ΣΟΥΡΕΑΛ ΠΑΣΧΑΛΙΝΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ποιο από όλα τα ποτάμια; Εμείς περνάμε θάλασσες και κάβο ντόρο φωνάζοντας ρε σαν Έλληνες. Εντάξει. Δεν φωνάζουμε αερααα φωνάζουμε Μυκονοοοοος, αλλά φωνάζουμε.
Tι μλκς..Αχαχαχχαχαχαχχαααααα... abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Πασχαλινο πρωινό... Αφού λοιπόν εγώ δεν τρώω αποφασιζουν να μου ψήσουν μια μπριζόλα (μια μπριζολα για την πεθερα μου σημαινει 4-5)...Βαζουν λοιπον την σχαρα να ψησουν τις μπριζολες και τις απλωνουν πανω στην σχαρα...κάτω απο το αρνι που σουβλιζοταν....ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ εκεινη την μερα γιατι η μοσχαρισια μυριζε σαν αρνι...και ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΜΥΣΤΗΡΙΟΣ επειδη δεν μπορουσα να φαω αυτο που μου μυριζε
Μεσολογγι και Αιτωλικο, ψηνουν χελια μαζι με το αρνι! Εκει να δεις γλεντια! Tooth
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Πίνω καφέ , κουδούνι δεν χτύπησε ακόμη.
Αλλά μου έρχονται μυρωδιές από κάρβουνο.


Στάλθηκε από το M2006C3MNG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Πίνω καφέ , κουδούνι δεν χτύπησε ακόμη.
Αλλά μου έρχονται μυρωδιές από κάρβουνο.


Στάλθηκε από το M2006C3MNG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
αυτος ειμαι εγω....ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΣΗΜΟΣ.... funny funny RollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling

Εμενα ήρθαν σπίτι 07:00...αναγκαστικά ξύπνιος...Ηδη αρχισαν τα κλαρινα στην τηλεοραση
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ωρέ καλοπέραση με κλαρίνα ο Σοφιανός ! Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
Καβάλα το μοτοσακό και πάνε για μια δουλειά έκτακτη που δεν παίρνει αναβολή!
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.285
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Πίνω καφέ , κουδούνι δεν χτύπησε ακόμη.
Αλλά μου έρχονται μυρωδιές από κάρβουνο.


Στάλθηκε από το M2006C3MNG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τι ώρα υπολογίζεις;; να ξέρω για να ξεκινήσω!!!
Χρόνια πολλά!!!!
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Ωρέ καλοπέραση με κλαρίνα ο Σοφιανός ! Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
Καβάλα το μοτοσακό και πάνε για μια δουλειά έκτακτη που δεν παίρνει αναβολή!
γαμω τις ιδεες αν δεν ειχα βάλει την γυναίκα μου να μου κρατάει τα ραντεβου για να μην ταλαιπωρουμαι εγω...Για γκαραζ με βλεπω
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
γαμω τις ιδεες αν δεν ειχα βάλει την γυναίκα μου να μου κρατάει τα ραντεβου για να μην ταλαιπωρουμαι εγω...Για γκαραζ με βλεπω
Ωρέ φίλε, συμπάσχω..
Εναλλακτικά βάλε ακουστικά bluetooth να μην ακούς τίποτα και πες ότι έχεις θέμα με τα αυτιά.... Tooth Tooth Tooth Tooth
Στο γκαράζ θα σε βρούνε....
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Παιζει στην τηλεοραση τυπος τωρα στην Αυστραλια που λεει "ο Ελληνας είναι Ελληνας παντού όπου κι αν παει" χαρουμενος που τσιμπαει πετσούλα από Νεοζηλανδεζικο αρνι/νταλικα, σε ψησταριά Krown, πίνοντας μπύρα Heineken και φορώντας μπλουζάκι Hilfiger. Το' χουμε κάψει εντελώς και εγώ γίνομαι περισσότερο γκρινιάρης. Χτες το βράδυ πόλεμος πάλι απο δυναμιτάκια και βεγγαλικά, με τα μικρά να κλαίνε, τα αδέσποτα να τρέχουν πανικοβλητα (ένα το πάτησε αυτοκίνητο), στο σπίτι η Deva να μην ξέρει που να κρυφτεί...Για το έθιμο...Αυτό να μαθουμε στα παιδιά μας το ΕΘΙΜΟ...και ο μάγκας με το 9mm να αδειάζει ένα γεμιστήρα στην πόρτα της αυλής μου (είναι οδηγός υπάλληλος του Δήμου οπότε έχει τα κονέ). Σορρυ Guys που χαλάω το γιορτινό κλίμα της ημεράς αλλά τα κακώς κείμενα είναι απλά κακώς κείμενα και θα συνεχίσουν να με ενοχλούν
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Πρωινό ξύπνημα με ντουμάνια από 5 ψησταριές, και λόγω άπνοιας καταλάβατε πόσο ωραία θα περάσουμε.
Καλοφαγωτο το αρνί.


