τι μηχανακι;

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Πω ρε φίλε, αυτό είναι μοτοσακό. Κ ζημιές δεν είχες, αναλώσιμα είχες. Αλυσίδα να φανταστώ λάδωνες με βαλβολίνη? Το μπροστινό κάνει ένα χτύπημα, το έκανε κ φίλου μου. Ρε για να το δω και εγώ σοβαρά το βεστρομάκι, αμήχανος γαρ, αν και στο ``μάτι`` δεν το συμπαθώ.
ναι φιλε καθε 200 με 90αρα κ αμα εβρεχε σε λιγοτερα χλμ
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
οχι το adv Μανωλη ,το απλο.ετσι κ αλλιως δε εχω χερια για χωμα
Και το απλό ειναι χάρμα Μαρκο....
Ο 0,14 σε νεες περιπέτειες.....
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.178
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
o CAP GΙΟΡGΟΣ παντως το πουλησε στον πρωτο χρόνο (μιλαω για το καινούργιο)

μπορει να ξερει ο ΕΚΟS για τον Γιωργο....(το γιατί )
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
o CAP GΙΟΡGΟΣ παντως το πουλησε στον πρωτο χρόνο (μιλαω για το καινούργιο)

μπορει να ξερει ο ΕΚΟS για τον Γιωργο....(το γιατί )
Επειδή τυχαίνει να το ξέρω το μηχανάκι, είναι κατα κράτος καλύτερο από το παλιότερο, με καλύτερα φρένα και η ποιότητα του σαφώς βελτιωμένη, εκεί που κάποιος θα είχε ένσταση και λόγω των Euro4 και καινούργιας χαρτογράφησης ο κινητήρας φαίνεται πιό μαλθακός (ουσιαστικά δεν είναι) από τον παλιό.
Προσωπικά λέω ναι....
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Σκέψη:
Ένα ίδιο με το δικό σου Μάρκο,προσεγμένο με λίγα χιλιόμετρα,πριν την ανανέωση του τέλη του 11' & τα ρέστα βενζίνες;

Το ξέρεις σαν την παλάμη σου.Ο τρόπος χρήσης και η συντήρηση που κάνεις ο ίδιος θα σε πάει για πολλαααα χρόνια και χιλιόμετρα..

Βαράτε τώρα..
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
o CAP GΙΟΡGΟΣ παντως το πουλησε στον πρωτο χρόνο (μιλαω για το καινούργιο)

μπορει να ξερει ο ΕΚΟS για τον Γιωργο....(το γιατί )

Ξερω αλλα οι αναγκες του Γιωργου ηταν διαφορετικες
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Επειδή τυχαίνει να το ξέρω το μηχανάκι, είναι κατα κράτος καλύτερο από το παλιότερο, με καλύτερα φρένα και η ποιότητα του σαφώς βελτιωμένη, εκεί που κάποιος θα είχε ένσταση και λόγω των Euro4 και καινούργιας χαρτογράφησης ο κινητήρας φαίνεται πιό μαλθακός (ουσιαστικά δεν είναι) από τον παλιό.
Προσωπικά λέω ναι....
Το καινούργιο είχε Μάνο
 

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Σκέψη:
Ένα ίδιο με το δικό σου Μάρκο,προσεγμένο με λίγα χιλιόμετρα,πριν την ανανέωση του τέλη του 11' & τα ρέστα βενζίνες;

Το ξέρεις σαν την παλάμη σου.Ο τρόπος χρήσης και η συντήρηση που κάνεις ο ίδιος θα σε πάει για πολλαααα χρόνια και χιλιόμετρα..

Βαράτε τώρα..
θελω κατι νεο κατω απο τα ποδια μου.αμα ηταν κρατουσα κ το παλιο.κ το νεο ιδιο κινητηρα φοραει ,οποτε η 4ετη εγγυηση θα ειναι μονο στα χαρτια
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εδώ η παλιά λαίλαπα ταξιδεύει με το Στρομ 1000, θα σας πω κάτι και μην το πάρετε "κάπως", η λαίλαπα είναι κατά κράτος καλύτερη....



IMG_20171014_123743.jpg
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Εδώ η παλιά λαίλαπα ταξιδεύει με το Στρομ 1000, θα σας πω κάτι και μην το πάρετε "κάπως", η λαίλαπα είναι κατά κράτος καλύτερη....



View attachment 6422

Δεν το παιρνουμε καπως γιατι το εχουμε εμπεδωσει.Μετα την Λαιλαπα μονο χαος.

Μαρκο εχεις μαθει στην απολυτη αξιοπιστια και κατα την αποψη μου ειναι μονοδρομος η Απω Ανατολη.

Θα σου προτεινα ελαφρως μεταχειρισμενο στρωμα χιλιαρι.Μεχρι στιγμης δεν εχει ακουστει κατι σοβαρο.Και τα Ηonda τα crossruner νομιζω οτι θα σου καθοταν καλα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δεν το παιρνουμε καπως γιατι το εχουμε εμπαιδωσει.Μετα την Λαιλαπα μονο χαος.

Μαρκο εχεις μαθει στην απολυτη αξιοπιστια και κατα την αποψη μου ειναι μονοδρομος η Απω Ανατολη.

Θα σου προτεινα ελαφρως μεταχειρισμενο στρωμα χιλιαρι.Μεχρι στιγμης δεν εχει ακουστει κατι σοβαρο.Και τα Ηonda τα crossruner νομιζω οτι θα σου καθοταν καλα.
Α καλα.....
 

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Δεν το παιρνουμε καπως γιατι το εχουμε εμπεδωσει.Μετα την Λαιλαπα μονο χαος.

Μαρκο εχεις μαθει στην απολυτη αξιοπιστια και κατα την αποψη μου ειναι μονοδρομος η Απω Ανατολη.

Θα σου προτεινα ελαφρως μεταχειρισμενο στρωμα χιλιαρι.Μεχρι στιγμης δεν εχει ακουστει κατι σοβαρο.Και τα Ηonda τα crossruner νομιζω οτι θα σου καθοταν καλα.
Πανο ο,τι παρω ,θα το παρω κουτα.
ναι οι σχιζοματιδες για μενα εχουν δειξει καλη διαγωγη στα ...κινουμενα μερη
 
Top Bottom