Μεταχειρισμένο Vstrom 250 ή κινέζο καινούριο στα 250 - 300 cc;

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
406
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Τα voge διετίας με ελάχιστα χιλιόμετρα είναι πάνω κάτω στα 5 χιλιάρικα. Έχω φίλο που δίνει ένα του 21 με τριβαλιτσο, ζελατίνες κτλπ, φουλ έξτρα και 2000 χλμ κάτω από 5 χιλιάδες... ευκαιρίες υπάρχουν!

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

plirof

new member
Δημοσιεύσεις
2
Ηλικία
52
Περιοχή
ARGOLIDA
Όνομα
PROKOPIS
Σας ευχαριστώ όλους για τις απόψεις σας. Θα το σκεφτώ αυτό το θέμα για περισσότερα κυβικά. Παρόλα αυτά στη φάση που είμαι τώρα προέχουν οι εντός η πέριξ της πόλης φθηνές και ασφαλείς μετακινήσεις και αν γλυκαθουμε το βλέπουμε.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.408
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Σας ευχαριστώ όλους για τις απόψεις σας. Θα το σκεφτώ αυτό το θέμα για περισσότερα κυβικά. Παρόλα αυτά στη φάση που είμαι τώρα προέχουν οι εντός η πέριξ της πόλης φθηνές και ασφαλείς μετακινήσεις και αν γλυκαθουμε το βλέπουμε.
Γράψε όταν πάρεις κάτι να σου ευχηθούμε .
Και κάνα ριβιου δεν καθόλου κακή ιδέα ,υπάρχει πολύς κόσμος που ενδιαφέρεται για αυτή την κατηγορια
 

man25

new member
Δημοσιεύσεις
42
Ηλικία
35
Περιοχή
Greece
Όνομα
man25
Θα σου έλεγα τότε για αρχή να κάνεις ένα test ride το Voge, ιδανικά και μόνος και με το έτερον ήμισυ, και αν σου κάνει, να πάρεις κάποιο ελαφρώς μτχ που βρίσκεις σε καλές τιμές συνήθως. Το λέω, γιατί αν γλυκαθεις και θελήσεις να το διώξεις, να έχεις τη λιγότερη δυνατή χασουρα. Βρίσκεις εύκολα μεταξύ 3000€ και 3300€ και με πολύ λίγα χλμ, κάτω από 5k όπου συνήθως τα δίνουν για μεγαλύτερο (και δε σου κρύβω ότι ίσως το κάνω κι εγώ στο μέλλον, απλά προς το παρόν κι εμένα η κύρια χρήση είναι αστική και σε επαρχιακούς μονοκάβαλος, οπότε με καλύπτει πλήρως. Ξέχασα να σημειώσω και το σημαντικότερο: Έχει πολύ άνετη ανάρτηση το 300ds.

Θα γράψω σύντομα κι εγώ ένα review, περιμένω να λυθεί και το θέμα με τη διαρροή.
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.496
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Σας ευχαριστώ όλους για τις απόψεις σας. Θα το σκεφτώ αυτό το θέμα για περισσότερα κυβικά. Παρόλα αυτά στη φάση που είμαι τώρα προέχουν οι εντός η πέριξ της πόλης φθηνές και ασφαλείς μετακινήσεις και αν γλυκαθουμε το βλέπουμε.
Διαβασε και εδω γραφει κατι σαν συγκριτικο που θα μπορεις να σχηματισεις καλυτερη γνωμη
 
Top Bottom