Στάλθηκε από το M2006C3MNG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Ωρέ φίλε, συμπάσχω..
Εναλλακτικά βάλε ακουστικά bluetooth να μην ακούς τίποτα και πες ότι έχεις θέμα με τα αυτιά.... Tooth Tooth Tooth Tooth
Στο γκαράζ θα σε βρούνε....
Σάββα το έχω κάνει αυτό σε γάμο στο Αγρίνιο. Ειχα μακρυά μαλλιά τότε και εχω βάλει τα ακουστικά και παίζει Metallica και κουναώ το κεφαλί στο ρυθμό και όλοι λένε κοιτα να δεις που τελικά και ο Σοφιανός έμαθε να του αρέσουν τα κλαρίνα. Μέχρι που με πήρε χαμπάρι ο κακομοιρής ο γαμπρός και με παρακάλαγε να του τα δανείσω λίγο
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Παιζει στην τηλεοραση τυπος τωρα στην Αυστραλια που λεει "ο Ελληνας είναι Ελληνας παντού όπου κι αν παει" χαρουμενος που τσιμπαει πετσούλα από Νεοζηλανδεζικο αρνι/νταλικα, σε ψησταριά Krown, πίνοντας μπύρα Heineken και φορώντας μπλουζάκι Hilfiger. Το' χουμε κάψει εντελώς και εγώ γίνομαι περισσότερο γκρινιάρης. Χτες το βράδυ πόλεμος πάλι απο δυναμιτάκια και βεγγαλικά, με τα μικρά να κλαίνε, τα αδέσποτα να τρέχουν πανικοβλητα (ένα το πάτησε αυτοκίνητο), στο σπίτι η Deva να μην ξέρει που να κρυφτεί...Για το έθιμο...Αυτό να μαθουμε στα παιδιά μας το ΕΘΙΜΟ...και ο μάγκας με το 9mm να αδειάζει ένα γεμιστήρα στην πόρτα της αυλής μου (είναι οδηγός υπάλληλος του Δήμου οπότε έχει τα κονέ). Σορρυ Guys που χαλάω το γιορτινό κλίμα της ημεράς αλλά τα κακώς κείμενα είναι απλά κακώς κείμενα και θα συνεχίσουν να με ενοχλούν
Δεν χαλάς τίποτα.
Αυτές είναι αλήθειες που πρέπει να λέγονται.
Έθιμο και μαγκιές τέτοιες να μου λείπουνε...ΟΥΣΤ.
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Σάββα το έχω κάνει αυτό σε γάμο στο Αγρίνιο. Ειχα μακρυά μαλλιά τότε και εχω βάλει τα ακουστικά και παίζει Metallica και κουναώ το κεφαλί στο ρυθμό και όλοι λένε κοιτα να δεις που τελικά και ο Σοφιανός έμαθε να του αρέσουν τα κλαρίνα. Μέχρι που με πήρε χαμπάρι ο κακομοιρής ο γαμπρός και με παρακάλαγε να του τα δανείσω λίγο
Γιατί εγώ τι νομίζεις ότι κάνω ? abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
Και τώρα που μιλάμε κοίτα να δεις σύμπτωση τι βλέπω και τι ακούω αφού δεν πήγαμε στο εξοχικό ως καλοί πολίτες και αφού έκανα καλό ελιγμό αποφυγής και πάλι αγοράς ψησταριάς για το μπαλκόνι .....ToothToothToothTooth :

 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Έχω την "τύχη" να μένω δίπλα σε εκκλησία.
Επίσης δεν τρώω αρνιά, κατσίκια, πρόβατα και all that voukolikjazz... και όλα αυτά τα "αναγκαστικά" του Πάσχα με όλους που βρίσκεσαι επειδή "πρέπει" να βρεθείς, μου είναι εξαιρετικά άβολα.

nuff said. Ταυτίζομαι.



Έχω την τύχη ( ή την ατυχία) να πρέπει να δουλεύω υποχρεωτικά τέτοια μέρα .
Και κεντα έχει κάτσει ουκ ολιγες φορές
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Ο ανιψιός βοηθά τον θείο στο αλατισμα.
Ο πεθερός με ελεγχόμενη γκρίνια.


Στάλθηκε από το M2006C3MNG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

member
Δημοσιεύσεις
1.332
Ηλικία
48
Όνομα
Θανάσης
Πρωινό ξύπνημα με ντουμάνια από 5 ψησταριές, και λόγω άπνοιας καταλάβατε πόσο ωραία θα περάσουμε.
Καλοφαγωτο το αρνί.


Στάλθηκε από το M2006C3MNG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Βλέποντας τις ταράτσες νόμιζα ότι ψάχνεις να βρεις το άτομο που είχε βάλει πριν από μερικές μέρες ο Μάικ @maik900 να κάνει ηλιοθεραπεία... abcdefghgk
Καλημέρες!!!
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.702
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
καλημέρα παιδιά !!! Χριστός Ανέστη !
Ούτε εγώ τρώω αρνί κτλ , δεν μπορώ την μυρωδιά του !

Ούτε γκιόσα γουρουνόπουλα και όλα αυτά !
Κοτόπουλο , μοσχάρι και κάνα χοιρινό μπριζόλα abcdefghgkabcdefghgk

για κάποιο περίεργο λόγο συμφωνώ στο θέμα του φαγητού με των @caesarsk cdefghigiooops

Πρεπει να το κοιτάξω μάλλον αυτό Laughabcdefghgk

μπριζόλα στα κάρβουνα για εμένα σήμερα !
Καλά να περάσετε όλοι Smileys drinking beer Emoticon
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
καλημέρα παιδιά !!! Χριστός Ανέστη !
Ούτε εγώ τρώω αρνί κτλ , δεν μπορώ την μυρωδιά του !
Τελικά είμαστε Smileys drinking beer Emoticon πολλοί!

Σήμερα δεν ξέρω τι μου επιφυλάσσει η αγαπημένη μου πεθερούλα. Θα μάθω το μεσημέρι που θα πάμε...
τα στοιχήματα λένε τηγανιά χοιρινή για εμένα και την μεγάλη μου κόρη που δεν τρώμε αμνοερίφια.

Θα δείξει...
 
Top Bottom