Συμβαίνει τώρα....

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.287
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Μάνο αφού κοιτάς που κοιτάς...

Δεν πας μια βόλτα κι από Triumph να δεις τις εκδόσεις του 1200 κι αν έχουν για test drive να το δεις κι αυτό;
Να είσαι σίγουρος θελω ότι τα είδες όλα κι αποφάσισες.. Μήπως σου κάθεται κι αυτό καλά.

https://www.triumphmotorcycles.gr/motorcycles/adventure/tiger-1200/specification

Είδα από κοντά ένα στα Ιωάννινα και μου έπεσε η μασέλα...
Ολοσωστος!!
Χθες χάζευα ένα από κοντά και φαινόταν εξαιρετικό!!

@τις μασέλες έλα να στις φτιάξω εγώ!!
Θα γίνει τιμή χώμα!!! Yes:D:D:p:p
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.414
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Οι Ιταλίδες απομακρύνονται από την προοπτική λόγω προβλημάτων που τις μελετάω από χθές.
Δηλ δεν κάνεις πλάκα,θα δώσεις όντως το τρέισερ?
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Tελικά ν'αλλάξεις μηχανάκι δεν είναι απλή δουλειά, θα κάνω test Ride το Πενφέ και θα δω τι θα κάνω, μπορεί να μείνω και εδώ που είμαι επί του παρόντος...
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Tελικά ν'αλλάξεις μηχανάκι δεν είναι απλή δουλειά, θα κάνω test Ride το Πενφέ και θα δω τι θα κάνω, μπορεί να μείνω και εδώ που είμαι επί του παρόντος...
Πάρε ένα σουτιέν ρε Μάνο.... Το 1200 είναι φανταστικό
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.414
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Tελικά ν'αλλάξεις μηχανάκι δεν είναι απλή δουλειά, θα κάνω test Ride το Πενφέ και θα δω τι θα κάνω, μπορεί να μείνω και εδώ που είμαι επί του παρόντος...

Όχι να ανέβεις μία Βουλιαγμένης και να γυρίσεις σε 15 λεπτά,να προσπαθήσεις να πας ταξιδάκι!
 

Aldebaran

new member
Δημοσιεύσεις
287
Ηλικία
42
Περιοχή
Σαλαμίνα
Μοτοσυκλέτα
KTM 990 Adventure '07
KTM 640 Adventure '05
Όνομα
Γιάννης
Περιοχή
Στον αστερισμό του Ταύρου.

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Οι Ιταλίδες απομακρύνονται από την προοπτική λόγω προβλημάτων που τις μελετάω από χθές.

............. να σκεφτείς ότι η ντουκατι ανακοίνωσε ότι κατάφερε επιτέλους να ανεβάσει την ποιότητα κατασκευής και ποιοτικό έλεγχο και αξιοπιστία της για να προσφέρει μεγαλύτερη εγγύηση στους υποψήφιους πελάτες.... abcdefghgk Μόνοι τους τα λένε... δεν χρειάζεται κανείς άλλος να τους κακολογήσει.... cdefghigik
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Tελικά ν'αλλάξεις μηχανάκι δεν είναι απλή δουλειά..

Ελα μωρέεεεεεεε, μαθημένος είσαι, κάθε χρόνο το κάνεις.............................
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Είδα από κοντά ένα στα Ιωάννινα και μου έπεσε η μασέλα...


Αυτό παθαίνουν όλοι οι πενφεδάκηδες μόλις δουν κάνα σοβαρό μηχανάκι..............

abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 
N

notakos600

Guest
Tελικά ν'αλλάξεις μηχανάκι δεν είναι απλή δουλειά, θα κάνω test Ride το Πενφέ και θα δω τι θα κάνω, μπορεί να μείνω και εδώ που είμαι επί του παρόντος...
Μανώλη μαζί πρέπει να ήμασταν όταν έβαλα (βάλαμε) το ερώτημα :
-Πόσο έτοιμος είναι κάποιος που έχει συνηθίσει στα απροβλημάτιστα γιαπωνέζικα να περάσει στο καρδιοχτύπι και τα φαρμακερά service ενός ευρωπαϊκού;
Και πριν πέσετε να με φάτε οι φίλο Ευρωπαίοι...απλά διαβάστε ξανά την ερώτηση αντικαθιστώντας τις αιχμηρές λέξεις με πιο ήπιες.
Πάντως καταλαβαίνετε το σκεπτικό μου...και ο Μάνος περισσότερο.
 
Last edited by a moderator:

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
............. να σκεφτείς ότι η ντουκατι ανακοίνωσε ότι κατάφερε επιτέλους να ανεβάσει την ποιότητα κατασκευής και ποιοτικό έλεγχο και αξιοπιστία της για να προσφέρει μεγαλύτερη εγγύηση στους υποψήφιους πελάτες.... abcdefghgk Μόνοι τους τα λένε... δεν χρειάζεται κανείς άλλος να τους κακολογήσει.... cdefghigik

Την καναν διμηνο;
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Την καναν διμηνο;
RollingRollingRollingRolling
Επειδή για EU (για USA που εκεί ελάχιστο είναι ο χρόνος άντε να το κάνουν 2!) το ελάχιστο υποχρεωτικό είναι τα 2 χρόνια το συζητάνε να δώσουν 3-4 χρόνια..... Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε δλδ. ....
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Μπα...δεν τους παίρνει για τόσο πολύ RollingRollingRolling

Για κατακεφαλα ολοι τους.Πρωτα βγαζουν κατι στην αγορα και μετα βλεπουν αν λειτουργει.Κριμα σε αυτους που τους τα ακουμπανε.
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Tελικά ν'αλλάξεις μηχανάκι δεν είναι απλή δουλειά, θα κάνω test Ride το Πενφέ και θα δω τι θα κάνω, μπορεί να μείνω και εδώ που είμαι επί του παρόντος...
Φερτο το βραδυ απο τον Νακο να δω κατι ....
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Για κατακεφαλα ολοι τους.Πρωτα βγαζουν κατι στην αγορα και μετα βλεπουν αν λειτουργει.Κριμα σε αυτους που τους τα ακουμπανε.

Το κόλπο είναι αν γίνει όχι δωρεάν από την αρχή της αγοράς αλλά ίσως με επέκταση εγγύησης επι πληρωμή (αλκαντάρα τιμή όμως εε..)abcdefgh

https://www.mototriti.gr/data/news/...onia-eggyhsh-stis-nees-Multistrada_127231.asp

... και συζητάμε για τα μοντέλα του τέλους 2020 και μετά. Τα προηγούμενα τα καημένα μαζί με τους ιδιοκτήτες τους..... abcdefgh
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Ηλικία
51
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Tελικά ν'αλλάξεις μηχανάκι δεν είναι απλή δουλειά, θα κάνω test Ride το Πενφέ και θα δω τι θα κάνω, μπορεί να μείνω και εδώ που είμαι επί του παρόντος...
Αν μπορείς νοίκιασε την και φύγε Σ/Κ . Έχει δίκιο ο @karellen όχι μόνο για 15 λεπτά , γιατί δεν έχεις ( ; ) εμπειρία από BMW . Μετά βέβαια θα την πας κατευθείαν στο γκαράζ του σπιτιού σου . ;)Smileys drinking beer Emoticon

Στάλθηκε από το WP5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom