αγορα μηχανης εξ αποστασεως

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.827
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Λαμπη φτιάχνεις ή φτιάχνει αυτός ένα e-mail με τα στοιχεία σας που να εξηγεί τους όρουςκαι τον τρόπο της συναλλαγής για την μοτο με τον ταδε αριθμό κυκλοφορίας και ο άλλος το αποδέχεται με απάντηση στο ιδιο

Μετά γίνεται η μεταβίβαση σε διεκπεραιωτή και όταν του καταβάλεις όλο το ποσο σου στέλνει την μοτο.

Ετσι θα είστε και οι δυο καλυμμένοι ακόμη και σε περίπτωση στραβής μπορεί ο αδικημένος να κινηθεί νομικά.

βέβαια όπως είπαν και άλλοι, το καλύτερο θα ήταν να είσαι εκεί εσύ ή κάποιος δικός.
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.483
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Καλημερα ολη μερα αχαχα
θελω να παρω μια μηχανη απο νησι..., θα σταλει πακετο.
Με ποιο τροπο θα μπορουσε να γινει η συναλλαγη ωστε να ειναι καλυμμενοι αγοραστης κ πωλητης?
Βάζεις τα εισιτήρια καραβιού, διαμονής , φαγητού και για μια ωραία συντροφιά για το βράδυ. Νομίζω ότι οι περισσότεροι από εμάς θα προσφερθούν να σε βοηθήσουν. Rolling Rolling
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Λαμπη φτιάχνεις ή φτιάχνει αυτός ένα e-mail με τα στοιχεία σας που να εξηγεί τους όρουςκαι τον τρόπο της συναλλαγής για την μοτο με τον ταδε αριθμό κυκλοφορίας και ο άλλος το αποδέχεται με απάντηση στο ιδιο

Μετά γίνεται η μεταβίβαση σε διεκπεραιωτή και όταν του καταβάλεις όλο το ποσο σου στέλνει την μοτο.

Ετσι θα είστε και οι δυο καλυμμένοι ακόμη και σε περίπτωση στραβής μπορεί ο αδικημένος να κινηθεί νομικά.

βέβαια όπως είπαν και άλλοι, το καλύτερο θα ήταν να είσαι εκεί εσύ ή κάποιος δικός.
Λαμπη να πεις τη θεια σου ρεRolling
 

The Owl.

well know member
Δημοσιεύσεις
2.021
Όνομα
George
Του βάζεις το κόστος άρσης της πινακιδας ως μια μορφή προκαταβολης.
Τσιμπάς ένα φτηνό εισητηριο για την πόλη των Φαιάκων κανεις χαρτιά κ έρχεσαι καβάλα να γουστάρεις.
Έτσι θα δεις από κοντά πριν αγοράσεις κ όλα θα γίνουν άμεσα κ ωραία.
Εγ έτσι έκανα όταν πήρα την χοντρή από Σέρρες.
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Του βάζεις το κόστος άρσης της πινακιδας ως μια μορφή προκαταβολης.
Τσιμπάς ένα φτηνό εισητηριο για την πόλη των Φαιάκων κανεις χαρτιά κ έρχεσαι καβάλα να γουστάρεις.
Έτσι θα δεις από κοντά πριν αγοράσεις κ όλα θα γίνουν άμεσα κ ωραία.
Εγ έτσι έκανα όταν πήρα την χοντρή από Σέρρες.
Ωραια φαση, μαλλον αυτο θα κανω...
Βεβαια , τη φοβαμαι μην μου μεινει στο δρομο....ακινησια γαρ!
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Ωραια φαση, μαλλον αυτο θα κανω...
Βεβαια , τη φοβαμαι μην μου μεινει στο δρομο....ακινησια γαρ!
Έτσι και περάσεις από Πρέβεζα θα ετοιμάσω επιτροπή υποδοχής και μπάντα να με θυμάσαι!!

Τέτοιες προσωπικότητες με τόσο φρέσκα εργαλεία πρέπει να τα τιμήσουμε...

funny

Υ.Γ.Αν μείνεις(λέμε αν) πριν την Πρέβεζα ή λίγο μετά έχω μηχανικό με τρέιλερ να σε βοηθήσει.Bcdefgh
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Έτσι και περάσεις από Πρέβεζα θα ετοιμάσω επιτροπή υποδοχής και μπάντα να με θυμάσαι!!

Τέτοιες προσωπικότητες με τόσο φρέσκα εργαλεία πρέπει να τα τιμήσουμε...

funny

Υ.Γ.Αν μείνεις(λέμε αν) πριν την Πρέβεζα ή λίγο μετά έχω μηχανικό με τρέιλερ να σε βοηθήσει.Bcdefgh


Έχει και θάλασσα εκεί κοντά .
έτσι δεν είναι?
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.647
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
Έτσι και περάσεις από Πρέβεζα θα ετοιμάσω επιτροπή υποδοχής και μπάντα να με θυμάσαι!!

Τέτοιες προσωπικότητες με τόσο φρέσκα εργαλεία πρέπει να τα τιμήσουμε...

funny

Υ.Γ.Αν μείνεις(λέμε αν) πριν την Πρέβεζα ή λίγο μετά έχω μηχανικό με τρέιλερ να σε βοηθήσει.Bcdefgh
Ετοιμαζεται και επιτροπη υποδοχης απο Ιαπωνια,θαχει φτασει με πλοιο μεχρι ο λα-μπαμπης, την αγορασει.,


 
Top Bottom