Παύλιανη-Οίτη...13-14-15 του Ιούλη.

Akis69

member
Δημοσιεύσεις
650
Ηλικία
36
Περιοχή
πατρα
Μοτοσυκλέτα
dl 650
Όνομα
Άκης
Άντε,μία και σήμερα..
Αν σχολασω νορμαλ(9-9.30) θα ξεκινήσω το βράδυ και θα έρθω στα καπάκια,οπότε μην κοιμηθείτε νωρις.:D
Αν δω ότι αργώ θα φύγω χαράματα για να είμαι πάνω κατά τις 8 το πρωί.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.504
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Εμείς θα σας έρθουμε κατά τις 8.30 το απόγευμα
Κοιτάξτε να είστε έτοιμοι .....
Bike

Λουσμενοι θα μαστε.Θες να μαστε και χτενισμενοι?
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.504
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Μπάνιο να κάνετε

Όχι μισές δουλειες...

Εμεις ειμαστε ανθρωποι της σκηνης.Λουσιματακι και πολυ μας πεφτει.


Απο Γιαννενα αναχωρηση απο τον Μωλο 12:00 με 12:30.

Απο παλια πεφτουμε Εγνατια,βγαινουμε για Καλαμπακα και λογικα θα το παμε Σμοκοβο,Ρεντινα,
Μακρακωμη και θα καταληξουμε Παυλιανη κατα τις 7:00.

https://goo.gl/maps/qtHTJWPbpFD2
 

kalampokas

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Περιοχή
Κυψέλη
Μοτοσυκλέτα
"Σούζυ" GsxF 650 "Σκλάβος" Cbf 125
Όνομα
Θανάσης
Περιοχή
Κυψελάρα πάουα
πολύ ωραία διαδρομή η Γιαννιώτικη....ραντεβού αύριο στον Επτάλοφο παίδες, πιάνω ίσκιο και σας περιμένω με τον άσπρο Ληστή εκείabc
 

gcrook

new member
Δημοσιεύσεις
22
Ηλικία
44
Όνομα
Γιωργος
Για τους πολυ μερακληδες, να προτεινω -αν εχετε χρονο και ορεξη- ,απο Ρεντινα να κανετε ενα μικρο κυκλακι να πεταχτειτε διπλα στα Φουρνα και απο κει να κατεβειτε για Αη Γιωργη,απο κει και μετα θα προλαβετε και το "πιστακι" μεχρι την Μακρακωμη.
Το Ρεντινα ροβολιαρι-πτελεα αν δεν το εχετε κανει δεν λεει και πολλα και ειναι και ολιγον τι σκατοδρομος.Βεβαια περναει απο γραφικα χωρια οποτε δεν ξερω τι γουστα σας βγαζει.
Το κομματι φουρνα ρεντινα ειναι τοσο ομορφο και καταπρασινο που ειναι κριμα να μην το δειτε ειδικα αν δεν το εχετε ξανακανει.Ειναι το μονο κομματι στην γυρω περιοχη που το συγκρινω με ζαγορι χωρις υπερβολη.
Η αναβαση του βεβαια ειναι πιο ομορφη απο την καταβαση αλλα εγω δεν παροτρυνω ταλαιπωρο
κοσμο που θελει να πεσει νωρις για νανι,abcd να κανει τετοιους κυκλους απλα για να χαζεψει πρασιναδες.
 

kalampokas

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Περιοχή
Κυψέλη
Μοτοσυκλέτα
"Σούζυ" GsxF 650 "Σκλάβος" Cbf 125
Όνομα
Θανάσης
Περιοχή
Κυψελάρα πάουα
για Φουρνά-Ρεντίνα να συμφωνήσω, για το "πιστάκι" μέχρι Μακρακώμη από πού και ως πού πιστάκι ; είμαι από Πτελέα για αυτό και η απορία....

αν δεν υπάρχει θέμα με τον χρόνο μια καλή παράκαμψη, θα ήταν και από Σπερχειάδα παράλληλα προς τον κύριο δρόμο και Μπράλο, μέσω Γοργοπόταμου.
 

gcrook

new member
Δημοσιεύσεις
22
Ηλικία
44
Όνομα
Γιωργος
Και εγω απο πλατυστομο χαχα.
Κοιτα θεωρω ολο αυτο το κομματι του δρομου καραστριφτερο μεχρι αηδιας οχι σε ολα τα σημεια βεβαια αλλα στο μεγαλυτερο μερος του.Βεβαια και απο ΑιΓιωργη πηγαινοντας απο την αλλη προς τυμφρηστο εχει τη χαρη του.
 

kordix

new member
Δημοσιεύσεις
459
Ηλικία
50
Μοτοσυκλέτα
GS 1150, CCM 404, GASGAS EC 300
Όνομα
Κόρδας Κωνσταντίνος
Θα ήθελα πολύ να σας συναντήσω αλλα γύρισα πριν μερικές μέρες απο ταξίδι στο εξωτερικό και είμαι αφραγκος.

Καλά να περάσετε!
 

Akis69

member
Δημοσιεύσεις
650
Ηλικία
36
Περιοχή
πατρα
Μοτοσυκλέτα
dl 650
Όνομα
Άκης
Θα ήθελα πολύ να σας συναντήσω αλλα γύρισα πριν μερικές μέρες απο ταξίδι στο εξωτερικό και είμαι αφραγκος.

Καλά να περάσετε!
Ευχαριστούμε Κώστα!
Να περιμένουμε ταξιδιωτικό;
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.504
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Για τους πολυ μερακληδες, να προτεινω -αν εχετε χρονο και ορεξη- ,απο Ρεντινα να κανετε ενα μικρο κυκλακι να πεταχτειτε διπλα στα Φουρνα και απο κει να κατεβειτε για Αη Γιωργη,απο κει και μετα θα προλαβετε και το "πιστακι" μεχρι την Μακρακωμη.
Το Ρεντινα ροβολιαρι-πτελεα αν δεν το εχετε κανει δεν λεει και πολλα και ειναι και ολιγον τι σκατοδρομος.Βεβαια περναει απο γραφικα χωρια οποτε δεν ξερω τι γουστα σας βγαζει.
Το κομματι φουρνα ρεντινα ειναι τοσο ομορφο και καταπρασινο που ειναι κριμα να μην το δειτε ειδικα αν δεν το εχετε ξανακανει.Ειναι το μονο κομματι στην γυρω περιοχη που το συγκρινω με ζαγορι χωρις υπερβολη.
Η αναβαση του βεβαια ειναι πιο ομορφη απο την καταβαση αλλα εγω δεν παροτρυνω ταλαιπωρο
κοσμο που θελει να πεσει νωρις για νανι,abcd να κανει τετοιους κυκλους απλα για να χαζεψει πρασιναδες.

για Φουρνά-Ρεντίνα να συμφωνήσω, για το "πιστάκι" μέχρι Μακρακώμη από πού και ως πού πιστάκι ; είμαι από Πτελέα για αυτό και η απορία....

αν δεν υπάρχει θέμα με τον χρόνο μια καλή παράκαμψη, θα ήταν και από Σπερχειάδα παράλληλα προς τον κύριο δρόμο και Μπράλο, μέσω Γοργοπόταμου.

Βαλτε και καναν Ταυγετο μεσα να φτασουμε σε καμμια βδομαδα στην Παυλιανη.:D


Παλικαρια το Ηπειρωτικο team εχει χορτασει πιστακια και πρασσιναδες εδω πανω.Παμε στο περιπου και οπου μας βγαλει.
 

vpentza

new member
Δημοσιεύσεις
199
Περιοχή
ΥπερΝότιος-ΝοτιοΜακεδόνας
Μοτοσυκλέτα
R1200GS/2011
Όνομα
Βασίλης
Περιοχή
Αθήνα
η μάζωξη ενώνει διάφορες περιοχές της χώρας και είναι πολύ ενδιαφέρον....
έχω πολύ καιρό να δω μερικές παλιόφατσες και θέλω τη δόση μου...
θέλω να δω κάτι φρέσκα Αγγλάκια αλλά και να ακούσω/διασταυρώσω ιστορίες απο τη ΝΑ Ασία......
διαμονή δεν "παίζει" και το πιό κοντινό σημείο από τα μέρη μας (για αυθημερόν) είναι έξω από την Αράχωβα, αύριο Σάββατο στα 2 χ 185χλμ.
ψήνω ακόμα 2 σύντροχους για παρέα, μπας και εμπλουτίσουμε τις Γερμανικές συμμετοχές αλλά και λίγο...τις Γιαπωνέζικες....
Ελπίζω να τα καταφέρω,
θα ενημερώσω μόλις επιβεβαιωθεί η βόλτα μας
 

gcrook

new member
Δημοσιεύσεις
22
Ηλικία
44
Όνομα
Γιωργος
Δεκτον,just sayin.
Εμεις ειμαστε ανθρωποι της σκηνης.Λουσιματακι και πολυ μας πεφτει.


Απο Γιαννενα αναχωρηση απο τον Μωλο 12:00 με 12:30.

Απο παλια πεφτουμε Εγνατια,βγαινουμε για Καλαμπακα και λογικα θα το παμε Σμοκοβο,Ρεντινα,
Μακρακωμη και θα καταληξουμε Παυλιανη κατα τις 7:00.

https://goo.gl/maps/qtHTJWPbpFD2

Βαλτε και καναν Ταυγετο μεσα να φτασουμε σε καμμια βδομαδα στην Παυλιανη.:D


Παλικαρια το Ηπειρωτικο team εχει χορτασει πιστακια και πρασσιναδες εδω πανω.Παμε στο περιπου και οπου μας βγαλει.
 
Top Bottom