Συμβαίνει τώρα....

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μανώλη μαζί πρέπει να ήμασταν όταν έβαλα (βάλαμε) το ερώτημα :
-Πόσο έτοιμος είναι κάποιος που έχει συνηθίσει στα απροβληματιστα γιαπωνέζικα να περάσει στο κσρδιοχτυπι και τα φαρμακερά service ενός ευρωπαϊκού;
Και πριν πέσετε να με φάτε οι φίλο Ευρωπαίοι...απλά διαβάστε ξανά την ερώτηση αντικαθιστωντας τις αιχμηρές λέξεις με πιο ήπιες.
Πάντως καταλαβαίνετε το σκεπτικό μου...και ο Μάνος περισσότερο.
Τελικά δύσκολα αφήνεις Ιαπωνέζικο να πάς σε Ευρωπαϊκο ή τουλάχιστον δεν είναι τόσο εύκολο όσο νόμιζα, φαντάσου τώρα να είσαι στην μέση του πουθενά και να μείνεις πχ. από σένσορα, θα το καίγα..
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δεν βγάζει και κάνα τέτοιο χτήνος να το πάρουμε με κλειστά μάτια....
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Μανώλη μαζί πρέπει να ήμασταν όταν έβαλα (βάλαμε) το ερώτημα :
-Πόσο έτοιμος είναι κάποιος που έχει συνηθίσει στα απροβληματιστα γιαπωνέζικα να περάσει στο κσρδιοχτυπι και τα φαρμακερά service ενός ευρωπαϊκού;
Και πριν πέσετε να με φάτε οι φίλο Ευρωπαίοι...απλά διαβάστε ξανά την ερώτηση αντικαθιστωντας τις αιχμηρές λέξεις με πιο ήπιες.
Πάντως καταλαβαίνετε το σκεπτικό μου...και ο Μάνος περισσότερο.
Ποιος να σε φάει ρε Πάνο;

Σε καταλαβαίνω κι εγώ απόλυτα..
Smileys drinking beer Emoticon
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Τελικά δύσκολα αφήνεις Ιαπωνέζικο να πάς σε Ευρωπαϊκο ή τουλάχιστον δεν είναι τόσο εύκολο όσο νόμιζα, φαντάσου τώρα να είσαι στην μέση του πουθενά και να μείνεις πχ. από σένσορα, θα το καίγα..

Δώσε άλλη μια ευκαιρία XT1200ZE, πάγαινε δοκίμασετο, ρίξτου άλλη μια ματιά... μην το στραβοκιτάς.
..και αξονάτο με υγρό συμπλέκτη όμως για να μην έχουμε άλλα μπερδέματα, απαλλάσσεσε και από την αλυσίδα..
... και αξιόπιστο
... και ταξιδιάρικο...
...τα έχει όλα....

Εγώ το είχα κάνει μια βόλτα το απλό και μου άρεσε.... εκτός και αν περιμένεις το καινούργιο που θα εμφανιστεί στην έκθεση του 2020..!!! και που όπως λένε θα τα σβήσει όλα τα άλλα αντβε...
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Τελικά δύσκολα αφήνεις Ιαπωνέζικο να πάς σε Ευρωπαϊκο ή τουλάχιστον δεν είναι τόσο εύκολο όσο νόμιζα, φαντάσου τώρα να είσαι στην μέση του πουθενά και να μείνεις πχ. από σένσορα, θα το καίγα..
Μάνο μη με ξύνεις...

Έχω να καβαλήσω 5 μέρες..
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δώσε άλλη μια ευκαιρία XT1200ZE, πάγαινε δοκίμασετο, ρίξτου άλλη μια ματιά... μην το στραβοκιτάς.
..και αξονάτο με υγρό συμπλέκτη όμως για να μην έχουμε άλλα μπερδέματα, απαλλάσσεσε και από την αλυσίδα..
... και αξιόπιστο
... και ταξιδιάρικο...
...τα έχει όλα....

Εγώ το είχα κάνει μια βόλτα το απλό και μου άρεσε.... εκτός και αν περιμένεις το καινούργιο που θα εμφανιστεί στην έκθεση του 2020..!!! και που όπως λένε θα τα σβήσει όλα τα άλλα αντβε...
Το περιμένουμε και αυτό.
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Δώσε άλλη μια ευκαιρία XT1200ZE, πάγαινε δοκίμασετο, ρίξτου άλλη μια ματιά... μην το στραβοκιτάς.
..και αξονάτο με υγρό συμπλέκτη όμως για να μην έχουμε άλλα μπερδέματα, απαλλάσσεσε και από την αλυσίδα..
... και αξιόπιστο
... και ταξιδιάρικο...
...τα έχει όλα....

