα τεσπα οτι θετε το βλεπουμε το πρωι στο καφε
Α γεια σου αυτο ειχαμε πει!!! Που θα με πει και μεγαλο αυτος ο παλιοχαρακτηρας ο @Jimakos !!!Angry old man
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.310
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Ωραία βόλτα θα γίνει....να ανεβάζετε τίποτα για εμάς τους (αμηχανους).
Που ειναι η Σουζουκαρα??
 

Dimitris Amaliada

old member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
4.049
Ηλικία
60
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Κυριε Δημητρη θα μας κανεις την τιμη να ερθεις μεχρι την κουτσοχερα να πιουμε της μπυρες που λεγαμε η παμε ολοι παρεα μετα τον καφε
Εννοείται ..μέσα είμαι.
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.571
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Το λοιπον παλικαρια απο της 7:20 με 7:30 θα ειμαι στο σταθμο 14 για πρωινο καφεδακι η αναχωρηση θα γινει στης 8:00
Θα το παμε ολο εθνικη μεχρι τα διοδια της νεστανης μετα το κοβουμε προς βυτηνα παμε προς λαγκαδια και πεφτουμε αρχαια ολυμπια (στα *****α βεβαια )
Εκει θα βρεθουμε με τον γρηγορη εκ ζακυνθου και κανουμε μια περιηγηση στο χωρο μετα αν υπαρχει χρονος και θελεται κανουμε και ενα μπανιο
Το απογευμα θα συναντηθουμε για καφεδακι με τον Δημητρη εκ αμαλιαδος και πριν βραδιασει θα ανεβουμε στο χωριο κουτσοχερα
Την κυριακη για την επιστροφη το βλεπουμε απο που θα γυρισουμε
Ξεχασα να γραψω η γουρονοπουλα παραγγελθει δοθηκε εντολη στον καφετζη για μπυρες πολλες παγωμενες και να φερουνε φωτοπεπορτερ απο την εφημεριδα ΠΑΤΡΙΣ γιατι θα γινη μεγαλος τζερτζελες (Ξεχασα να σας πω νερο δεν εχει το χωριο μονο μπυρες )
Smileys drinking beer EmoticonBikeSmileys drinking beer Emoticon
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.571
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μητσαρα, απο της 11.00 θα σας περιμενω στην Αρχαια Ολυμπια.Μονο πες μου σε ποιο σημαιο θες, και περιπου τι ωρα?
GivingBike
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Ξεχασα να γραψω η γουρονοπουλα παραγγελθει δοθηκε εντολη στον καφετζη για μπυρες πολλες παγωμενες και να φερουνε φωτοπεπορτερ απο την εφημεριδα ΠΑΤΡΙΣ γιατι θα γινη μεγαλος τζερτζελες (Ξεχασα να σας πω νερο δεν εχει το χωριο μονο μπυρες )
Δηλαδή αυτά τα γράφεις για καλό??? Hate Hate
Ντροπή σου δέν μας λυπάσαι καθόλου, Hug χτύπα κι άλλο ρε funny ,
Δέν θα 'θελα να σας δώ καθοόλου, ούτε μου λείψατε, η παρέα σας μου είναι αδιάφορη, σκέφτομαι τα καημένα τα ζωντανά, (θυμηθείτε οι παλαιότεροι πόσο χαριτωμένη ήταν η piggy στο mappet show), το κριθάρι και η βύνη έχουν πολύ καλύτερες εφαρμογές να αξιοποιηθούν, άλλωστε είναι γνωστόν ότι το αλκοόλ δέν κάνει καλό, συνήθως προτιμώ να είμαι ingognito o_O η δημοσιότητα χαλάει το χαμηλό profil μου, είναι μακρυά και δέν μου αρέσουν καθόλου τα μακρυνά ταξίδια, το μηχανάκι μου δέν κάνει για τέτοια, (άσε που θα γιομίσει μυγάκια), τί δουλειά έχω εγώ στον νομό Ηλείας????

Για όλους τους προαναφερθέντες λόγους, και έχοντας πλήρη γνώση της ανισορροποίας - μ@λ@κίας που με διακατέχει, καλού - κακού χωρίς να είναι σίγουρο, κρατήστε μου χώρο για μία σκηνούλα........
 
Top Bottom