ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Για δοκιμή με τον κουνιάδο(Bandit 650 το ορθόδοξο 250+) για τις επισκευασμένες & με νέα ελατήρια αναρτήσεις μας..

 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Σήμερα και αφού δεν κάναμε εκδρομικά χλμ έπαιξε εκμάθηση και ρυθμίσεις του εργαλείου στο θέμα ζελατίνας, σπόιλερ και αεροδυναμικών θορύβων. Εθνικη οδός και σε κάθε Παρκιδα αλλαγή ρυθμίσεων ύψους, με σπόιλερ, χωρίς σπόιλερ, με ωτοασπίδες, χωρίς κλπ. 150 χλμ δοκιμών. Πολλά συμπεράσματα και έχω να κάνω εκτενές άρθρο περί του θέματος σε επόμενη φάση.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

KosmasKLE

new member
Δημοσιεύσεις
79
Ηλικία
52
Περιοχή
Metamorfosi
Μοτοσυκλέτα
Kawasaki KLE-500
Όνομα
Kosmas
Μίας και βάλαμε καινούργιο μπροστινό στον KLEαρχο είπαμε με έναν φίλο να πάμε μια κοντινή βόλτα να το δοκιμάσουμε μέχρι την Μονή Κλειστών στην Φυλή με τα τις συζύγους μας.



Το λάστιχο που εβαλα είναι το Metzeler Sahara.
 

Buckley

member
Δημοσιεύσεις
860
Ηλικία
58
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Husky wr 390
Όνομα
Παναγιώτης
ίδιοι είμαστε ,το κάνω καi σε βενζινάδικο και σε πλυντήρια, (γιατί έχω λίγο ελεύθερο χρόνο) να ξεμπλέκω.Παθαίνουν πλάκα.Φαντάσου @BULMONT και @Buckley να βγάζουν τη συλλογή...Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
Βαγγελάκη εξήγησε στο φίλο ότι τα ιταλικά τα πλένουν με κανένα μωρομάντηλο το πολύ abcdefghg
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Βαγγελάκη εξήγησε στο φίλο ότι τα ιταλικά τα πλένουν με κανένα μωρομάντηλο το πολύ abcdefghg


Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Buckley

member
Δημοσιεύσεις
860
Ηλικία
58
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Husky wr 390
Όνομα
Παναγιώτης
Πρωινή γυμναστική στο παλιό προπονητικό κέντρο του ΣΕΓΑΣ στη Πάρνηθα !! View attachment 17824
Ωραίος ,αποκλείεται να μην έβγαλες και το κουφάρι πια του παλιού σανατόριου λίγο πριν.
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Ωραίος ,αποκλείεται να μην έβγαλες και το κουφάρι πια του παλιού σανατόριου λίγο πριν.
Το έχω φωτογραφίσει αρκετές φορές και το σανατοριο, μέσα έξω, αλλά σήμερα το θέμα ήταν αθλητικό !!! :p
 

Buckley

member
Δημοσιεύσεις
860
Ηλικία
58
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Husky wr 390
Όνομα
Παναγιώτης
Το έχω φωτογραφίσει αρκετές φορές και το σανατοριο, μέσα έξω, αλλά σήμερα το θέμα ήταν αθλητικό !!! :p
Φαντάσου ότι το πρόλαβα πριν την εγκατάλειψη σαν σχολή του ΕΟΤ, παρακμιακή φάση πάντως.
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Κάπου το 82-83 cdefghi λειτουργούσε - υπολειτουργούσε το Ξενία. Ο στίβος παρατημένος ήταν τότε .
Λογικά πρέπει να πρόλαβες και την Ακρόπολη οικόπεδο....
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Φαντάσου ότι το πρόλαβα πριν την εγκατάλειψη σαν σχολή του ΕΟΤ, παρακμιακή φάση πάντως.
Ναι μετά τη σχολή τουριστικών επαγγελμάτων αφέθηκε στη μοίρα των καιρικών συνθηκών, αφού το βανδαλισαν πρώτα όπως και όλα τα υπόλοιπα κει πάνω!! Φαντάσου μέχρι και σωλήνες νερού από τους τοίχος μέσα έχουν ξηλώσει!!
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Και για να μη πάει χαμένη η μέρα και το βουνό εφόσον ήμουν από το πρωί επάνω στη Πάρνηθα, στο σχολασμα έπιασα τους χωματόδρομους από Αγ Μερκούριο προς Αυλώνα μεριά !! Μέχρι ένα σημείο γιατί μας έβγαλε ρεζέρβα !!! abcdefghgk
IMG_20200609_174256-01_copy_2304x1728_1.jpeg IMG_20200609_173415-02_copy_1209x1612.jpeg
 
Top Bottom