Κόλλησες με την αγελάδα σου και δεν μπορείς να κάνεις αναστροφή;

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Τι σχέση έχει αυτό με το τιπ;
 

shadowhunter

member
Δημοσιεύσεις
625
Ηλικία
46
Μοτοσυκλέτα
SYM 200ST
Suzuki DL1000 L8
Όνομα
Βασίλης
Περιοχή
Κοζάνη
Πρέπει να του έπεσε πολλές φορές...
Άσε που δεν ξέρω ποιος είναι πραγματικά διατεθειμένος να ρισκάρει το σπάσιμο του στάντ (και της μέσης του μετά) για να το γυρίσει, εγώ π.χ ούτε για πλάκα.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Οκ, στην ανάγκη καλό tip είναι. Μην βρεθείς σε τέτοια φάση. Μόνος και με αδυναμία να γυρίσεις την μαούνα. Εκει δεν σε νοιάζει αν σπάσει το σταντ. Λες τα πατερημά σου και το κάνεις.
Αλλά και ο τύπος ρε παιδί μου, με τις μύτες πατάει και πήγε και πήρε Βαρκα και το πάει και σε παραλίες και μονοπάτια!
Να πω "ήρωας" ή να πω κάτι άλλο; Yes
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Πρέπει να του έπεσε πολλές φορές...
Άσε που δεν ξέρω ποιος είναι πραγματικά διατεθειμένος να ρισκάρει το σπάσιμο του στάντ (και της μέσης του μετά) για να το γυρίσει, εγώ π.χ ούτε για πλάκα.
Καλά σίγουρα δεν έγινε από πέσιμο σταντ να σπάσεις όλα τα πλαστικά κάτι άλλο θα του έτυχε...

Όσο για το κόλπο μιλάμε για περίπτωση ανάγκης.... αν σου τύχει κάπου και δεν μπορείς να γυρίσεις την αγελάδα, γιατί δεν μιλάμε για μηχανή... ε, εσύ περιμενε την οδική με γερανό, τι να πω;
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Οκ, στην ανάγκη καλό tip είναι. Μην βρεθείς σε τέτοια φάση. Μόνος και με αδυναμία να γυρίσεις την μαούνα. Εκει δεν σε νοιάζει αν σπάσει το σταντ. Λες τα πατερημά σου και το κάνεις.
Αλλά και ο τύπος ρε παιδί μου, με τις μύτες πατάει και πήγε και πήρε Βαρκα και το πάει και σε παραλίες και μονοπάτια!
Να πω "ήρωας" ή να πω κάτι άλλο; Yes

Και γω έτσι είμαι... abcdefghgk
 

LAndreas

member
Δημοσιεύσεις
1.413
Ηλικία
60
Περιοχή
Ναουσαρα
Όνομα
Λειβαδιτης Ανδρεας
ειστε ''νεοι '' ....... χαχαχαχα

αν σου πεσει στον ανηφορο ( οι ροδες κατα πανω το τιμονι κατα κατω ).. ......τι κανεις ;;;

Να γιατι καγκελα ( να γιατι Boxer )
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas_RRR

new member
Δημοσιεύσεις
426
Μοτοσυκλέτα
Την πιο γλήγορη
Όνομα
Κώστας
Πρέπει να του έπεσε πολλές φορές...
Άσε που δεν ξέρω ποιος είναι πραγματικά διατεθειμένος να ρισκάρει το σπάσιμο του στάντ (και της μέσης του μετά) για να το γυρίσει, εγώ π.χ ούτε για πλάκα.

Και γιατί να του σπάσει το stand;
 

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.693
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1200GS
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
Πολύ το γούσταρε το κόλπο ο τυπάκος... Ευκαιρία δε χάνει να το κάνει και να το τραβήξει και βίδεο.
Που να μάθει και το ντραγκάρισμα... Θα κολλήσει το Γιουτούμπ!
 

gs1100n

new member
Δημοσιεύσεις
343
Ηλικία
44
Όνομα
Νίκος
Αυτο το κανουν κατα κόρον οι μάστορες στα μηχανακια εντος του συνεργείου για γρήγορο βαλε βγαλε ..
Οταν το εκαναν στο μηχανακι μου πηγα να κλαψω!
Οπως κ ναχει ειναι πολυ καλο κ χρήσιμο να ξερεις το εν λόγω κολπακι για την μια φορα που θα σου χρειαστει..
Αν το κανεις συνήθεια θα παρεις το σταντ στο χερι με μαθηματικη ακριβεια!!
Στα ιταλικα κ στα δικα μας bmw δεν θελω καν να σκεφτω τι αλλο θα μας δώσουν στο χερι!!
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Αυτο το κανουν κατα κόρον οι μάστορες στα μηχανακια εντος του συνεργείου για γρήγορο βαλε βγαλε ..
Οταν το εκαναν στο μηχανακι μου πηγα να κλαψω!
Οπως κ ναχει ειναι πολυ καλο κ χρήσιμο να ξερεις το εν λόγω κολπακι για την μια φορα που θα σου χρειαστει..
Αν το κανεις συνήθεια θα παρεις το σταντ στο χερι με μαθηματικη ακριβεια!!
Στα ιταλικα κ στα δικα μας bmw δεν θελω καν να σκεφτω τι αλλο θα μας δώσουν στο χερι!!

Ω ρε μάγκα και πας να το κάνεις σε κανα Multistrada 1000 που έχει το σταντ βιδωμένο στο κάρτερ και σπάσει. :eek:

Πόνος!
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Ω ρε μάγκα και πας να το κάνεις σε κανα Multistrada 1000 που έχει το σταντ βιδωμένο στο κάρτερ και σπάσει. :eek:

Πόνος!
Και στο βαραντέρο επάνω στον κινητήρα πιάνει και όχι μόνο αυτό αλλά και ολόκληρο το ψαλίδι... Δεν έχει κλασικό σκελετό, μόνο υποπλαίσιο, όλο το μηχανάκι είναι χτισμένο στον κινητήρα. Δε λέει κάτι.

Να κοίτα πως είναι... ο κινητήρας με το ψαλίδι είναι ένα πράγμα όπως στα πεν φε και ο κινητήρας μαζί με το ψαλίδι κρέμεται από το πλαίσιο, οπότε το στάντ είναι επάνω στον κινητήρα μαζί με μασπιέδες και όλα τα γύρω γύρω..

 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom