Συμβαίνει τώρα....

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Δεύτερη επίσκεψη και test drive της λαιλαπας...


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Τι άλλο θα είναι που επρπεπε να είναι πρώτο στην λίστα επιλογής σου BMW MOTOROAD στάνταρ επιλογή
Hammer SmashSamurai suicideabcdefghabcdefghabcdefghabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Για πε;
Για το εαυτό μου μιλώντας και επειδή δεν παίζει να μην δοκιμάσω οποιοδήποτε καινούργιο μηχανάκι βγάζει η Yamaha, ( το niken μου έχει ξεφύγει) ένιωσα την σέλα να με σπρώχνει μπροστά προς το ντεπόζιτο. Επίσης χρειάζεται άμεσα ανεμοθωρακα. Στα του κινητήρα το standard mode και το b αρκετά ισορροπημένα, το A ολίγον τι νευροσπαστο αλλά απόλυτα λογικό..... Ευκολοοδηγητο μηχανάκι για μέσα στην πόλη και εκτός. Στα της άνεσης gs δεν είναι αλλά άλλη κατηγορία έτσι και αλλιώς.....Ωραίο μηχανάκι πάντως!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Για το εαυτό μου μιλώντας και επειδή δεν παίζει να μην δοκιμάσω οποιοδήποτε καινούργιο μηχανάκι βγάζει η Yamaha, ( το niken μου έχει ξεφύγει) ένιωσα την σέλα να με σπρώχνει μπροστά προς το ντεπόζιτο. Επίσης χρειάζεται άμεσα ανεμοθωρακα. Στα του κινητήρα το standard mode και το b αρκετά ισορροπημένα, το A ολίγον τι νευροσπαστο αλλά απόλυτα λογικό..... Ευκολοοδηγητο μηχανάκι για μέσα στην πόλη και εκτός. Στα της άνεσης gs δεν είναι αλλά άλλη κατηγορία έτσι και αλλιώς.....Ωραίο μηχανάκι πάντως!
Κοίτα μία τάση της σέλας να σε σπρώχνει εμπρός υπάρχει, ειδικά στην ψηλή θέση, αλλά τη εχω οικειοποιηθεί γιατί στα στροφιλίκια βολεύει αφάνταστα , θεωρώ ότι στα δεδομένα της Ελλάδας είναι Βασιλιάς, τα GS για μένα είναι οδοντόκρεμες, μόνο με τα XR μπορώ να παίξω..
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Κοίτα μία τάση της σέλας να σε σπρώχνει εμπρός υπάρχει, ειδικά στην ψηλή θέση, αλλά τη εχω οικειοποιηθεί γιατί στα στροφιλίκια βολεύει αφάνταστα , θεωρώ ότι στα δεδομένα της Ελλάδας είναι Βασιλιάς, τα GS για μένα είναι οδοντόκρεμες, μόνο με τα XR μπορώ να παίξω..
Μάνο τα gs τα ανέφερα μόνο ως προς την άνεση οχι ως προς τις επιδόσεις φίλε
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μάνο τα gs τα ανέφερα μόνο ως προς την άνεση οχι ως προς τις επιδόσεις φίλε
Ναι έχεις δίκιο, τα παπουλέτα σαφώς θα προτιμήσουν τα GS λόγω αναπηρικής θέσης, αλλά με 12000€ τι καλύτερο παίρνεις ρε Γιάννο;
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Ναι έχεις δίκιο, τα παπουλέτα σαφώς θα προτιμήσουν τα GS λόγω αναπηρικής θέσης, αλλά με 12000€ τι καλύτερο παίρνεις ρε Γιάννο;
Δεν συμφωνώ με τα παπουλετα φίλε, πολλοί πέρνουν gs και δεν είναι μεγάλης ηλικίας. Στα 12000 ευρώ τώρα έχεις απόλυτο δίκιο δεν μπορείς να πάρεις τίποτα καλύτερο μιλώντας φυσικά για καινούργια μηχανάκια, γιατί με τόσα λεφτά πάιρνεις ένα πολύ καλό μεταχειρισμένο gs Yes
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δεν συμφωνώ με τα παπουλετα φίλε, πολλοί πέρνουν gs και δεν είναι μεγάλης ηλικίας. Στα 12000 ευρώ τώρα έχεις απόλυτο δίκιο δεν μπορείς να πάρεις τίποτα καλύτερο μιλώντας φυσικά για καινούργια μηχανάκια, γιατί με τόσα λεφτά πέρνεις ένα πολύ καλό μεταχειρισμένο gs Yes
Που διαφωνείς με τα παπουλέτα; Και γιατί να πάρω το GS?
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Που διαφωνείς με τα παπουλέτα; Και γιατί να πάρω το GS?
Σε μένα φίλε, πήρα το gs όταν ήμουν 34 και τωρα ειμαι 42. Δεν νομίζω ότι είμαι παππούς. Δεν είπε κάποιος να πάρεις gs φιλαράκι , ο καθένας οδηγεί αυτό που του αρέσει και του ταιριάζει
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Πρίν μερικά χρόνια όταν πήγαινες με GS για ανταλλαγή σε μαγαζί σε πέταγαν με τις κλωτσιές, ναι άλλαξαν το marketing και δυνάμωσαν, έγιναν must..
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Σε μένα φίλε, πήρα το gs όταν ήμουν 34 και τωρα ειμαι 42. Δεν νομίζω ότι είμαι παππούς. Δεν είπε κάποιος να πάρεις gs φιλαράκι , ο καθένας οδηγεί αυτό που του αρέσει και του ταιριάζει
R U sure??Laughfunnyabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk Γιάννο μουουοουυ..
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Πρίν μερικά χρόνια όταν πήγαινες με GS για ανταλλαγή σε μαγαζί σε πέταγαν με τις κλωτσιές, ναι άλλαξαν το marketing και δυνάμωσαν, έγιναν must..
Εγώ δεν κοιτάω τίποτα από αυτά φίλε. Μόνο να ανεβαίνω πάνω στο μηχανάκι μου και να με πηγαίνει όπου θέλω. Και μέχρι στιγμής δεν με έχει προδώσει ποτέ.
 
Top Bottom