Παύλιανη-Οίτη...13-14-15 του Ιούλη.

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Πιάνει 50χλμ τελική.
Αλμυρός / Λαμία είναι καμια 80χλμ
Η παυλιανη δεν είναι μια εικοσαρια / τριάντα??
Σε 3 ώρες και κάτι θα μαι πάνω...
funnyfunnyfunnyfunny
 

Sotiris R

new member
Δημοσιεύσεις
47
Ηλικία
59
Περιοχή
Βολος
Μοτοσυκλέτα
TRIUMPH TIGER 955i
Όνομα
Σωτηρης Ραπτης
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Καλημερα παληκαρια.Παρακαλω πολυ οπως βαλετε στην λιστα και τον Βαγγελη απο Βολο κρεβατι απο Σαββατο μαζι μου.
 

gcrook

new member
Δημοσιεύσεις
22
Ηλικία
44
Όνομα
Γιωργος
Καλημερα, νεο μελος εδω παλιο σε αλλα φορα.
Πατε στα μερη μου και αυτο δεν μπορει να μεινει αναπαντητο,επισης ευκαιρια να στρωσω λαστιχα μιας και η Ηπειρος μας τα΄φαγε την περασμενη εβδομαδα.
Θα περασω απο Αραχωβα για εναν γρηγορο καφε και μια καλημερα χωρις να ξερω αν θα ακολουθησω για φαγητο.
Υ.Γ Ενδεχεται Στρωμη να μην βρειτε κατι ανοιχτο καλυτερα καντε κανα τηλεφωνο.Αθ. Διακο σιγουρα θα βρειτε αν και εγω προσωπικα θα προτεινα και Μαυρολιθαρι,η διαδρομη απο Πυρα ειναι απλα καταπληκτικη τετοια εποχη.
 

gcrook

new member
Δημοσιεύσεις
22
Ηλικία
44
Όνομα
Γιωργος
Καλως σας βρηκα,Αραχωβα αμα γινεται το αδιαχωρητο ολα χαλια ειναι :) και στην πλατεια δεν μπορεις να παρκαρεις ευκολα ειδικα αμα μιλαμε για τοσα μηχανακια, οποτε η στην εισοδο η στην εξοδο που εχει καποια πιο αλητικα χυμα καφε σαντουιτσαδικα που αραζουν οι ντοπιοι.
Αλλιως μιας και ερχεστε απο επταλοφο οπως καταλαβα γιατι να φτασετε μεχρι κατω στην Αραχωβα για καφε κριμα ειναι αραχτε καπου Παρνασσο στο ενδιαμεσο, λιβαδι λεγεται η περιοχη νομιζω με τα μισοχτισμενα πετρινα και εκει εχει ενα τουριστικο μεγαλο υπαιθριο καφε με παρκινγ και σαφως καλυτερη θεα απο την Αραχωβα.Στον δρομο σας ειναι στο αριστερο χερι οπως θα κατεβαινετε στην μεγαλη ευθεια.
 

Akis69

member
Δημοσιεύσεις
650
Ηλικία
36
Περιοχή
πατρα
Μοτοσυκλέτα
dl 650
Όνομα
Άκης
Λεπον,αγοραροι,μετα απο μινι συσκεψη αποφασισαμε και διαταζουμε δημοκρατικα,το σαββατο το πρωι να πιουμε το καφεδακι μας πανω στον παρνασσο και συγκεκριμενα στο paramount cafe.
https://www.google.gr/maps/place/Pa...3883f9f22a6bee9!8m2!3d38.5193457!4d22.5477936
περιπου στις 11.30 το πρωι θα ειμαστε εκει.Smileys drinking beer Emoticon
 

gcrook

new member
Δημοσιεύσεις
22
Ηλικία
44
Όνομα
Γιωργος
Αυτο ελεγα.Ειστε μερακληδες.Θα περασω μια να πιω καφε σαν ανθρωπος γιατι μετα απο σπασιμο φραπε στα τζουμερκα ο καφες στην αθηνα ειναι μιζερος ελεεινος και τρισαθλιος, και χρειαζεται μια πιο ομαλη μεταβαση το πραμα.
 

Akis69

member
Δημοσιεύσεις
650
Ηλικία
36
Περιοχή
πατρα
Μοτοσυκλέτα
dl 650
Όνομα
Άκης
Αυτο ελεγα.Ειστε μερακληδες.Θα περασω μια να πιω καφε σαν ανθρωπος γιατι μετα απο σπασιμο φραπε στα τζουμερκα ο καφες στην αθηνα ειναι μιζερος ελεεινος και τρισαθλιος, και χρειαζεται μια πιο ομαλη μεταβαση το πραμα.
με το καλο να τα πουμε κι απο κοντα λοιπον!!Giving
 

nickpyrgos

new member
Δημοσιεύσεις
20
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΥΡΓΟΣ- ΗΛΕΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS triple black
YAMAHA T7
Όνομα
nikos kourtis
Περιοχή
ΠΥΡΓΟΣ-ΗΛΕΙΑΣ
Λεπον,αγοραροι,μετα απο μινι συσκεψη αποφασισαμε και διαταζουμε δημοκρατικα,το σαββατο το πρωι να πιουμε το καφεδακι μας πανω στον παρνασσο και συγκεκριμενα στο paramount cafe.
https://www.google.gr/maps/place/Pa...3883f9f22a6bee9!8m2!3d38.5193457!4d22.5477936
περιπου στις 11.30 το πρωι θα ειμαστε εκει.Smileys drinking beer Emoticon
 

Ilias vara

wolf
Δημοσιεύσεις
2.882
Περιοχή
θεσσαλονικη
Μοτοσυκλέτα
VARADERO MK3
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΣΕΡΡΕΣ
Καλημερα παληκαρια.Παρακαλω πολυ οπως βαλετε στην λιστα και τον Βαγγελη απο Βολο κρεβατι απο Σαββατο μαζι μου.
Σωτήρη θα πάρεις τηλέφωνο στον τύπο με το καταφύγιο εσυ η να του στείλω μνμ εγώ;;
 

Akis69

member
Δημοσιεύσεις
650
Ηλικία
36
Περιοχή
πατρα
Μοτοσυκλέτα
dl 650
Όνομα
Άκης
Ακή λογικά ο Σώτος
Και sotiris r
Που έχεις στην κατάσταση είναι το ίδιο ατομο
Αν δεν. Κάνω. Λάθος....
Εγώ πλέον δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία στο πρώτο ποστ οπότε, παρακαλειται ο @Pan-dvs να επιληφθει του θέματος.:)
 
Τελευταία επεξεργασία:

kalampokas

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Περιοχή
Κυψέλη
Μοτοσυκλέτα
"Σούζυ" GsxF 650 "Σκλάβος" Cbf 125
Όνομα
Θανάσης
Περιοχή
Κυψελάρα πάουα
Καλημέρα παίδες. Παραδοσιακά και λόγω-τι άλλο ;-έκτακτων οικογενειακών υποχρεώσεων, οι διανυκτερεύσεις μου ακυρώνονται.Bcdef

Ωστόσο θα έρθω το Σάββατο στην όμορφη βόλτα μας και θέλω να ρωτήσω το εξής: στο Επτάλοφο που θα γίνει η στάση, να σας περιμένω γύρω στις 10:30;
εννοείται ότι θα είμαι νωρίτερα εκεί (εκτός απροόπτου).
 

Akis69

member
Δημοσιεύσεις
650
Ηλικία
36
Περιοχή
πατρα
Μοτοσυκλέτα
dl 650
Όνομα
Άκης
Καλημέρα παίδες. Παραδοσιακά και λόγω-τι άλλο ;-έκτακτων οικογενειακών υποχρεώσεων, οι διανυκτερεύσεις μου ακυρώνονται.Bcdef

Ωστόσο θα έρθω το Σάββατο στην όμορφη βόλτα μας και θέλω να ρωτήσω το εξής: στο Επτάλοφο που θα γίνει η στάση, να σας περιμένω γύρω στις 10:30;
εννοείται ότι θα είμαι νωρίτερα εκεί (εκτός απροόπτου).
ναι λογικα καπου εκεινη την ωρα θα ειμαστε στον επταλοφο.
μιλησα με τον βασιλη-τον ιδιοκτητη του καταφυγιου-και επειδη την παρασκευη το πρωι θα εχει εκτακτως ενα γκρουπ για canyoning,αν καποιος σχεδιαζει να παει απο παρασκευη νωρις.ας κανει μια βολτα στα περιξ και να παει στο καταφυγιο απτις 4 το μεσημερι και μετα.
 

gcrook

new member
Δημοσιεύσεις
22
Ηλικία
44
Όνομα
Γιωργος
Οποτε τι ωρα υπολογιζετε το Σαββατο να κατσετε για καφε να δω και γω ποτε θα ξεκινησω και αν με παιρνει.
10:30 - 11:30 ;
 

nickpyrgos

new member
Δημοσιεύσεις
20
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΥΡΓΟΣ- ΗΛΕΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS triple black
YAMAHA T7
Όνομα
nikos kourtis
Περιοχή
ΠΥΡΓΟΣ-ΗΛΕΙΑΣ
Παιδια καλησπερα εγω και ο κολλητος μου , αυριο το απογευμα κατα τις 7.30 με 8.00 θα ειμαστε στο καταφυγιο. με το καλο να ανταμωσουμε!!GreetingGreeting
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.491
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Οποτε τι ωρα υπολογιζετε το Σαββατο να κατσετε για καφε να δω και γω ποτε θα ξεκινησω και αν με παιρνει.
10:30 - 11:30 ;

Περιπου 11:30
 

Ilias vara

wolf
Δημοσιεύσεις
2.882
Περιοχή
θεσσαλονικη
Μοτοσυκλέτα
VARADERO MK3
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΣΕΡΡΕΣ
Εμείς θα σας έρθουμε κατά τις 8.30 το απόγευμα
Κοιτάξτε να είστε έτοιμοι .....
Bike
 
Top Bottom