Χύμα ταξίδι γίνεται;

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Το πούρο της ολοκλήρωσης. Απολογιστικός καφές τριημέρου 7 χλμ πριν φτάσω στην βάση μου.

Λυπάμαι και ζητώ συγνώμη που θα στεναχωρήσω πολύ κόσμο… Τελικά το BMW δεν χάλασε!

IMG_0454.jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Ένα κλικ πιο πάνω την κάμερα σου για να γίνει τέλειο!

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτό είδα…;είχε αλλάξει η θέση της βάσης και δεν το πήρα χαμπάρι. Αλλά δεν πειράζει. Τα έχω στο μυαλό μου και έτσι προκαλώ τους θεατές να πάνε για να τα δουν σωστά.
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.155
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Η αλήθεια όπως ξέρεις δεν είμαι Φάνης στα βινδεο...τα είδα όλα όμως γιατί ειλικρινά είχα πολλά χρόνια πίσω που είχα κάνει αυτές τις βίζιτες αν θυμάμαι καλά το 2015....
Ενυγεη που λένε και στο χωρίον μου αντε τώρα που ξαναβγήκε απ τα σύνορα να το συνεχίσεις....Ευγε

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Η αλήθεια όπως ξέρεις δεν είμαι Φάνης στα βινδεο...τα είδα όλα όμως γιατί ειλικρινά είχα πολλά χρόνια πίσω που είχα κάνει αυτές τις βίζιτες αν θυμάμαι καλά το 2015....
Ενυγεη που λένε και στο χωρίον μου αντε τώρα που ξαναβγήκε απ τα σύνορα να το συνεχίσεις....Ευγε

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Από το 13 είχε να περάσει αυτούς τους δρόμους, που συμπτωματικά ήταν και οι τελευταίοι που είχε βγει… από την άλλη Solo και πάλι solo. Τις ξέρεις τι παραξενιές μου… και τέλος όλα είναι βάσει της λογικής «έχω πάει… ε ξανά πήγαινε», γιατί καμμία φορά Δεν είναι ίδια με την προηγούμενη. Είναι όλα παράλληλες πραγματικότητες αναλόγως των αναγκών και των σκέψεων της στιγμής.
 
Τελευταία επεξεργασία:

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Καλά μην λες και μεγάλα λογια.
Ωραία βόλτα πάντως, πάντα τέτοια.
Giving
Μεγάλα λόγια θα έλεγα αν είχα γράψει «το BMW δεν θα χαλάσει», προτίμησα λοιπόν να γυρίσω στην βάση μου και επιβεβαιωμένα πλέον να τονίσω «το BMW δεν χάλασε»

συγνώμη αν χάλασα το στερεότυπο σου
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Γράφει ένας κοσμοπολίτης ταξιδιώτης "Ελάχιστα πράγματα είναι τόσο συναρπαστικά όσο η σκέψη ενός ταξιδιού σε κάποιο μακρινό μέρος. Σ' έναν τόπο όπου ο καιρός είναι καλύτερος, τα έθιμα πιο ενδιαφέροντα και με τοπία που προσφέρουν έμπνευση. Γιατί, λοιπόν, τυχαίνει τόσο συχνά στα ταξίδια μας να μην αντλούμε την ικανοποίηση που περιμέναμε;"

Εγώ ακόμη ψάχνω τον εαυτό μου

https://motohub.gr/blog/Βολτα-χωρις-προορισμο-Μερος-1
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Μέρος 3ο και τελευταίο

 
Top Bottom