Συμβαίνει τώρα....

Natassa

member
Δημοσιεύσεις
864
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
SV650/2017
Όνομα
Νατάσσα
Ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά ..




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά ..




Sent from my iPhone using Tapatalk
Πάλι πλύσιμο το μοτορι;;;; αφού θα γίνει πάλι βρόμικο... Άσε που λερωμενο είναι πιο μάχιμο...
 

Natassa

member
Δημοσιεύσεις
864
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
SV650/2017
Όνομα
Νατάσσα
Πάλι πλύσιμο το μοτορι;;;; αφού θα γίνει πάλι βρόμικο... Άσε που λερωμενο είναι πιο μάχιμο...
Να σταματήσουμε να κάνουμε και μπάνιο τότε ... cdefghigi
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.178
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά ..




Sent from my iPhone using Tapatalk

να σου πω ...να σου φερω και το δικο μου;;;; εχω ξεχάσει απο πότε εχω να το πλυνω....αχαχαχαχαχαχα
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά ..




Sent from my iPhone using Tapatalk
@Natassa καλησπέρα. Κούκλα την έκανες τη μηχανή σου! Τι γνώμη έχεις για το Motorex Road Chain Lube?
 

Natassa

member
Δημοσιεύσεις
864
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
SV650/2017
Όνομα
Νατάσσα
@Natassa καλησπέρα. Κούκλα την έκανες τη μηχανή σου! Τι γνώμη έχεις για το Motorex Road Chain Lube?

Τι να σου πω... δεν είμαι ειδική και δεν έχω δοκιμάσει και άλλο... Είμαι τυπική με το γρασάρισμα της αλυσίδας και αν και «πετάει», με το παραφινέλαιο, που μου πρότεινε ο Γιάννης, σώθηκα. Αυτά. :)
 

StepaS

well know member
Δημοσιεύσεις
3.187
Μοτοσυκλέτα
KTM 1290 Super Adventure S
Όνομα
Vagelis
@Natassa καλησπέρα. Κούκλα την έκανες τη μηχανή σου! Τι γνώμη έχεις για το Motorex Road Chain Lube?
Έχω δοκιμάσει και τα δύο τους, εννοώ και το Road και το Offroad. Καλό, αλλά το road όταν δουλευτεί γίνεται ένα χάλι πάνω στην αλυσίδα. Από τα δύο προτίμησα το offroad αλλά μόνο αν κανεις σωστή εφαρμογή (σε ζεστή αλυσίδα, σχετικά μικρή ποσότητα). Το Road είναι μπελάς κατά τη γνώμη μου. Εν τέλη κατέληξα στο tutoro και ελπίζω να ησυχάσω από αυτά τα γράσσα.
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Έχω δοκιμάσει και τα δύο τους, εννοώ και το Road και το Offroad. Καλό, αλλά το road όταν δουλευτεί γίνεται ένα χάλι πάνω στην αλυσίδα. Από τα δύο προτίμησα το offroad αλλά μόνο αν κανεις σωστή εφαρμογή (σε ζεστή αλυσίδα, σχετικά μικρή ποσότητα). Το Road είναι μπελάς κατά τη γνώμη μου. Εν τέλη κατέληξα στο tutoro και ελπίζω να ησυχάσω από αυτά τα γράσσα.
Εγώ φίλε αυτό που δεν αντέχω είναι το πιτσίλισμα. Με το VS που είχα πριν τη γιαπωνέζα, το πόσα T-shirt είχα λερώσει από πιτσιλίσματα δεν λέγεται. Με αφορμή τη γιαπωνέζα και γνώμονα No pitsilisma, ξεκίνησα με της Wurth το Ξηρής Λίπανσης
και παράλληλα έχω και το λιπαντικό της Bel Ray που είναι πράγματι πολύ καλό!
 
N

notakos600

Guest
Την καθαρή και metallic όψη που δίνει η βαλβολίνη δεν μου την έχει δώσει κανένα spray με αυτή την αντιαισθητική άσπρη γλίτσα.
Πιτσιλάει όμως...
 

StepaS

well know member
Δημοσιεύσεις
3.187
Μοτοσυκλέτα
KTM 1290 Super Adventure S
Όνομα
Vagelis
@ANGELO για να φτάνεις να λερώνεις το tshirt σου τότε μάλλον δεν έχει αρκετή κάλυψη η αλυσίδα σου. Μήπως θα μπορούσες να κάνεις κάτι γι'αυτό;
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.446
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
@ANGELO για να φτάνεις να λερώνεις το tshirt σου τότε μάλλον δεν έχει αρκετή κάλυψη η αλυσίδα σου. Μήπως θα μπορούσες να κάνεις κάτι γι'αυτό;
Θελει φτερακι επειγοντως.
Κανα puig κιετσι.
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
@ANGELO για να φτάνεις να λερώνεις το tshirt σου τότε μάλλον δεν έχει αρκετή κάλυψη η αλυσίδα σου. Μήπως θα μπορούσες να κάνεις κάτι γι'αυτό;
Εγώ δεν είχα πειράξει τίποτα φίλε και μάλιστα το είχα κάνει θέμα στον Τεχνικό μου. Όμως, τώρα δεν έχει καμιά σημασία καθώς το VS πουλήθηκε και στη ζωή και την καρδιά μου μπήκε άλλη καλλονή, η γιαπωνέζα μου!Bike
 

chrisf

member
Δημοσιεύσεις
1.063
Ηλικία
44
Περιοχή
Petroupolis Athens
Μοτοσυκλέτα
suzuki bandit 650 s 2009
Όνομα
Χρήστος
Ίσως τα GT στην παρέα να γίνουν περισσότερα με τον αδερφό @Revenger


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ότι κ να επιλέξεις Γρηγόρη να είναι καλοτάξιδο!!

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ίσως τα GT στην παρέα να γίνουν περισσότερα με τον αδερφό @Revenger


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Γρήγορη σου παει...Αφου δοκίμασες την λαιλαίπα όλα τα άλλα θα σου φανουν νερόβραστα....
 

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
Για να μην ψάχνω για βαλίτσες την προτίμησα Stoned Emoticon , θα κάνω αύριο ένα τεστ για να μπεί στη λίστα επιλογής.
Έχω να δω και κανά δυο μοντέλα από άλλες εταιρείες.
Θα δω το Kawasaki versys 1000 , το άλλο …….cdefghigi
Τι άλλο θα είναι που επρπεπε να είναι πρώτο στην λίστα επιλογής σου BMW MOTOROAD στάνταρ επιλογή
 
Top Bottom