τα κολληματα

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.532
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Παραδίπλα που γράφεις κιόλας ,είδες τέτοια αντιμετώπιση ως προς το άτομο σου;
Τουλάχιστον να με πεις ,έστω για την πίτα που συμμετείχες.
Γιατί εγώ έχω άλλη αντίληψη .

Επίσης έτυχα μπροστά σε φάση στο Πήλιο σε εκδρομή δικιά μας που *****αρος (ναι θα τον χαρακτηρίσω) σε αντιμετώπισε σαν πολίτη Δευτέρας κατηγορίας.

Τι θέλω να πω ;
Τρι*****ες υπάρχουν παντού να ξετε ,δεν είναι μαζεμένοι κάπου .

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ακριβώς έτσι είναι.
Όλα τα φόρουμ, παρέες, σελίδες, κλαμπ, ομάδες που ασχολούνται με μηχανές, είναι τα ίδια ακριβώς. Το όνομα αλλάζει γιατί η νοοτροπία πολλών ΔΕΝ.......
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.253
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Ακριβώς έτσι είναι.
Όλα τα φόρουμ, παρέες, σελίδες, κλαμπ, ομάδες που ασχολούνται με μηχανές, είναι τα ίδια ακριβώς. Το όνομα αλλάζει γιατί η νοοτροπία πολλών ΔΕΝ.......
Exεις απολυτο δικιο η διαφορα στην μοτοπαρεα ειναι οτι δεν εχουν γινει κλυκες να πηγαινουν βολτες για την παρτυ τους και ποστορονται πολλες βολτες, Και η συναντησης και η βολτες ειναι που δενουν την παρεα Το αλλο ειναι η σωστη διαχειρηση και οποιος παρεκτρεπεται δεν περναει απαρατηρητος
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.532
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Δεν είναι απαραίτητα κακό και κατα της παρέας αν κάποιοι λίγοι τα βρίσκουν περισσότερο μεταξύ τους και προτιμούν πιο κλειστές βόλτες.


Οι μπηχτές για εμένα θα μπορούσαν να λείψουν βέβαια (από παντού όπως και εδώ μέσα) ειδικά όταν γίνονται συνεχώς και μετά βαφτίζονται χιούμορ. Οι καλύτερες παρεξηγήσεις από εκεί ξεκινούν.
Σε όλες τις παρέες συμβαίνει για αυτό και πολλά μέλη, ξαφνικά ένα πρωΐ εξαφανίζονται..
Σε μια υγιή παρέα θα υπάρξουν διαφωνίες, αρκεί να επικρατεί σεβασμός.
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.253
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Δεν είναι απαραίτητα κακό και κατα της παρέας αν κάποιοι λίγοι τα βρίσκουν περισσότερο μεταξύ τους και προτιμούν πιο κλειστές βόλτες.


Οι μπηχτές για εμένα θα μπορούσαν να λείψουν βέβαια (από παντού όπως και εδώ μέσα) ειδικά όταν γίνονται συνεχώς και μετά βαφτίζονται χιούμορ. Οι καλύτερες παρεξηγήσεις από εκεί ξεκινούν.
Σε όλες τις παρέες συμβαίνει για αυτό και πολλά μέλη, ξαφνικά ένα πρωΐ εξαφανίζονται..
Σε μια υγιή παρέα θα υπάρξουν διαφωνίες, αρκεί να επικρατεί σεβασμός.
Σιγουρα δεν ειναι απαραιτητα κακο αλλα αν ολες η βολτες γινονται απο κλικες θα χαθει η επικοινωνια δεν θα μπαινουν καινουργια μελη και στο τελος θα σβησει το φορουμ οπως συμβαινει και σε αλλα στα υπολοιπα περι σεβασμου εχεις απολυτο δικιο
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.532
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Σιγουρα δεν ειναι απαραιτητα κακο αλλα αν ολες η βολτες γινονται απο κλικες θα χαθει η επικοινωνια δεν θα μπαινουν καινουργια μελη και στο τελος θα σβησει το φορουμ οπως συμβαινει και σε αλλα στα υπολοιπα περι σεβασμου εχεις απολυτο δικιο
Έτσι είναι, απλά μίλησα ίσως για λίγες εξαιρέσεις γιατί μετά αν γίνεται κανόνας, ναι τότε αυτομάτως πάει περίπατο η υπόλοιπη παρέα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom