ΣΑΛΤΑΡΙΣΜΕΝΗ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΕΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Σε εχουμε ετοιμο για μεταγραφη εσενα!! Και μαλιστα με ελευθερας! Yes Smileys drinking beer Emoticon
Εμένα με θέτε μεταγραφή; :cool:

Είμαι λίγο κωλόπαιδος, αλλά καλό παιδί κατά πολύ βάθος!Stoned Emoticon
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.275
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Κούλη μπαρκαρούτσος;


Αν σου πω οτι αυτο μου εχει τυχει μερικα στενα απο το σπιτι μου δεν θα με πιστεψεις ......... abcdefghgk.... και ημουν και απο δεξια της, σε δρομο που τον ξερω με το ποδηλατο απο παιδακι.
"Που πας ρε μπαρμπα , μου λεει .... αϊντε γιατι σεβομαι την ηλικια σου" ....!Rolling

Τι εποχες παρα-γαϊδουροποιησης ζουμε πλεον.....!
 
Τελευταία επεξεργασία:

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.389
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Αν σου πω οτι αυτο μου εχει τυχει μερικα στενα απο το σπιτι μου δεν θα με πιστεψεις ......... abcdefghgk.... και ημουν και απο δεξια της, σε δρομο που τον ξερω με το ποδηλατο απο παιδακι.
"Που πας ρε μπαρμπα , μου λεει .... αϊντε γιατι σεβομαι την ηλικια σου" ....!Rolling

Τι εποχες παρα-γαϊδουροποιησης ζουμε πλεον.....!
Ηταν να το ζησεις κι αυτο ,τιποτα ,πας παρακατω κι εγω εχω αποφασισει να μη χαλαω το σαλιο μου πλεον .
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Αυτά λέω Θανάση το 1990 όλοι οι μηχανόβιοι είμασταν μια μεγάλη παρέα, τώρα λές τον άλλον μηχανόβιο και παρεξηγείται, λέει κύριε εγώ είμαι μοτοσυκλετιστης όχι μηχανόβιος, ε εγώ μοτοσυκλετιστές δεν θέλω στην ζωή μου.....οι φτωχάτζες στον εγκέφαλο...
Το σλογκαν των ημερων
Εισαι μοτοσυκλετιστης ...η χειριστης μηχανης? abcdefghgk
Ταχω ξαναπει, καποιοι προσπαθουν να καταξιωθουν μεσω μιας μοτοσυκλετας..Αυτο μπορουν, αυτο κανουν
Δειτε τους με συμπονοια




































ουστ ρε φλωροιHate
 
Top Bottom