ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.510
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Σερβις 1000 χλμ στην αντιπροσωπεία
Και μετα καφεδακι στην μαρινα της Πατρας παρεα με τον κουμπαρο μου με το χιλιαρι (1000) του βλεπε συνημμένη φωτο.


Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Επαναφορά στα εργοστασιακά πρότυπα γιατί με την GIVI ήταν σαν Βέσπα....


Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Face

member
Δημοσιεύσεις
669
Ηλικία
55
Περιοχή
ATHENS
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI V-strom 650 XT
Όνομα
NIKOS
Συμφωνώ, δεν παύουν όμως να είναι κι ένα καταφύγιο μεσόκοπων αναβατών όσον αφορά την ανετότερη κάλυψη μεγάλων αποστάσεων.
Γι'αυτο εχω naked σαν "παιδι" και εγω!!!!!! RollingRollingRollingRollingRolling
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Καλησπέρα στη Motoparea! Η στιγμή που περίμενα ήρθε και τελικά βρήκα και έβαλα στη γιαπωνέζα λάμπα LED. Δείτε τη διαφορά με την Philips +130 που είχα τοποθετήσει πριν 1 χρόνο!
upload_2019-3-23_20-30-39.jpeg
 
N

notakos600

Guest
Πιό καλά τα μαμά..
Έχω παρατηρήσει πως πολλά πράγματα επάνω σε μια μοτοσυκλέτα που τα έχει από κατασκευής, είναι πολύ πιο μελετημένα από τα after.
Μια εξάτμιση μαμά, ας πούμε, που αποδίδει σε όλο το φάσμα των στροφών, έστω και με συμβιβασμούς, είναι καλύτερη από μια after που αποδίδει μόνο ψηλά .
Το ίδιο ισχύει προφανώς και για τις λάμπες.
 
Last edited by a moderator:

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Έχω παρατηρήσει πως πολλά πράγματα επάνω σε μια μοτοσυκλέτα που τα έχει από κατασκευής, είναι πολύ πιο μελετημένα από τα after.
Μια εξάτμιση μαμά, ας πούμε, που αποδίδει σε όλο το φάσμα των αγροτών, έστω και με συμβιβασμούς, είναι καλύτερη από μια after που αποδίδει μόνο ψηλά .
Το ίδιο ισχύει προφανώς και για τις λάμπες.
+847
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
τι εννοείς @apache ? Δεν φωτίζουν καλύτερα τα LED? Τα μαμά που είχε πριν ήταν χειρότερα από τα Philips +130
Νομίζω ότι τα μαμά έχουν καλύτερη συγκέντρωση, από φωτεινότητα τα led ναι είναι καλύτερα αλλά θεωρώ ότι με τα μαμά ταξιδεύεις καλύτερα, εκτός αν στην φωτό κάτι δεν βλέπω.
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Νομίζω ότι τα μαμά έχουν καλύτερη συγκέντρωση, από φωτεινότητα τα led ναι είναι καλύτερα αλλά θεωρώ ότι με τα μαμά ταξιδεύεις καλύτερα, εκτός αν στην φωτό κάτι δεν βλέπω.
Στη φωτό @apache δεν είναι η μαμίσια λάμπα H4 αλλά η Philips +130 και η LED που τοποθέτησα σήμερα. Πήγα μια βόλτα όταν βράδιασε και έγινε η νύχτα μέρα σε σκοτεινούς δρόμους. Απίστευτη αλλαγή ορατότητας στο δρόμο ;)
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Στη φωτό @apache δεν είναι η μαμίσια λάμπα H4 αλλά η Philips +130 και η LED που τοποθέτησα σήμερα. Πήγα μια βόλτα όταν βράδιασε και έγινε η νύχτα μέρα σε σκοτεινούς δρόμους. Απίστευτη αλλαγή ορατότητας στο δρόμο ;)
GivingGiving
 
Top Bottom