ΜΑΝΗ 21-22-23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2018... η προετοιμασια

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.181
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Για κάποιους που μπορεί να ξέρουν αρχές Σεπτέμβρη (πχ. μέχρι 10 Σεπτέμβρη) τι γίνεται;
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.480
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ψηνομαιιιιιι.
Αν και φετος μας χαρατσωσε η εφορια.
Θα δω πως θα ειμαι ......
 

Dimitris Amaliada

old member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
4.007
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Για κάποιους που μπορεί να ξέρουν αρχές Σεπτέμβρη (πχ. μέχρι 10 Σεπτέμβρη) τι γίνεται;
Όλοι οι καλοί...χωράνε πατριώτη...!!!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

well know member
Δημοσιεύσεις
2.375
Ηλικία
50
Περιοχή
Κρανίδι Αργολίδας. Φωκιανό Αρκαδίας.
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 640 ADV (07)
YAMAHA YZF600R (97) Thundercat
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης
Περιοχή
Κρανίδι Αργολίδας.
Σας ενημερώνω ότι μέχρι τέλος της εβδομάδας θα υπάρχουν όλες οι λεπτομέρειες για την εκδήλωση...!!!

Αναμένουμε φίλε ...
 

Dimitris Amaliada

old member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
4.007
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Λοιπον παλληκαρια οι πρωτες πληροφοριες για την εκδηλωση... Κατα αρχην επειδη πολλοι φιλοι ηθελαν να μεινουν σε σκηνακια να ενημερωσω οτι αυτο ειναι δυσκολο να γινει επειδη κανενα ξενοδοχειο στην Αρεοπολη δεν μπορουσε να μας εξυπηρετησει στο θεμα αυτο . Δυστυχως δεν μπορουμε να εξυπηρετησουμε αυτους τους φιλους..Οσο αφορα την διαμονη τωρα:
Η διαμονη θα ειναι στο http://www.hotelmani.gr/ με κοστος 50 ευρω το δικλινο με πρωινο ..Εχουμε δεσμευσει 10 δικλινα δωματια προς το παρον...Καλο θα ηταν να αρχισουμε σιγα-σιγα
να δηλωνουμε προθεση συμμετοχης ...Οσο για το υπολοιπο προγραμμα θα υπαρχει ενημερωση τακτικη μεσα στο θεμα..Ευχαριστω...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Natassa

member
Δημοσιεύσεις
864
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
SV650/2017
Όνομα
Νατάσσα
Λοιπον παλληκαρια οι πρωτες πληροφοριες για την εκδηλωση... Κατα αρχην επειδη πολλοι φιλοι ηθελαν να μεινουν σε σκηνακια να ενημερωσω οτι αυτο ειναι δυσκολο να γινει επειδη κανενα ξενοδοχειο στην Αρεοπολη δεν μπορουσε να μας εξυπηρετησει στο θεμα αυτο . Δυστυχως δεν μπορουμε να εξυπηρετησουμε αυτους τους φιλους..Οσο αφορα την διαμονη τωρα:
Η διαμονη θα ειναι στο http://www.hotelmani.gr/ με κοστος 50 ευρω το δικλινο με πρωινο ..Εχουμε δεσμευσει 10 δικλινα δωματια προς το παρον...Καλο θα ηταν να αρχισουμε σιγα-σιγα
να δηλωνουμε προθεση συμμετοχης ...Οσο για το υπολοιπο προγραμμα θα υπαρχει ενημερωση τακτικη μεσα στο θεμα..Ευχαριστω...

Έχει χώρο parking ? Από ότι θυμάμαι τα στενάκια της Αρεοπολης μπορεί να μη χωράμε να τα βάλουμε στο δρόμο... λέω...
 

Dimitris Amaliada

old member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
4.007
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Έχει χώρο parking ? Από ότι θυμάμαι τα στενάκια της Αρεοπολης μπορεί να μη χωράμε να τα βάλουμε στο δρόμο... λέω...
Καλησπέρα Νατάσσα.. Εχει πάρκινγκ...!!!
 

Natassa

member
Δημοσιεύσεις
864
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
SV650/2017
Όνομα
Νατάσσα
Καλησπέρα Νατάσσα.. Εχει πάρκινγκ...!!!

Good!
Εγώ ενδιαφέρομαι για μονόκλινο. Να πάρω τηλ να ρωτήσω μόνη μου; Επίσης όσοι ξεκινήσουν από Αθήνα θα υπάρχει κάποια οργάνωση ή ο καθένας ότι γουστάρει και συνάντηση κάτω;
 

Dimitris Amaliada

old member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
4.007
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Good!
Εγώ ενδιαφέρομαι για μονόκλινο. Να πάρω τηλ να ρωτήσω μόνη μου; Επίσης όσοι ξεκινήσουν από Αθήνα θα υπάρχει κάποια οργάνωση ή ο καθένας ότι γουστάρει και συνάντηση κάτω;
Όσοι ενδιαφέρονται να το δηλώνουν εδώ και θα ενημερωθείτε πως θα γίνονται οι κρατήσεις ..!!Θα ενημερώνετε το post...!!!
 

Jimakos

member
Δημοσιεύσεις
656
Ηλικία
63
Good!
Εγώ ενδιαφέρομαι για μονόκλινο. Να πάρω τηλ να ρωτήσω μόνη μου; Επίσης όσοι ξεκινήσουν από Αθήνα θα υπάρχει κάποια οργάνωση ή ο καθένας ότι γουστάρει και συνάντηση κάτω;

Σίγουρα θα φύγει αθηναϊκό τραινάκι !


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

esel

Μαθουσάλας member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
17.198
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Σίγουρα θα φύγει αθηναϊκό τραινάκι !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εσύ εχεις κλείσει θέση στο "αθηναϊκό τραινάκι " ;;;




Sent from matrakas phone
 
Top Bottom