Εγώ το είχα κάνει μια βόλτα το απλό και μου άρεσε.... εκτός και αν περιμένεις το καινούργιο που θα εμφανιστεί στην έκθεση του 2020..!!! και που όπως λένε θα τα σβήσει όλα τα άλλα αντβε...
Έχεις τον Νίκο ρε Μάνο.
Προχθές τον ρώτησα αν το έχεις πάρει βόλτα..
Δες το κι αυτό.
Δε χάνεις τίποτα.

Μηχανάκι έχεις.
Δοκιμές κάνεις για να δεις αν αξίζει να το αλλάξεις...
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Τελικά δύσκολα αφήνεις Ιαπωνέζικο να πάς σε Ευρωπαϊκο ή τουλάχιστον δεν είναι τόσο εύκολο όσο νόμιζα, φαντάσου τώρα να είσαι στην μέση του πουθενά και να μείνεις πχ. από σένσορα, θα το καίγα..
Το βλέπω νάρχεται το Βιετνάμ......Rolling
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
τι επαθες? σου καϊκε το λαμπακι του πισο Στοπ.abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Έκανε διακοπές...

Πήρε με κάποιο τρόπο νερό στο ντεπόζιτο.
Είδα ότι βούλωσε και το σωληνάκι του "νεροχύτη" και κρατάει φουλ στην τάπα.
Θα το δω από εβδομάδα λόγω υγείας..

Πήρε σήμερα μια χαρά αλλά... δε γράφω παρακάτω μη "παρεξηγήσουν οι φίλοι με τα ευρωπαϊκά" abcdefghgk

Σίδερα όλα Smileys drinking beer Emoticon
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.176
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
ρε σεις σας το χω πειπαμπολες φορες σας τρολάρει ο Μανος και σεις τσιμπάτε..........

θυμηθειτε με.... μια ωραία πρωία ο Νεαρος (λεμε και καμμια μακακια να περνα η ωρα) θα ανακοινωσει το νεο του Πεν-Φε 1300 GS ADVE..............
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
ρε σεις σας το χω πειπαμπολες φορες σας τρολάρει ο Μανος και σεις τσιμπάτε..........

θυμηθειτε με.... μια ωραία πρωία ο Νεαρος (λεμε και καμμια μακακια να περνα η ωρα) θα ανακοινωσει το νεο του Πεν-Φε 1300 GS ADVE..............
O Bαγιανέλης εχθές άλλα μου έλεγε...
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Τελικά δύσκολα αφήνεις Ιαπωνέζικο να πάς σε Ευρωπαϊκο ή τουλάχιστον δεν είναι τόσο εύκολο όσο νόμιζα, φαντάσου τώρα να είσαι στην μέση του πουθενά και να μείνεις πχ. από σένσορα, θα το καίγα..

......φαντάσουτο λοιπόν και να έχεις και την "μουρμούρα" της κυράς να στην λέει για το τι είναι αυτό που πήρες..... abcdefghgkabcdefghgk

O Bαγιανέλης εχθές άλλα μου έλεγε...

Δλδ???
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Ζηλεύετε τους Ιταλούς, και ψάχνετε να βρείτε ψεγάδια!!

Όντως τους ζηλεύω... βάζουν καλύτερα μοντελάκια με ψιλοτάκουνα στις εκθέσεις από εμάς εδώ..... Yes
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.176
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
O Bαγιανέλης εχθές άλλα μου έλεγε...

λες ο Βαγιανελης να θελει να του μεινουν απουλητα τα 1250 ?????
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Kαφεδακι ειναι κανεις απογευματινο πολυ πριν νυχτωσει προς ΙΣΘΜΟ στο τσακ μπαμ δλδ τωρα
Δουλεύουμε ρεεεεε...
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
@apache
.

Εγώ θα πήγαινα κολλητά για το multi 1260 Enduro.... αρρωστχια

Και γω αυτό λαχταρούσα αλλά πανάκριβο σέρβις και φυσικά απόκτηση.




Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom