12/9 &13/9 Διημερη περιηγηση στο νομο ηλειας

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Το Σαββατο 12/9 λεω να κατηφορησουμε προς την Πελοπονησο και να παμε στο νομο Ηλειας, για περιηγηση!

Αναχωρηση απο το περιπτερο στις 8.00 , να παμε προς τα Λαγκαδια, να κατεβουμε προς καταρρακτες Νεδα, μετα προς αρχαια Ολυμπία, κι έπειτα προς λιμνη Καιαφα, με χαλαρους ρυθμους βεβαια, και αν περισεψει χρονος κανουμε και ενα μπάνιο το απόγευμα!
Μετά ανηφορηζουμε για μασα και διανυκτερευση σε ενα απο τα χωρια της ημιορεινης Ηλειας!
 
Last edited by a moderator:

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Το Σαββατο 12/9 λεω να κατηφορησουμε προς την Πελοπονησο και να παμε στο νομο Ηλειας, για περιηγηση!

Αναχωρηση απο το περιπτερο στις 8.00 , να παμε προς τα Λαγκαδια, να κατεβουμε προς καταρρακτες Νεδα, μετα προς αρχαια Ολυμπία, και μετα λιμνη Καιαφα, με χαλαρους ρυθμους βεβαια αν περισεψει χρονος κανουμε και ενα μπάνιο το απόγευμα!
Μετά ανηφορηζουμε για μασα και διανυκτερευση σε ενα απο τα χωρια της ημιορεινης Ηλειας!
Ωραία ιδέα Μήτσο!..

Πρώτα ο Θεός.. δηλώνω συμμετοχή!!...

BikeSmileys drinking beer EmoticonBike
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τωρα που το ξανασκεφτηκα το απαιτω
YesSmileys drinking beer EmoticonYes

Θα έρθει.. απλά δεν το Θυμάται!!

-Ότι πρέπει βόλτα.. για το ''πιστόλι'' !!! ;);)
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.177
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Να δηλώσω συμμετοχή και γω αλλά θα ηθελα μια παραπανω πληροφορία περικαλω για την διανυκτερευση...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Η διανυκτερευση θα γινει στο χωριο κουτσοχερα σε δικο μου σπιτι και το φαγωποτη στο καφενειο του χωριου που θα κανονισουμε απο πριν τη θα φτιαξει
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Η διανυκτερευση θα γινει στο χωριο κουτσοχερα σε δικο μου σπιτι και το φαγωποτη στο καφενειο του χωριου που θα κανονισουμε απο πριν τη θα φτιαξει
GivingGreetingGiving
Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon

Εγώ δεν ρωτώ τίποτα..

Μήτσο, είσαι εγγύηση!!!
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Το βλέπω σοβαρότατα αν έχω γυρίσει στο κλεινόν άστυ μέχρι τότε.
Αν όχι εύχομαι να περάσετε ωραιότατα, πούναι σιγουράκι, με τέτοια παρέα που μαζεύεται ! Giving
 

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.693
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1200GS
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
Μπράβο, Μήτσο! Πολύ ωραία ιδέα! Αυτά τα διήμερα ίσως θα έπρεπε να προτείνονται λίγο περισσότερο, ακόμα και με διανυκτέρευση σε σκηνές.
Αν δεν προκύψει κάτι, είμαι μέσα, καθώς για την αρχαία Ολυμπία θα χρειαστείτε και ξεναγό!
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μπράβο, Μήτσο! Πολύ ωραία ιδέα! Αυτά τα διήμερα ίσως θα έπρεπε να προτείνονται λίγο περισσότερο, ακόμα και με διανυκτέρευση σε σκηνές.
Αν δεν προκύψει κάτι, είμαι μέσα, καθώς για την αρχαία Ολυμπία θα χρειαστείτε και ξεναγό!
Για τα "διήμερα" που αναφέρεις..
Συμφωνώ!!
 
Top Bottom